Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Podobnie dziś mojemu WKS-owi pierwszą bramkę wrzuciła Polonia.

 

 

Cóż za fantastyczne wieści z krakowa: wisła na kolanach, Legia kroczy po mistrzostwo........!

 

Na kolanach to by była, gdyby przegrała przynajmniej 3:0 a nieco innym wynikiem zakończył się mecz, tym bardziej, że pierwsza bramka.........bez komentarza. Powyższe zdjęcie pokazuje najlepiej jak wygrała Legia.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczęście (plus pierdołowaci polscy sędziowie) sprzyja lepszym... zresztą chyba nie ma wątpliwości, kto w tym sezonie w Naszej marnej lidze jest najlepszy :)

 

P.S. Żeby nie było, w Lidze Mistrzów Ci rzekomo najlepsi z najlepszych też się mylą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marny fotomontaż....

 

A jeśli nawet... to obciachem jest jednak być przelicytowanym przez drużynę przyjezdną w sędziowskiej szatni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bobek po pierwsze :

Wisła nie na kolanach tylko Sieniewicz i koledzy liniowi wczoraj za dużo wódki wypili, albo za dużo kasy wzięli, zeby godnie ten mecz przesędziować.

Po drugie... nie trudno zostać mistrzem mając w każdym kolejnym meczy sędziów po swojej stronie....To satysfakcja dla Legii i jej kibiców, dla żadnej innej drużyny by nie była.

 

Mam kolegów kibiców Legii i sami przyznali, że dla nich sposób dzisiejszej wygranej to WSTYD.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marny fotomontaż....

 

A jeśli nawet... to obciachem jest jednak być przelicytowanym przez drużynę przyjezdną w sędziowskiej szatni

obciachem jest co teraz napisałaś....

Wystarczy znac zwykły system rachunkowy a+b =c , by wiedzieć, że nie było w interesie Wisły płacić chocby złamanego grosza za ten mecz. Co przyjezdni skrupulatnie bojac się Lecha wykorzystali :P

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko wygoglowane:

 

Piłkarze Wisły Kraków proponowali 250 tysięcy złotych zawodnikom Amiki Wronki za jeden punkt w meczu tych drużyn - donosi dzisiejszy dziennik "Tempo".

 

Ten jeden punkt przy porażce Legii Warszawa z Orlenem Płock, dałby podopiecznym Adama Nawałki mistrzostwo Polski. W artykule autorstwa red. Janusza Atlasa można przeczytać, że wronczanie nie przyjęli proponowanej łapówki i poskarżyli się swojemu trenerowi Pawłowi Janasowi. Tym samym postanowili grać dla siebie, a nie dla pieniędzy. Mecz wygrała Amica 2:1.

 

Rzecznik prasowy Wisły Kraków stwierdził dla INTERIA.PL, że jeśli te sensacyjne informacje zostaną potwierdzone, wobec piłkarzy zostaną wyciągnięte najsurowsze konsekwencje.

 

- Piłkarze przebywają na zgrupowaniu przed meczem z Zagłębiem Lubin o Puchar Ligi. Jak wrócą do Krakowa postaramy się całą sprawę wyjaśnić. Mogę tylko powiedzieć, że "Gazeta Krakowska" rozmawiała z piłkarzami Amiki i wszyscy zapytani zaprzeczają sensacyjnym doniesieniom "Tempa" - powiedział Andrzej Skowroński, rzecznik prasowy SSA Wisła Kraków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sędziowie popełnili błąd... do którego zresztą Siejewicz się po meczu oficjalnie przyznał.

 

dla kibiców Wisły na pociesznie: bad luck :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, dla Wisły ten mecz poza prestiżem nie miał znaczenia, a Siejewicz tylko ciagle do błędów się przyznaje..... Pora chyba powiedziec sobie dość, ale jak tu się od koryta oderwać..... przeprosić nie kosztuje.....a konto i tak rośnie.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idąc Twoim tokiem rozumowania Paweł sędziwe meczy BVB-Malag powinni popełnić zbiorowe harakiri...

 

błędy zdarzają się wszędzie i zawsze... a skoro na poziomie LM, to i w PL jakoś mnie to specjalnie nie szokuje.

 

P.S. Jak mecz był dla Wisły taki prestiżowy, to przecież nikt im nie bronił nie dać sobie walną drugiej bramki albo samemu strzelić ze 3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz.,... odnosnie BVB -Malaga..tak powinni zrobić :P, choć finalnie nie skrzywdzili żadnej druzyny.

Każdy człowiek ponosi konsekwencje swoich decyzji oprócz polityków, urzędników i sędziów piłkarskich.

 

Odnośnie drugiej cześci twojego postu, masz rację, ale nie zmienia to faktu, że zwyciestwo Legia dostała od trójcy..a teraz piątki świetej.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. Jak mecz był dla Wisły taki prestiżowy, to przecież nikt im nie bronił nie dać sobie walną drugiej bramki albo samemu strzelić ze 3 ?

