Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Lawnowerman

Czym odkurzacie w domu?

Rekomendowane odpowiedzi

A co sądzicie o czymś takim budżetowym jak w poniższym linku (nie uwzględniając funkcji mopowania, tylko codzienne odkurzanie). Czy warto zawracać sobie głowę, czy zainwestować w model z wyższej półki? 

https://www.mediaexpert.pl/agd-male/sprzatanie/odkurzacze-automatyczne/robot-sprzatajacy-xiaomi-mi-robot-vacuum-mop-2-lite-eu?gclid=CjwKCAjw5P2aBhAlEiwAAdY7dC1iLGP4VDQUwngu2OhsJSyf5AAIMqgkNxKCxj6hnyVkh8PgmicqchoCD_cQAvD_BwE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak jest założona przystawka mopująca to nje wjeżdża na dywan. 
A można ustawić aby będąc na dywanie przestał mopowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, albo puszczasz odkurzanie bez przystawki mopującej i wtedy chodzi wszedzie. Albo puszczasz z tą dołączaną przystawką z mopem i zbiornikiem wody i wtedy nie wjeżdża na dywany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roborock s7 wjeżdża na dywan ale nie mopuje. 

Ja jestem zadowolony z jego mopowania jak pisałem wcześniej. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sobe radzą te roboty z kudłami ( długimi) piesełów?

 


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, mkl1 napisał(-a):

Jak sobe radzą te roboty z kudłami ( długimi) piesełów?

 

Psa nie mam ale S7 nie ma zwykłej szczotki tylko gumową i włosy się nie wkręcają w szczotkę więc pewnie z psami też sobie poradzi. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.10.2022 o 06:51, Sn@p napisał(-a):

A jaki model Karchera używacie? 

Ja mam karcher parownicę, Easy Fix SC2, dałem za niego niecałe 500 zł. Warto było. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.11.2022 o 23:54, mkl1 napisał(-a):

Jak sobe radzą te roboty z kudłami ( długimi) piesełów?

 

Ja przez kudły owczarka niemieckiego zrezygnowałem z Roomby kilka lat temu. Kudły owijały się dosłownie wokół każdego kręcącego się elementu (szczotka, kółka i te wałki zapodające syf do środka). Praktycznie co dwa tygodnie musiałem demontować te elementy, żeby zewsząd wyskrobać kudły. Wyszło mi, że szybciej będzie przelecieć chałupę tradycyjnym odkurzaczem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad Roborock s7 pro ultra. Robot dstepny jest na geekbuying. Oficjalnie nie jest oferowany w sprzedazy w PL. Co w razie awarii takiego odkurzacza?
Na stornie geeka jest napisane "Geekbuying.pl oferuje do 24 miesięcy gwarancji na artykuły elektroniczne.".
Czy ktoś sprawdzal czy faktycznie można liczyć na ich naprawdę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.11.2022 o 16:38, RysiekOchodzki napisał(-a):

Ja przez kudły owczarka niemieckiego zrezygnowałem z Roomby kilka lat temu. Kudły owijały się dosłownie wokół każdego kręcącego się elementu (szczotka, kółka i te wałki zapodające syf do środka). Praktycznie co dwa tygodnie musiałem demontować te elementy, żeby zewsząd wyskrobać kudły. Wyszło mi, że szybciej będzie przelecieć chałupę tradycyjnym odkurzaczem :) 

Tak , niestety kudły psa się wkręcają. Albo baby😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

👍 czyli żaden robot u mnie nie będzie pracował :)


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A ja mam pytanko o doświadczenia z odkurzaczami bezprzewodowymi. Żona meczy mnie dysona v15,  jako już 4 odkurzacz w domu. Po klasycznym kupiliśmy roombe i7 i takiego małego na baterię B&D 

Poczytałem trochę i  bardziej spodobał mi się Samsung Jet90 że stacją która zabiera cały syf do worka.

Ktoś ma może doświadczenia z tymi modelami?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysona któregoś  testowałem przez 30 dni.. niestety długie kudły mojego pupila się nawijają na szczotkę czy co to tam jest..

Zbierał idealnie, tylko po odkurzaniu zawsze czyszczenie szczotki....???

Po co.. jak mój stareńki z wodnym filtrem ( duży i owszem) ale zbiera wszystko......wszystko...

Do codziennej stosuję taniutką amike.. aku.. i starczy ...

 

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.11.2022 o 16:38, RysiekOchodzki napisał(-a):

Ja przez kudły owczarka niemieckiego zrezygnowałem z Roomby kilka lat temu. Kudły owijały się dosłownie wokół każdego kręcącego się elementu (szczotka, kółka i te wałki zapodające syf do środka). Praktycznie co dwa tygodnie musiałem demontować te elementy, żeby zewsząd wyskrobać kudły. Wyszło mi, że szybciej będzie przelecieć chałupę tradycyjnym odkurzaczem :) 

 Myślałem z żoną nad roombą, ale zrezygnowaliśmy z tego na tą chwilę :D A co do owczarków niemieckich - najlepsze pieski ever 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.11.2022 o 23:24, mkl1 napisał(-a):

Dysona któregoś  testowałem przez 30 dni.. niestety długie kudły mojego pupila się nawijają na szczotkę czy co to tam jest..

