Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

 

:)

Edytowane przez Kosma

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi się finał LM jak Manchester strzelił dwie bramy w doliczonym czasie, tutaj podobny zwrot z piekła do nieba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka, że Niemcy zawsze grają do końca i się nie użalają nad sobą, że przegrali mecz przed końcowym gwizdkiem....super końcówka ! pewnie sami w to nie wierzyli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jajca !!! a już się żegnałem,a tu takie cuda... brawo BVB!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co czują kibice BVB, którzy wyszli ze stadionu przy stanie 1-2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no no działo się dzisiaj w Lidze Mistrzów.

Szacunek dla Malagi bo wydawać by się mogło (przynajmniej ja tak myślałem przed tym meczem) że będzie łatwe zwycięstwo BVB a tutaj takie emocje :)

Kosma jak będziesz w Aberdeen to daj znać - piwo się chłodzi :D

Jedyne co było w tym meczy tragiczne to komentatorzy - ja rozumiem że nasi tam grają i w ogóle wszysto super ale komentator powinien być bezstronny :(

 

Ciekawe co czują kibice BVB, którzy wyszli ze stadionu przy stanie 1-2...

 

Że przegapili historyczny moment i że nie powinni się nazywać prawdziwymi kibicami BVB ;)

Zwłaszcza w przypadku niemieckich drużyn które wiadomo że cisną do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kibice? Wydaje mi się, że wstyd. Mi by przynajmniej było, wierzyłem do końca i udało się. U mnie w domu, taki wczoraj amok zapanował w 93 minucie, że tv prawie przez okno poleciał ale się opanowałem na szczęście z kumplem :lol: Ja znowu powtórzę, BVB na miszcza !!!

Edytowane przez Kosma

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zenada, 4 kolesi na spalonym, slepy sedzia by zauwazyl.. nieslychane ze na takim poziomie takie gierki sie nadal odbywaja Szkoda mi Malagi. Mam nadzieje ze BVB dostanie dwa razy po 3:0 w polfinale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nie lubie takiego gadania! Ciekawe dlaczego nie zauwazyłeś , ze drugi gol dla Malagi padł z metrowego spalonego....

 

Sędziowanie słabe, ale na pewno nie na rzecz BVB


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spalone były, są i będą. Częściowe wypaczanie obrazu gry, też nie zniknie dopóki, nie będą powtórki dla sędziów dostępne w czasie meczu. Nash, tam było ich czterech na spalonym faktycznie ale może 30-40 cm i było ciasno. A typ z Malagi ? 1.5 metra ? Jak na talerzu było widać ze pali bo sam tam leciał, hehehehe dziwię się że tą nogę dostawiał... Mam nadzieje, że Twoje złe życzenia się nie sprawdzą i zobaczę chłopaków w finale. W tym dwumeczu BVB była leszpa, z samego wyjazdu powinni przywieść 2bramkowe prowadzenie, patrząc na sytuacje. U siebie też wygrali zasłużenie, oba teamy nie wykorzystały swoich setek we wczorajszym meczu, i skończyło się w atmosferze prawdziwej dramaturgii. Mam też nadzieję, że Klopp popracuje nad skutecznością, bo naprawdę tworzą okazje ale razi brak wykończenia, a szczęście kiedyś przestanie dopisywać.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BVB - REAL

Barcelona - Bayern

 

Jakie typy na finał ?? :)

Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wynik losowania bardzo podoba. BVB już raz ekipie z Madrytu pokazała, że nie są oni tacy im straszni. Duży komfort psychiczny ma Lewy i spółka na pewno przed tymi spotkaniami. Finał BVB - FCB daję.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ,że teraz moim zdaniem BVB to już nie jest w takim gazie jak w rozgrywkach w grupie a Real odwrotnie . W drugiej parze ciekaw jestem czy niemiecki walec rozjedzie Messiego i spółkę . Generalnie zestawienie dobre bo nie zniósł bym po raz 378 :lol: w tym sezonie Gran Derbi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, Monachium idzie jak dzik po szyszki, a BVB spuściło z tonu. Jako kibic wierzę do końca, jak we wtorek wieczorem :D . Myślę jednak, że Barca sobie poradzi. Jest trochę czasu na wyciągnięcie graczy z kontuzji, a Mandzukic nie może grać za kartki...


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę na niemiecki finał. Dość już mam tej hiszpańskiej dwójki!! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę na niemiecki finał. Dość już mam tej hiszpańskiej dwójki!! :(

 

Klopp w wywiadach życzylby sobie finał BVB-Barca i chyba dla nas jako kibiców to byłoby najciekawsze rozwiązanie tegorocznych rozgrywek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Ileż może być Gran Derbi w sezonie :)

BVB -Barca - chciałbym taki finał.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że finał będzie taki:

Real - Bayern ;)

 

Brawo ten Pan :D

Również obstawiam taki finał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha,ha rozsądek jednak mówi: Real-barca, :) Real - Bayern - to najgorsza dla mnie opcja i sportowo najnudniejsza :)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha,ha rozsądek jednak mówi: Real-barca, :) Real - Bayern - to najgorsza dla mnie opcja i sportowo najnudniejsza :)

 

W zeszłej edycji też rozsądek w półfinałach podpowiadał że będzie finał Real - Barca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie chcę być złym prorokiem, bo Barcelonie jako kibic Realu życzę jak najgorzej ^_^, ale jestem niemal pewny, że tzw. Duma Katalonii awansuje do finału. Podobnie Real. Królewscy mają już dawno za sobą dołek z końca zeszłego roku i powinni bez przeszkód awansować do finału na Wembley. Tak, czy inaczej, mam nadzieję na prawdziwe piłkarskie uczty, takie jak w 1/4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym zestawieniu i po tym co pokazały drużyny to BVB jawi się jako zdecydowanie najsłabszy zespół. Może jeśli wystapią bez obciążenia bycia faworytem to zagrają lepiej niż w ćwierćfinale. Bo jeśli zaprezentują poziom z meczów z Malagą to kiepsko to widzę. Gdyby patrzeć na dotychczasowe mecze i poziom jaki pokazały drużyny to kroi się finał Real-Bayern i Bayern jako zwycięzca. Skończyć się jednak może jak w tamtym roku. Choć dla mnie Bayern jest faworytem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż za fantastyczne wieści z krakowa: wisła na kolanach, Legia kroczy po mistrzostwo........!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.