Dokładnie.

Prawda jest taka, że Wisła rozegrała najlepszy mecz w sezonie, a Legia jeden z najgorszych.

Do tego katastrofalne pomyłki sędziów przy pierwszym golu, przy ręce Jodłowca ale także przy wyprostowanej nodze Parejiki przy ataku na Koseckiego.

Efekt? Wisła-Legia 1:2

Ale coś mi mówi, że te drużyny jeszcze dwa razy się spotkają w tym sezonie. Jeszcze będzie ciekawie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy człowiek ponosi konsekwencje swoich decyzji oprócz polityków, urzędników i sędziów piłkarskich.

 

Racja.Widze ze emocje większe niż na stadionie.....piłki nie lubie,i troche dziwi mnie fakt fascynacji tym sportem w Polskim wydaniu... to jakiś kabaret o ktorym wie chyba kazde dziecko w kraju...kogos to jeszcze interesuje?Lepiej chyba pograć w"Zbijaka" :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przeraża coś innego. To że MAłek czy Sieniewicz powinni buty piłkarzom sznurować a nie sędziować to wiemy nie od dziś. Mnie martwi coś innego. Jako rodzić chcesz zrobić dziecku niespodziankę. Wykupujesz VIPa, idziesz na mecz i z niespodzianki dla dziecka robi się koszmar, tuż obok siedzi gruba wieśniaków (bez urazy dla mieszkańców wsi, sam na niej mieszkam) z transparentem : "jesteśmy Waszą stolicą" . Właśnie takie bezmózgi które mają swoje 5 minut w życiu "bo se" odpalą racę wysyła nasza stolica na mecz. I nie zgódź się z opinią że Warszawa to największa wieś w Europie.

 

post-22259-0-18972600-1365931185_thumb.jpg

 

I jeśli ktoś powie, że tak jest wszędzie, to znaczy że nie chodzi na mecze.

Sankcje powinny być tylko jedne. Wykluczenie drużyny która wysyła takich kibiców na 2 lata z rozgrywek.

 

EDIT: Acha , i mój 8 letni syn po meczu zapytał. Tato lubisz kibiców Legii? Bo ja nienawidzę" Wystraszony ze łzami w oczach. Bo te sk***ysyny zepsuły mu zabawę po którą przyjechał.

A ja pomyślałem i dobrze synu, ucz się, bo całą Polska ich nienawidzi.

Edytowane przez piotrkrakow

Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i, żeby Ci nie było smutno, że wieś tylko w Wawie ;)

 

a397b90a-de40-4f33-a8c8-28d2f69b6e0f_20111215093812_20111214csms0005.jpg

 

 

niestety nie od dzisiaj wiadomo, że kibice ot nie jest najwyższy stopień ewolucji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem na myśli największą wieś :)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legia się świetnie zaprezentowała na trybunach, oby więcej takich ekip na Reymonta. Życzyłbym sobie żebyśmy się podobnie zaprezentowali teraz w Poznaniu... Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to się pojawie na Bułgarskiej. Choć jak sobie pomyśle, że przez tydzień jak nie dłużej mam później słuchać fochów młodej, to się człowiekowi odechciewa.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam odmienne zdanie. Dla mnie to banda niedorozwiniętych umysłowo debili. Prezentowali się dobrze w pierwszej połowie.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam odmienne zdanie. Dla mnie to banda niedorozwiniętych umysłowo debili. Prezentowali się dobrze w pierwszej połowie.

 

Jasne, rozumiem, nie ma Piotrek w tym nic złego, że masz odmienne zdanie. Wszyscy się na swój sposób różnimy, wszyscy mamy zróżnicowane poglądy i przeróżne zainteresowania.

 

Pzdr.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale dziwi mnie fakt, dla niektórych inteligentnych ludzi miarą dobrej prezencji jest ilość złamanych przepisów, czy zdemolowanych krzesełek.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby było jasne, również jestem przeciwnikiem niszczenia mienia, wandalizmu.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, chcesz lecieć tyle kilometrów, żeby zobaczyć jak Wisła cięgi dostaje?

Przyleć lepiej na inny mecz ;)

Ps. Idioci to są Ci, którzy stawiają sektor VIP koło sektora gości ;)

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Krystian masz racje, a niech przegrają. Ważne, żeby walczyli, bo grają z białą gwiazdą na piersi, a to zobowiązuje. Wisła dla mnie to coś więcej niż te pseudo piłkarzyki, którzy przychodzą i odchodzą. Przynajmniej dwa - trzy razy do roku się staram latać na takie mecze, fajnie się jest spotkać w większym gronie z chłopakami :) Nie zrozumiecie. Mojej to tłumaczę już od kilku lat i dalej nie rozumie co w tym takiego fajnego :D

 

Ps. Idioci to są Ci, którzy stawiają sektor VIP, koło sektora gości ;)

.

 

W 100% się zgadzam.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.