Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Recommended Posts

Lewy podobno rozmawiał z Mourihno na temat gry w Chelsea. TO wszystko to są plotki domysły.

Pozdrawiam
Piotrek

stopka.jpg

Podobno rozmawiał z Papieżem i ma za 3 lata go zastąpić ;):lol:

Przestańcie czytać te wszystkie bzdury. Dopiero jak trafi do jakiegoś klubu to będzie wiadomo, a tak to zawsze 10000 wersji wymyślą debilne pismaki żeby tylko zwiększyć sprzedaż ich szmatławców.

Gdyby trafił do Realu bardzo bym się cieszył. Polski napastnik w ulubionym klubie to byłoby coś, ja jednak obstawiam, że zostanie i w dodatku przedłuży na dobrych warunkach kontrakt z BVB :)

Jak już tak w tonie "podobno" to podobno Wisła ma zagrac towarzysko z Barcą w .....Gdańsku. Messi ma zagrać przez co najmniej 15 minut.

Ciekawe czy wynik też będzie zakontraktowany?

bl.jpgeclog.jpg

.................................................................
Emile Chouriet, Epos, Schaumburg Watch, NauticFish, Davosa, Jowissa,
.................................................................

"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau

Guest McIntosh

Barca teraz gra ligowy mecz z Betisem na Camp Nou. Po pierwszej połowie przegrywamy 1:2. Villa marnuje sytuacje na potęgę :unsure:.

Guest McIntosh

Koniec meczu. Uff... 4:2 dla Barcy :). Świetny mecz rozegrali Tello i Iniesta. Messi po wejściu w drugiej połowie też pokazał klasę i strzelił dwie bramki. Jedna z rzutu wolnego niesamowita. Miał szansę ustrzelić klasycznego hat tricka, ale trafił w spojenie słupka z poprzeczką.

Edited by McIntosh

Też oglądałem. Trzy strzały Betisu w pierwszej połowie = dwie bramki, druga cudowna. Posiadanie piłki bodajże 70 do 30% dla FCB , milion sytuacji, trochę pecha (poprzeczka) i Betis prowadził do przerwy. Ale... Villa w końcu trafił, a później Messi x2 (no i druga poprzeczka).

Kolejny mecz, który pokazuje, iż FCB ma jednak jakiś "syndrom uzależnienia od Messiego" ;). Nie ma Lionela na boisku, coś nie gra i to mocno czasami. Przecież skład i ustawienie Barcy w dniu dzisiejszym powinny spokojnie wystarczyć na ogranie Betisu u siebie.

Edited by mw75

Marcin

Guest McIntosh

Kolejny mecz, który pokazuje, iż FCB ma jednak jakiś "syndrom uzależnienia od Messiego" ;). Nie ma Lionela na boisku, coś nie gra i to mocno czasami. Przecież skład i ustawienie Barcy w dniu dzisiejszym powinny spokojnie wystarczyć na ogranie Betisu u siebie.

Mówi się o uzależnieniu Barcy od Messiego. Fakt, gość jest niesamowity tylko pytanie - co robił El Guaje w pierwszej połowie ?. Marnował sytuacje jedna za drugą, a tych 100% to miał minimum trzy. Gdyby Villa zagrał mecz na normalnym poziomie, to po pierwszej połowie powinniśmy prowadzić 4:2.

Edited by McIntosh

Jeszcze troche i kupie koszulkę Barcelony by oznajmić kibicom w mojej restauracji ze to ja znam prawdziwego kibica Barcy :D ,a oni to powinni forum zegarkowe poczytać :D :D :D

Pozdrawiam, Marek

Mariusz moze Tito ma tam jakas posadke... Zawsze to ciekawsze robota w banku;-)

Imponują mi dwie liczby z tegorocznego bundesligowego dorobku BM - 94 i 15. 88 na 33 kolejkę też robi wrażenie ale mniejsze ;).

Marcin

Imponują mi dwie liczby z tegorocznego bundesligowego dorobku BM - 94 i 15. 88 na 33 kolejkę też robi wrażenie ale mniejsze ;).

No faktycznie w tym roku w Bundeslidze nie ma na nich mocnego :)

Guest McIntosh

Mariusz moze Tito ma tam jakas posadke... Zawsze to ciekawsze robota w banku;-)

W banku Panie nuuuuuda. Jak nie jakieś analizy dla NBP, to pisanie baz danych albo zabawa ze stroną internetową lub kanałami biznesowymi. Zapytam więc... może mnie przyjmie ;). A poważnie... jutro będzie super mecz. Gramy z Atletico na wyjeździe. Teraz ziomale Blaugrany zza miedzy walczą z Real Madryt. Na razie 1:1.

Edited by McIntosh

Guest McIntosh

I skończyło się na 1:1, a więc... Blaugrana mistrzem Hiszpanii !!! :D. To już 22 tytuł... brawo !!!. Dzisiaj z tej okazji otworzę butelkę Danielsa ! :).

Gratuluje mistrzostwa w lidze Krzysztofie.

Only Fools Do Not Fear The Sea

Guest McIntosh

Przyłączam się do gratulacji, ale w finale LM będę kibicował BVB.

Guest McIntosh

Oglądacie finał LE ?. Na razie Chelsea prowadzi 1:0. No to teraz Benfica przyciśnie, chyba :).

No i po 1 ;)

Ciekawy mecz w drugiej połowie. Anglicy niby dojrzalsza drużyna, ale Benfika mi imponuje ambicją.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Ze wzgledu na swoją antypatię do pana Beniteza ,kibicuję Benfice :D

Cóż, też byłem za Benficą ale gra się do końca. Co robiła obrona przy ostatniej akcji?

Plus trochę pecha. Z drugiej strony widać było, że Chelsea jest drużyną dojrzalszą.

Marcin

A w finale Pucharu Króla mamy dogrywkę...

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Ciekawy mecz. W porównaniu do niedzielnej potyczki Atletico z Barceloną, można stwierdzić, że hit. Oooo brama padła akurat jak piszę, 2:1 dla Atletico.

Only Fools Do Not Fear The Sea