Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie rozgoryczenie i żal po grze naszych zawodników przez kolegę przemawia....-co jest jasne i zrozumiałe

Zrobili by znów na stadionie "JARMARK EUROPA" to by się przynajmniej PKB podniosło........ :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbity bark ma chłopina.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe,

nie ma znaczenia czy jest kluczowy. Byłby powołany co byłoby BVB nie na rękę...więc ma uraz :) . Zawsze tak było i będzie :) Po co ma się GWIAZDOR narażać na kontuzję...


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie...niejaki M. Robak powołany. Będzie ostre strzelanie :)

 

Chyba sie nasz trener troszkę pogubił...


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe,

nie ma znaczenia czy jest kluczowy. Byłby powołany co byłoby BVB nie na rękę...więc ma uraz :) . Zawsze tak było i będzie :) Po co ma się GWIAZDOR narażać na kontuzję...

Tak myślałem, że poza insynuacjami nic nie masz. Szkoda.


zegarkiclub.pl Driver Error

There appears to be an error with the database.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że poza insynuacjami nic nie masz. Szkoda.

Insynuacje? A żądanie zmiany w przedostatnim meczu? Przypadek?


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przypadek czego?

Co do reszty, pytałem o źródło rewelacji i tej informacji nie otrzymałem. To nazywam insynuacją.


zegarkiclub.pl Driver Error

There appears to be an error with the database.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba mieć żródła, żeby rozumieć pewne rzeczy. W meczu ligowym nagle nie będzie śladu po żadnym urazie...


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach. No tak. Pan Wszechwiedzący. Nie mój poziom. Over&out.


zegarkiclub.pl Driver Error

There appears to be an error with the database.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przypadek czego?

Co do reszty, pytałem o źródło rewelacji i tej informacji nie otrzymałem. To nazywam insynuacją.

Wystarczy poczytać wiadomości. Na jednej stronie podają uraz stopy i kolana (sport.pl), na drugim uraz mięśnia (pilkanozna.pl)...oficjalne info powinno być jednoznaczne.

Nie posądzam Lewego o symulację - mówię o tym, że nie jest to transaperntne.

Żeby było jasne - nie uważam, ze jest to kluczowy gracz w najbliższym meczu.

Tak sie tylko zastanawiam.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poczytać wiadomości. Na jednej stronie podają uraz stopy i kolana (sport.pl), na drugim uraz mięśnia (pilkanozna.pl)...oficjalne info powinno być jednoznaczne.

Nie posądzam Lewego o symulację - mówię o tym, że nie jest to transaperntne.

Żeby było jasne - nie uważam, ze jest to kluczowy gracz w najbliższym meczu.

Tak sie tylko zastanawiam.

Moim zdaniem rację ma Wojtek Kowalczyk mówiąc, że z San Marino powinna zagrać Zawisza Bydgoszcz.


zegarkiclub.pl Driver Error

There appears to be an error with the database.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem rację ma Wojtek Kowalczyk mówiąc, że z San Marino powinna zagrać Zawisza Bydgoszcz.

pulman, nie chodzi o to...chodzi o występy w reprezentacji kraju. Lewy pokazał w meczu towarzyskim, że może niekoniecznie mu o to chodzi. No to skoro nie chodzi, to spoko. Ale niech nie oszukuje ludzi, którym na reprezentacji zależy.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co pokazał i czego nie pokazał. I pewnie się nie dowiem i nie zrozumiem. Ludziom raczej wierzę i nie oceniam pochopnie z satysfakcją godną większej sprawy obwieszczając miastu i światu rezultat swojej imaginacji (to nie tyczy się Ciebie lukebor) bo i sam nie chcę żeby tak mnie oceniano. Ale to ja. Innym nie bronię,tylko niech nie krzyczą jak sami padną ofiarą niesprawiedliwych insynuacji niewymagających podania źródła żeby zrozumieć pewne sprawy (cytat niedokładny). Wykpić i wyśmiać jest bardzo prosto.

 

Edit: sednem problemu jest WF i jego moim zdaniem, wątpliwe umiejętności selekcjonerskie. Nie ma niestety pojęcia w jakiej formie są powoływani zawodnicy (np. powołanie dwóch kontuzjowanych napastników, których lekarz odesłał zaraz po przylocie na zgrupowanie czy też brak jakiejkolwiek wizji w zestawieniu formacji obrony, co też MZ wynika z braku znajomości zawodników (Glik kierujący obroną) i ich bieżącej dyspozycji (Boenisch)). Tu widzę problem, a nie w Robercie.

Edytowane przez pulman

zegarkiclub.pl Driver Error

There appears to be an error with the database.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że  Lewy nie zagra z San Marino , bo oszczędza nogi na BVB. 

Natomiast dzięki temu pojawia się szansa dla tych , którzy chcą grać i się pokazać. Robak jak trafi do BVB też prawdopodobnie będzie się oszczędzał na kadrze.  Prezes Boniek to rozumie, bo grając dla dla Juve i Romy też w kadrze Albanii i innym ówczesnym outsiderom gola strzelić nie potrafił.  

To normalna sytuacja , gdy kadra nie ma wyników. Giggs 22 lata w MU był gwiazdą , a kadrze nic nie pokazywał.

 

 

 

U nas jedynie Kuba "na kadrze" nie odstawia nogi.

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się...tylko widzisz, czasy dzisiaj takie, że wierzyć komuś 'trochę trudniej'.

Wierzyłem kiedyś, ze piłkarze grają nie tylko dla siebie, ale i dla mnie, kibica. Potem dowiedziałem sie, ze owszem, grali dla siebie, ale niekoniecznie dla kibiców, bo mieli ich w d....