Zbierał idealnie, tylko po odkurzaniu zawsze czyszczenie szczotki....???

Po co.. jak mój stareńki z wodnym filtrem ( duży i owszem) ale zbiera wszystko......wszystko...

Do codziennej stosuję taniutką amike.. aku.. i starczy ...

 

I bez problemu oddal kasę?

To chyba też spróbuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był jakiś program marketingowy..:) miałem używać i opisać, a potem,(jak im będzie to odpowiadać") zamieszczą moją opinie oficjalnie.... niestety "kudły" przesądziły sprawę i opini nikt nie zobaczy :)

 


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy podbijam temat, podlogi głównie bez dywanów, mopa nie potrzebuję, myślałem nad Xiaomi jakimś podstawowym, ważne aby dało się wydzielić strefy gdzie nie atakuje bo mamy sporo takich kącików z zabawkami luzem albo narzędziami. 

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja podłączę się pod temat. Zbliżają się Święta, Mama powoli wchodzi w wiek zaawansowany i myślałem z Żoną, nad jakimś robotem odkurzająco - mopującym. Raczej o możliwie długim czasie pracy - powierzchni dosyć sporo, piętro panele/płytki, parter gres. W domu jest kot. Nie mam zielonego pojęcia na temat tych urządzeń. Możliwie proste w obsłudze, wydajne i przede wszystkim dobre.

Co polecacie?

Pozdrawiam

Łukasz


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem jednak trzeba przejechać miejsca niedostępne dla robota i w tym roku dołączył bezprzewodowy Shark Vertex Pro. Polecił mi znajomy który doktoryzował się czytając vacuum wars i tego typu strony jak szukał dla siebie alternatywy dysona .

 

Po paru miesiącach nie mogę złego słowa powiedzieć, na moje potrzeby jest ok. Niski środek ciężkości więc nie męczy nadgarstka jak dużo bezprzewodowych odkurzaczy. Dobry jest też do schodów i zakamarków (zbiornik trzyma się 2 ręką albo można postawić na ziemi). Jeżeli chodzi o decybele to ciężko powiedzieć bo nie mam porównania

 

(https://www.sharkclean.com/sharkus/deals?filters=CategoryNameLevel0%3DShark%2BCatalog%2BUS%26CategoryNameLevel3%3DCordless%2BVacuums%26productFilter%3Dfallback_searchquerydefinition%26category%3Dsharkus%2Fdeals&page=1)


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Autor1984 napisał(-a):

To i ja podłączę się pod temat. Zbliżają się Święta, Mama powoli wchodzi w wiek zaawansowany i myślałem z Żoną, nad jakimś robotem odkurzająco - mopującym. Raczej o możliwie długim czasie pracy - powierzchni dosyć sporo, piętro panele/płytki, parter gres. W domu jest kot. Nie mam zielonego pojęcia na temat tych urządzeń. Możliwie proste w obsłudze, wydajne i przede wszystkim dobre.

Co polecacie?

Pozdrawiam

Łukasz

Tak jak już pisałem Ecovacs Deebot T8 Aivi. Albo coś nowszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, loco50 napisał(-a):

Tak jak już pisałem Ecovacs Deebot T8 Aivi. Albo coś nowszego.

Dzięki, pewnie się zdecydujemy jeżeli rekomendujesz.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Autor1984 napisał(-a):

Dzięki, pewnie się zdecydujemy jeżeli rekomendujesz.

Cichy,dobrze zamiata,mopowanie do przyjęcia,mocniejsze zabrudzenia wymagają puszczenia drugi raz. Można tworzyć mapy,ale myślę,że mamie wystarczy jak po prostu go włączy. Dobry radar,zwalnia przed przeszkodami,nie odbija mebli w odróżnieniu od roomby.  Sterowanie telefonem,jak ktoś lubi takiego zabawki to ma moduł kamery.

Moim zdaniem dobry strzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, loco50 napisał(-a):

Cichy,dobrze zamiata,mopowanie do przyjęcia,mocniejsze zabrudzenia wymagają puszczenia drugi raz. Można tworzyć mapy,ale myślę,że mamie wystarczy jak po prostu go włączy. Dobry radar,zwalnia przed przeszkodami,nie odbija mebli w odróżnieniu od roomby.  Sterowanie telefonem,jak ktoś lubi takiego zabawki to ma moduł kamery.

Moim zdaniem dobry strzał.

Zamawiałeś, czy stacjonarnie kupiłeś, jeśli online, polecisz sklep? Znalazłem takiego z bazą.

https://www.roboexpert.pl/pl/p/Ecovacs-Deebot-OZMO-PRO-T8-AIVI-Czarny-Baza-Stacji-automatycznego-oprozniania/1331


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem w eurortvagd. Stację odpuść. Zbędny gadżet,zajmuje miejsce i do tego głośna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, loco50 napisał(-a):

Kupowałem w eurortvagd. Stację odpuść. Zbędny gadżet,zajmuje miejsce i do tego głośna.

Ok, dziękuję za info. Czy powinienem od razu coś dokupić?


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.