Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj

 

da_cover.jpg


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie....!!! Plyta zmiksowana przez Colina Richardsona! :twisted:

 

 

MachineHead-TheBlackening.jpg


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-1247-0-05681100-1330642034.jpg<

post-1247-0-92248400-1330642029.jpg

post-1247-0-89993100-1330642030.jpg

post-1247-0-82278700-1330642032.jpg


I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

Danny Kaye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś "Don`t call us we`ll call you" - czyli Metallica & koledzy unplugged. Gościnnie m.in. Jerry Cantrell i Les Claypool. Polecam :)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem wsród gości Claypool'a i od razu włączyła się lampka w głowie - MUSI być dobre :wink:


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dobre - choć Primusowych lotów nie ma co tam szukać :) To zapis koncertu w jakiejś stacji radiowej. Trochę rocknrolla, trochę country (jak to u metalliki :) ) i kupa zabawy. Świetna sekcja rytmiczna :idea:

 

a propos Lesa - od jakiegoś czasu płytką, której najczęściej słucham w samochodzie jest Frizzle Fry. Fajna, pozytywna płytka :)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ati

B000051XVK.01.LZZZZZZZ.jpg

 

Taki mały powrocik :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miało być TOP 10, ale się nie da....

 

TOP 20

 

1. tool [wszystko] moja wielka miłość od początku lat 1990tych. można powiedzieć, że NIKT tak nie gra, co oczywiście zabrzmi pretensjonalnie. inna sprawa, że to szczera prawda...

 

2. bjork [wszystko] moja druga wielka miłość od początku lat 1990tych. można powiedzieć, że NIKT tak nie śpiewa i aranżuje, co oczywiście zabrzmi pretensjonalnie. inna sprawa, że to szczera prawda...

 

3. massive attack "mezzanine" coś niesamowitego

 

4. sigur ros [wszystko] absolutny majstersztyk nastroju - no i te clipy...

 

5. henryk mikołaj górecki [wszystko] szczególnie kwartety smyczkowe - totalnie odjechane!!! - no i jego symfonie z tą najsłynniejszą, III, na czele - klimat jak z filmów lyncha....

 

6. king crimson [cały początek i koniec, lata 1980te odpuszczam] pamiętam jak usłyszałem "in the court of the crimson king" to mnie ciary takie przeszły, że trzymają do dziś!

 

7. radiohead [wszystko oprócz pierwszej płyty] miejsce siódme trochę niesprawiedliwe, ale za to to moja ulubiona cyfra ;-)

 

8. the muse [wszystko] jedno z niewielu genialnych muzycznych objawień ostatnich lat

 

9. korn [początki] no nie mogłoby zabraknąć tych wpływowych świrów. co za energia!!!

 

10. faith no more - zaszczytne dziesiąte, ale góra niestety zapełniona

 

11. alice in chains "Dirt" - grungeowy Rubikon

 

12. yes "fragile", "close to the edge", "relayer", "tales from topographic oceans" - potem ian anderson poszedł w kierunku dyskoteki...

 

13. led zeppelin [pierwsze cztery] - przewrotnie 13 miejsce. powinno być na podium razem z toolem

 

14. deep purple "made in japan" - do dziś NIKT nie zagrał i NAGRAŁ takiego koncertu, a ma on ponad 30 lat.... absolutnie niedościgniony wzór

 

15. black sabbath [cały początek] aż się wierzyć nie chce, że tak grano te prawie 40 lat temu..

 

16. stone temple pilots "purple" - zjechałem tę płytę maksymalnie w czwartej klasie szkoły średniej i do dziś czuję do niej wielki sentyment

 

17. pantera [właśnie w odtwarzaczu pobrzękuje sobie radośnie]

 

18. metallica [początek, do "czarnego albumu"] - co by o nich nie powiedzieć, to wymiatają panowie

 

19. rush [całe lata 1970te i początek 1980tych] - niedoceniani królowie "hard art rocka". po 17 latach słuchania w końcu zobaczyłem ich na żywo i to było piękne...

 

20. jethro tull "thick as a brick" - genialny concept album!!

 

wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio wsluchuje sie w Dire Straits, a szczegolnie album Brothers in arms - niewatpliwie kojarzy mi sie z dziecinstwem, brat sluchal gdy bylem mały:) za co jestem mu ogromnie wdzieczny bo muzyka to bardzo wazna rzecz


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

gdyby nie ten ostatni napis byłoby świetne, a tak jest tylko dobre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez cos napisze bo muzyka to moja pierwsza wileka miłosc.

a to co lubie to hmm "nieoczywista" muzyka kończ lat 60.

hhmm psychodelia, rock blues folk i jazz.

np. SPIRIT, LOVE, QUICKSILVER, STEELEYE SPAN, GROUNDHOUGS, MAHAVISHNU ORCHESTRA itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-2536-0-53448400-1330647274.jpg

"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.