Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

Zaraz zaczynają się derby Barcelony :). Oglądacie ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz skończyłem oglądać mecz moich ulubieńców z Madrytu z Realem Sociedad. Hitchcockowska dramaturgia;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

He he, myślałem, że po pierwszej połowie będzie manita :). Ciekawe czy "nasi" odpuszczą czy dalej będą gnębić Espanyol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messi 4 raz z rzędu zdobywa Złotą Piłkę. Gratulacje, choć w tym roku zupełnie niezasłużenie, ale cóż na bycie pupilkiem trenerów też trzeba zapracować.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Paweł uważasz, że nie zasłużył? Albo inaczej, kto Twoim zdaniem zasłużył?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijajac kwestię, że Ronaldo jest lepszy piłkarzem, bardziej wszechstronnym i sprawdzonym w 3 klubach o róznym stylu gry to jednak w zeszłym roku miał wieksze osiagniecia niż Messi.

Z zawodników z pola wg mnie messiego pobija jeszcze przynajmniej Iniesta,

Ale piłkarzem roku powinien zostać Iker Casilias.

 

Popatrząc na 11-stkę roku opartą na FCB, która w zeszłym roku nic nie osiągnęła ani na arenie europejskiej, ani hiszpańskiej wybór Messiego nie dziwi. :) Najbardziej usmiałem się z Pedro w 11-stce, który miał najsłabszy sezon odkąd zacżął piłkę kopać. Nie ważne kto, wazne że z FCB.

 

 

PS. Co nie znaczy, że Messi nie jest piłkarzem wybitnym.

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że nie zasłużenie dostał Złotą piłkę... Podobnie jak to było w roku 2012 ( chociaż tym razem mimo wszystko mniej kontrowersyjnie)... Barcelona nie zdobyła nic w tym roku, zaś sam Messi za pobicie rekordu powinien dostać jakąś nagrodę jednak uważam w tym przypadku, że złota piłka mu się nie należała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że nie zasłużenie dostał Złotą piłkę... Podobnie jak to było w roku 2012

 

Zgadzam się z przedmówca chociaż uważam że sezon miał bardzo dobry.

Natomiast ewidentnie nie zasłużył raz - w 2010 roku.

Wtedy Złotą Piłkę powinien dostać bezapelacyjnie Wesley Sneijder z Interu Mediolan bo sezon miał niesamowity.

No ale jak to mówią taki trochę dziwny ten sport jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że Messi nie zasłużył! 4 raz z rzędu??? Za co ? Ogólnie facet leci na tym, że jest taki milusi, nie fauluje, a jak ktoś go sfauluje to wyraz na twarzach sędziów i zawodników jakby właśnie ktoś chciał zabić drozda. Owszem Barca zainwestowała w niego, pomogła mu jak był chory a on teraz spłaca ten dług - ale od kilku lat jest moda na barce i juz! Wiadomo, to się zmienia- - kiedyś była fala na ManU, Chelsea, Inter, Bayern Monachium, Juventus, można by sporo wymieniać - teraz jest moda na Barce i koniec. A Ronaldo ma pyszczek zuchwały - że czego to on nie potrafi - również uważam, że jest lepszym piłkarzem, od czasu gry w ManU bardzo ale to bardzo się rozwinął - i można się śmiać z jego postawy przy rzutach wolnych no ale trafia koleś trafia. A złotą piłkę również przyznałbym Ikerowi :)

Edytowane przez Solve

Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Moim zdaniem Złotą Piłkę powinien dostać Andres Iniesta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się powtórzę ;) Iniesta w tym sezonie też moim zdaniem nie zasłużył na wygranie Złotej piłki. W moim odczuciu albo Iker albo Cristiano. ( zeby nie było nie jestem fanem Realu!! :) ). Od pewnego czasu wydaje mi się, że Złota piłka to już bardziej popularność tak jak najlepsza 11 Fify... DLa mnie osobiście śmiech... Marcelo, Pique, Dani Alves, Xabi Alonso, Xavi ( chociaż on najbardziej z tych piłkarzy zasłużony), Falcao ( świetny sezon, ale czy nie było lepszych?) - sami zawodnicy z ligi hiszpańskiej to już w ogóle sama rozpacz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC Bayern oficjalnie potwierdził że od nowego sezonu trenerem będzie Pep Guardiola :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja! A ja myślałem, że wyląduje w ManU za Fergusona, nawet się z kolegą o to założyłem :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

FC Bayern oficjalnie potwierdził że od nowego sezonu trenerem będzie Pep Guardiola :(

 

Szkoda. Pep to człowiek Blaugrany i to w FCB jest Jego miejsce. Ale w sumie dobrze wybrał jeżeli chodzi o Bayern. Odnoszę wrażenie, że w tym klubie szanuje się trenerów i nie wywala z byle powodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powie mi ktoś, gdzie można oglądać puchar Włoch ? Dziś rewanżowy mecz 1/2 finału Lazio - Juve, w pierwszym meczu było 1:1 więc zapowiada się walka do ostatniego tchu. Przypominam, że jutro wieczorem Real podejmuje u siebie Barcelonę.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to na pewno ale na 42', to będą kwadraty biegać :(


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Al Jazeera sport (poważnie :D ) sprawdź bo nie jestem pewien czy ten mecz będzie leciał.

Generalnie jak czegoś nie mogę znaleźć to u tych "terrorystów" leci ;) -mają kilka kanałów sportowych

 

Ewentualnie calcio sport - też jest kilka kanałów.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Was będzie śledził dzisiejsze poczynania w Madrycie ? Jakieś typy ?


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę śledził. Obstawiam za Realem. Nie wiedzę tego inaczej :) Martwi brak Casillasa

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę śledził. Obstawiam za Realem. Nie wiedzę tego inaczej :) Martwi brak Casillasa

Duży optymizm , hehe obstawiam ,że Real bęcki dostanie i to nie kiepskie 0:3

i Krycha zaleje się łzami :-) o kurna flaszke żelu ma na głowie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie to Barca nie potrafi wyjśc z własnej połowy a Pique może Krystynie buty szorować i niech dziękuje , ze od 5 minuty ma żółtą a nie czerwoną kartkę.

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real rewelacyjnie biorąc pod uwagę odchudzony skład, również im kibicuję :D


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogło być już 4:1 , Benzema mi w ogóle nie pasuje do Realu.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.