Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Lawnowerman

Czym odkurzacie w domu?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak wy, ale ja odkurzam odkurzaczem.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, trochę odkopię temat, ale dajcie proszę znać, jakie macie doświadczenia z IRobot - Żona sobie wymyśliła, a ja mam wybrać model... Rozwazam e5. Coś ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam doświadczeń z roomba ale mam Samsunga. I w ciemno mogę polecić. Pracuje 3 lata. Jeździ na automacie. Raz się jakieś kółko popsuło to wymienili na gwarancji. Kosztował połowę tego co iRobot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Electrolux UltraSilencer Zen plus Philips PowerPro Duo bezprzewodowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, trochę odkopię temat, ale dajcie proszę znać, jakie macie doświadczenia z IRobot - Żona sobie wymyśliła, a ja mam wybrać model... Rozwazam e5. Coś ktoś?

Córka ma taki. I psa. Niestety, odkurzacz zaplątuje się w sierść i trzeba okresowo robić czyszczenie z wycinaniem nawiniętych włosów.

I ... jak kiedyś pisali przedmówcy, do ciężkiej roboty to tylko Rainbow. Mam już go ćwierć wieku i jest bezproblemowy. :)

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rainbow ma też wady. Jest ciężki, odkurzać klatkę schodową, schody muszę ja. Nie zawsze jestem w domu, a dziecko do 13 lat raczej nie uniesie tego ustrojstwa. Za to do dywanów, materacy jest bezkonkurencyjny. U brata jeździ coś bezprzewodowego i ma to sens. Polubili ten odkurzacz tak mocno że nazwali go,, Mietek,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dywanów brak (alergia), więc klepka i kamień. Roomba e5 ma lepszy filtr i szczotki niż np 675, ale pytam jak tego typu odkurzacz Wam sie sprawdza. Dotychczas uzywalem jakiejś Rowenty, ale wolalbym, zeby się samo sprzątało ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złóż sobie odkurzacz centralny i będziesz miał dożywotnie święty spokój ze wszystkim.  :) 

Wszystkie inne odkurzacze zbierają tylko większe śmieci i część kurzu i roztocza, resztę rozdmuchają na całe pomieszczenie. Poza tym centralny jest cichy. U mnie wisi w garażu i w ogóle go nie słychać. Mam również wyprowadzony na zewnątrz wydmuch powietrza więc garaż nam zawsze czysty i niezakurzony. :)  


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobi centralny w domu? To ma sens tylko jak budujesz albo jakiś wielkie remont robisz. Natomiast odkurzacze roboty tylko jak masz płytki panele itp ale nie dywany. Rainbow? Wystarczy zwykły dobry odkurzacz a nie wynalzake od domokrążców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rainbow? Wystarczy zwykły dobry odkurzacz a nie wynalzake od domokrążców.

Masz rację :)

Z tym, że racja jest jak du*a. Każdy ma swoją :unsure:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie żona odkurza, lubi to i się w tym realizuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie żona odkurza, lubi to i się w tym realizuje :)

Widziała już ten Twój wpis ? :rolleyes:

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi I generacji z mapowaniem. Jestem bardzo zadowolony. Aktualnie kupisz za 1000 zł - 1100 zł. Super że jest apka gdzie mozesz wszystko skonfigurować i obslugiwać zdalnie.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam tylko Kaercher MV3, tani i świetnie działający... Mam 4 sztuki w domu i w pracowniach...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się jeszcze alternatywa w postaci Electrolux i9 - podobno roomba obija meble/ściany i nie czyści dobrze kątów, bo "nie dochodzi" ;-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi Miija Vacuum 1S  plus Jimmy V83, tam gdzie robot nie dojedzie.

 

Chciałem Romba 980, po testach wybrałem Xiaomi :)

 

Traktowałem to jako gadżet, jednak teraz zastanawiam się dlaczego tak długo zwlekałem.
 
Robi robotę przy dwóch kotach.
 
Standardowy odkurzacz poszedł w niepamięć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś używa i podzieli się opinią w odniesieniu do iRobot Roomba 805?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś używa i podzieli się opinią w odniesieniu do iRobot Roomba 805?

Czytalem, ze lepiej dolozyc do 675. Ale oba mają filtr, który nie lapie alergwnów - jezeli kupujesz, bo masz alergie, to rozważ albo droższą e5, albo electoluxa (choć filtr jest "podobny" do hepa), lub xiami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu odkurzaczy bezprzewodowych ręcznych, czy ktoś używa ODKURZACZ Pionowy PHILIPS PowerPro Aqua 3w1 FC6408? Czy moc ssania jest wystarczająca? Jaki jest realny czas pracy na aku? Jak sprawuje się funkcja aqua i czy jest przydatna? Z uwagi na obecność psa, ukierunkowałem się na podręczny odkurzacz pionowy, bezprzewodowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego Philipsa od dwoch lat ale obecnie jego bateria starcza na 10 minut odkurzania i zona mnie meczy, zeby kupic albo Dysona albo Xiaomi i nie wiem co wybrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roomba 966 i akaś Roventa silence. Roomba to świetna rzecz - żałuję, że tak późno kupiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@aliszja a o jakim modelu dysona lub xiaomi myślisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.