Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Bayern nie straci. Balotelli spokojnie może oferować swoją dziewczynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bayern nie straci. Balotelli spokojnie może oferować swoją dziewczynę.

 

;)

 

Obys miał racje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyło się tak, jak skończyć się miało. Setki z jednej i drugiej strony, szkoda że nie wykorzystane, bo widowisko sporo by na tym zyskało. Czekam na rywala w finale .Z kim będę szargał nerwy 25.05.13 w wielkim finale ? Krzysiek ? Czy może McIntosch :P Przyznam, że przez te 6 minut doliczonego czasu, miałem serce w gardle.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Z kim będę szargał nerwy 25.05.13 w wielkim finale ? Krzysiek ? Czy może McIntosch :P

 

Chyba jednak Krzysiek. Żeby Barca awansowała, musiałaby zafundować Bayernowi manitę nie tracąc nic. Katalończycy piszą na forum FCB coś o remontadzie i na marzeniach pewnie się skończy. Oczywiście będę trzymał kciuki za swój Klub jednak, gdy patrzę na skład powołanych na dzisiejszy mecz, to obawiam się, że będzie kolejna porażka. Dzisiaj nie zagra Alba, Abidal, Puyol, Mascherano no i Sergio Busquets !. Brak Alby i Busquetsa uważam za największe osłabienie drużyny. Podsumowując... nie mamy praktycznie defensywy (Pique sam nie zatrzyma Bayernu, a Bartra brak doświadczenia), a pomoc jest poważnie osłabiona. Tylko cud może uratować Barcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko cud może uratować Barcę.

 

Ja powtarzam Barcelona na Camp Nou to jakby inna historia i nie trzeba daleko szukać wystarczy spojrzeć co zrobili z Milanem u siebie a jak słabo wyglądało to w pierwszym meczu.

Oczywiście jako kibic Bayernu mam nadzieje ze nic takiego się nie stanie ale wydaje mi się ze na pewno bedą dzisiaj duże emocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krisp1 coś w tym jest, ale nie widzi mi się to za dobrze. Z PSG już im strasznie ciężko szło. No ale nadzieja umiera ostatnia...


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Barca strzeli gola w pierwszym kwadransie, wszystko będzie możliwe :)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nic się dziś nie wydarzy. Myślę, że 1:1 to maks na dzisiejszym mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to juz wiemy. Final LM sprawa wewnatrz niemiecka. Chodzby nie wiem co to Barca nie strzeli 6 bramek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gdzieś tam liczyłem, że Barca się podniesie...niestety dostaje porządną lekcję futbolu od Bayernu.

 

Jest to efekt patologicznej sytuacji w tej druzynie, czyli hermetycznej grupy 12-14 piłkarzy. Odpowiada za to wyłącznie sztab szkoleniowy. Niestety Ci wspaniali piłkarze przegrali sami ze sobą. Brak motywacji spowodowany gigantycznymi sukcesami i brak konkurencji w druzynie to powód końca tej druzyny,, no i koniec Messiego. Messi w innej druzynie/ innym stylu gry nie odnajdzie się. Jest zbyt słaby fizycznie.

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

WOW, nie wiem co napisać. Barca zmieciona z powierzchni ziemi. Nadal nie zmieniam zdania, że mecz nie porwał. Bayern nie zagrał rewelacyjnie, a Barcelona była cienka jak żyletki Polsilvera.

Finału na razie nie obstawiam, chociaż po tym co widziałem przez dwa dni obstawiłbym prędzej zwycięstwo BVB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Krzysztof, czekamy teraz, niech wygra lepszy. Oby sie obyło bez druków sędziowskich itp.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bym był fanem FCB, to chyba bym się popłakał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jak bym był fanem FCB, to chyba bym się popłakał :)

Nie ma już czym płakać..