Nie widzę zatem powodu, dla którego miałbym teraz im wierzyć. Wierzę ludziom, którzy mnie nie zawiedli.

Tu ciężar dowodu przerzuciłem na nich i mi z tym dobrze.

Jeszcze inaczej traktuje grę dla klubu, a inaczej dla reprezentacji. Niestety to ostatnie wyglada mi dzisiaj wsród naszych na niepełne zaangażowanie. I - znowu - niestety, to oni powinni mnie przekonać że jest inaczej. Bo to nie ja biegam w koszulce z orłem na piersi.

Nie oceniam - ja tylko pragnę, żeby pokazali choć troche honoru.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarzut mniejszego zaangażowania jest poważny i nie podejmuję się ocenić czy i którzy nasi "nie podeszli" z wyrachowania ale gołym okiem widać że większość naszych piłkarzy ma problem techniczno/mentalny...Wawrzyniak ...jak podaje lub próbuje dryblować stratę można obstawiać w ciemno, Jędrzejczyk 4,5,6 niecelnych lub skierownych do przeciwnika podań , nawet z 2 metrów...Mierzejewski 4 kolejne podania ...pudło. Moim zdaniem to połączenie niskiej kultury piłkarskiej ( umiejętności) z małą wobraźnią i lękiem przed odpowiedzialnością. Wątpię by byli w stanie odwtorzyć ten sam atak kilkoma podaniami na jeden kontakt kilka razy z rzędu ....a by być lepszym w meczu trzeba takich wariantów mieć do perfekcji opanowanych co najmniej parę. Tak by mający piłkę zawsze miał co najmniej 2dobre warianty do wyboru a wychodzący do podań robili to z przekonaniem że on zagra im dobrą piłkę...jak nie to jesteśmy skazani na ułańskie szarże Kuby czy Soboty i demotywującego siė z każdą piłką Lewego. No i jeszcze jedno ...jak nasz obrońca boczny znośnie biega do przodu i dośrodkowuje to prawie na pewno słabo radzi sobie z szybkim atakiem na naszej połowie a środkowy który bywa niebezpieczny w ofensywie prawie na pewno kryje na radar w naszym polu karnym...a może to po prostu nieumiejętność koncentarcji przez 90 min...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co pokazał i czego nie pokazał. I pewnie się nie dowiem i nie zrozumiem. Ludziom raczej wierzę i nie oceniam pochopnie z satysfakcją godną większej sprawy obwieszczając miastu i światu rezultat swojej imaginacji (to nie tyczy się Ciebie lukebor) bo i sam nie chcę żeby tak mnie oceniano. Ale to ja. Innym nie bronię,tylko niech nie krzyczą jak sami padną ofiarą niesprawiedliwych insynuacji niewymagających podania źródła żeby zrozumieć pewne sprawy (cytat niedokładny). Wykpić i wyśmiać jest bardzo prosto.

 

Edit: sednem problemu jest WF i jego moim zdaniem, wątpliwe umiejętności selekcjonerskie. Nie ma niestety pojęcia w jakiej formie są powoływani zawodnicy (np. powołanie dwóch kontuzjowanych napastników, których lekarz odesłał zaraz po przylocie na zgrupowanie czy też brak jakiejkolwiek wizji w zestawieniu formacji obrony, co też MZ wynika z braku znajomości zawodników (Glik kierujący obroną) i ich bieżącej dyspozycji (Boenisch)). Tu widzę problem, a nie w Robercie.

Pulman, chyba troszkę Cię ponosi. Zupełnie niepotrzebnie. Mam prawo do własnego zdania i nie czuję się zobowiązany kompletnie niczego Ci udawadniać. Uważam, jeszcze raz powtórzę JESTEM PEWIEN , że gdyby mecz z San Marino był meczem ligowym BVB, Lewy zapomniałby o siniaczku na barku, kolanku, paluszku czy główce. to odwieczny problem gry gwiazd w reprezentacji, gdzie zarabiają duzo mniej. Ty masz prawo do swojego zdania. Ja go szanuję i nie podważam.

Edytowane przez piotrkrakow

Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarzut mniejszego zaangażowania jest poważny i nie podejmuję się ocenić czy i którzy nasi "nie podeszli" z wyrachowania ale gołym okiem widać że większość naszych piłkarzy ma problem ...

Wcześniej odniosłem się do umiejętności, teraz pisałem o zaangażowaniu. Może widzę co innego na boisku, ale wydaje mi się, ze to widać. Piłkarzy, którzy wkładają w grę serce jest co najwyżej 2, 3. Reszta biega, bo trzeba - w końcu dostali powołanie.

To problem podobny do tego, o którym mówił dzisiaj/wczoraj zawodnik naszych rywali w koszykówce: nie widać zostawiania serca na boisku.

Ja to widzę podobnie.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladacie pilkarsko komentatorska paraolimpiade?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz b.słaby gra naszych wolna i nieudolna co tu ukrywać lipa , nie kumam po co powoływany jest Boenisch jego poziom to żenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom pilkarski i komentatorski zenujacy

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz b.słaby gra naszych wolna i nieudolna co tu ukrywać lipa , nie kumam po co powoływany jest Boenisch jego poziom to żenada

100 % racji!. A Boenisch musi mieć bardzo mocne plecy! , w Leverkusen też gra w pierwszym składzie i za każdym razem się kompromituję! Prawdopodobnie ma dobrego menadżera który pokrywa straty ;) .

Zaczęło się od promocji u Smudy ( podobno wziął dzia__ę za to ) aby Go sprzedać do Bundesligi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie chcesz mi Piotrek powiedzieć, że Cie nie ma na stadionie? :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.