 

 

Pozostało tylko liczyć na następny rok.. :(

Edytowane przez nieśmiałek

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Brak motywacji spowodowany gigantycznymi sukcesami i brak konkurencji w druzynie to powód końca tej druzyny,, no i koniec Messiego. Messi w innej druzynie/ innym stylu gry nie odnajdzie się. Jest zbyt słaby fizycznie.

 

Żaden koniec. Jeszcze Barca nieraz pokaże na co stać ten wspaniały Klub. Przegrali, nie wyszło, trudno... dla mnie i tak są najlepsi. Może teraz nadejdzie era Bayernu, ale ja będę spokojnie czekał na czas kiedy Blaugrana się odrodzi i znowu będzie zachwycać świetną grą (co najważniejsze) w swoim stylu. Mam nadzieję, że Zarząd nie będzie wykonywał żadnych małpich ruchów, ale spokojnie ze sztabem szkoleniowym zastanowią się nad źródłem problemu i wprowadzą drobne korekty. Bo moim zdaniem Barca wymaga korekt, a nie wywalania wszystkiego w kosmos jak sugerują pseudo eksperci w TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczuję kibicom Barcy. Szkoda mi też trenera. 0:7 w dwumeczu to chyba nigdy nie było na tym poziomie rozgrywek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc obawialem się tego spotkania i tego ze Barcelona odrobi straty ale Bayern pokazał po raz kolejny ze są w bardzo dobrej formie.

Wynik dzisiejszego meczu jest dla mnie sporym zaskoczeniem bo ograc Barcelone na Camp Nou 3-0 to jest niesamowity wyczyn bez względu czy Barcelona jest w formie czy nie.

 

No Krzysztof, czekamy teraz, niech wygra lepszy. Oby sie obyło bez druków sędziowskich itp.

 

No to mamy niemiecki finał :)

Bayern zagra po raz 3 w ciagu ostatnich 4 lat w finale więc mam nadzieje ze do 3 razy sztuka ;) będzie na pewno ciekawe spotkanie a przedsmak już w nadchodzący weekend i szkoda tylko ze w lidze już wszystko pozamiatane bo pewnie będzie sporo rezerwowych grało.

 

Co do BVB to jak już pisałem wcześniej zwracam honor i wielki szacunek się należy za to czego dokonali w tym roku bo od samego początku zarówno w grupie jak i pózniej grali niesamowicie równo no i ten pamiętny mecz z Malaga :)

 

Niech wygra lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo moim zdaniem Barca wymaga korekt, a nie wywalania wszystkiego w kosmos jak sugerują pseudo eksperci w TV.

Barca wymaga przede wszystkim zmiany stylu gry i wymiany połowy gwiazdorów.

 

A "pseudo" jednak mają rację.

 

Zresztą czas pokaże.

Żaden koniec. Jeszcze Barca nieraz pokaże

Będzie inaczej. Barca oczywiście coś pokaże jeszcze ale wątpię, aby odbyło w ciągu najbliższych 3=5 lat.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Barca wymaga przede wszystkim zmiany stylu gry i wymiany połowy gwiazdorów.

 

Zmiany stylu gry ? :blink:. Blaugrana to nie reprezentacja Polski, gdzie trener oczekuje od piłkarzy gry w zależności od tego którą nogą wstanie, wybuchów na słońcu czy też fazy księżyca :). W FCB dzieciaki już w La Masii są uczone stylu gry Blaugrany. Tam kształtuje się zawodników w określony sposób od dziecka. A trenera zatrudnia takiego, który zagwarantuje zrozumienie dla charakterystycznego stylu gry Barcy. Jeżeli eksperci z TV tego nie rozumieją, to może niech powstrzymają się od komentarzy, bo kibice Barcy mogą tych mądrości słuchać tylko z politowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha,ha gdzie Ty masz tą młodzież z La Masii?????

Styl gry Barcelony raczej jest zmienną, a nie stałą. 6 lat temu nikt nie wiedział co to tiki taka.

W FCB dzieciaki już w La Masii są uczone stylu gry Blaugrany.
Nie ma czegoś takiego jak wieczny styl gry Barcelony.

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta "Barca" to jacyś Bogowie?Dostali manto w dwu meczach jak "koty"

Dziwi mnie fanatyzm do kilkunastu przeplacanych ,wyżelowanych "gogusiów",zarabiajacych ponad miare...

Są słabi i tyle.....zresztą jak gospodarka ich kraju ;)

P.S.Dziś pierwszy raz w mojej restauracji goscie w koszulkach w pasy nie darli mor...y jak opętani.

Pozdrawiam.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ha,ha gdzie Ty masz tą młodzież z La Masii?????

Styl gry Barcelony raczej jest zmienną, a nie stałą. 6 lat temu nikt nie wiedział co to tiki taka.

Nie ma czegoś takiego jak wieczny styl gry Barcelony.

 

Znasz w ogóle strukturę Klubu czy tak po prostu zapytałeś od niechcenia ?. Co do stylu... to oczywiście, że ten ulega przeobrażeniom i to dotyczy całej piłki nożnej. Inaczej grało się kilkadziesiąt lat temu, inaczej gra się obecnie. Ale z tą tiki taką to przywaliłeś jak dzik w sosnę :). 6 lat temu to nikt mógł tego stylu nie znać w archaicznej polskiej piłce nożnej. Bo w FCB ten styl gry sięga czasów szefowania Johana Cruyffa czyli minęło już jakieś 25 lat :D.

 

A ta "Barca" to jacyś Bogowie?Dostali manto w dwu meczach jak "koty"

Dziwi mnie fanatyzm do kilkunastu przeplacanych ,wyżelowanych "gogusiów",zarabiajacych ponad miare...

Są słabi i tyle.....zresztą jak gospodarka ich kraju ;)

 

Żyjemy w wolnym kraju i każdy może być kibicem takiej drużyny jakiej chce. Nie rozumiem Twojego punktu widzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W restauracji sa transmisje róznych wydarzeń sportowych-od pilki po gale sportow walki....ale nigdy nie ma takiego burd..u jak na meczach Barcelony-fani tego zespołu zachowuja sie jak chorzy umysłowo,pisze zupełnie powaznie,gdy widze ich w kamerach to jak by byli pod wpływem farmakologicznym.......

Moze czegos nmie rozumiem, ale wg mnie odbiega to od ogólnie przyjetych norm....

Jesli nie mam racji prosze o wyjasnienie.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

W restauracji sa transmisje róznych wydarzeń sportowych-od pilki po gale sportow walki....ale nigdy nie ma takiego burd..u jak na meczach Barcelony-fani tego zespołu zachowuja sie jak chorzy umysłowo,pisze zupełnie powaznie,gdy widze ich w kamerach to jak by byli pod wpływem farmakologicznym.......

Moze czegos nmie rozumiem, ale wg mnie odbiega to od ogólnie przyjetych norm....

Jesli nie mam racji prosze o wyjasnienie.

 

No cóż... znam trochę fanów FCB i zachowanie żadnej z tych osób nie wskazuje na jakąkolwiek jednostkę chorobową. Tak więc stosowanie odpowiedzialności zbiorowej jest raczej złym doradcą. Ja mogę odpowiadać wyłącznie za siebie. Poza tym, powiedzmy sobie prawdę... część z obecnych fanów FCB, których tak nie lubisz, to niedzielni przebierańcy. W pewnym momencie zrobiła się moda w Polsce na Blaugranę i nagle okazało się, że kibiców bardzo przybyło. Zobaczymy ilu z tych kibiców zostanie z Klubem jak FCB będzie szło źle w La Liga, a rozgrywki LM też będą stanowiły problem (czego oczywiście nie życzę Blaugranie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje...wiekszosc to przebierancy-przynajmniej na takich wygladaja...

I nie to ze nie lubie akurat "tych" kibiców :D -dziwnie sie tylko zachowuja,jak by swiat do nich nalezał


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.