Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

współczesny, niezły rock progresywny >

 

 

 

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wróciłem do lat 70-tych 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jazz już nigdy, nie będzie taki sam, jak w czasach Charlie Parker'a, Blakey'a, Miles'a, Coltrane'a, Monk'a i Powell'a. Nigdy.,

 
 
Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jest wiele świetnych wykonań tego utworu, ale tego nic nie przebije... Wklejam link, który znalazłem, ale oczywiście najlepiej jest słuchać na albumie, z poprzedzającym go "The Talking Drum" oraz późniejszymi "stadionowymi" (w końcu to Argentyna) owacjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie mogę się uwolnić... :blink:


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jest wiele świetnych wykonań tego utworu, ale tego nic nie przebije... Wklejam link, który znalazłem, ale oczywiście najlepiej jest słuchać na albumie, z poprzedzającym go "The Talking Drum" oraz późniejszymi "stadionowymi" (w końcu to Argentyna) owacjami.

jest moc jest potega:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jest moc jest potega:)

 

Witam,

świetne, w starym, oryginalnym składzie też dają radę :)

 

 https://www.youtube.com/watch?v=K85akn9Yzsc

 

Pzdr.

P.S. W uzupełnieniu wersja double trio - jak to mówi dziś młodzież > miażdży :)

 

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Martin Fry z ABC się posunął.A taki był ładny chłopiec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy na forum taki wewnętrzny Karmazynowy Klub :)

 

Oczywiście, wersja z The Great Deceiver też świetna, choć inna - bo inne czasy, brzmienie i temperament muzyków towarzyszących Frippowi i Brufordowi. Jacku, a na "B'Boom" też oczywiście gra podwójne trio, u samego prawie początku. Do dziś to dla mnie ekscytująca koncepcja, a "THRAK" jest chyba moją płytą wszech czasów. A skąd konkretnie pochodzi ten wklejony przez Ciebie set? Bo znam go od wielu lat z TV (z programu o King Crimson, który w 2000 roku zrobił Polsat). To z "Live in Japan" czy z "Deja Vrooom"? Bo tych DVD w całości nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mamy na forum taki wewnętrzny Karmazynowy Klub :)

(...) A skąd konkretnie pochodzi ten wklejony przez Ciebie set? Bo znam go od wielu lat z TV (z programu o King Crimson, który w 2000 roku zrobił Polsat). To z "Live in Japan" czy z "Deja Vrooom"?

 

 

Cześć,

tak to DVD Deja Vrooom, na okładce podany rok wydania 1999. Concert footage recorded live at the Nakano Sun Plaza, Tokyo on the 5th and 6th of October 1995.

Pzdr.

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie ten zespół? Przez 20 lat 2 oficjalne płyty.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Idealne w momencie gdy złożyłeś trzecią ofertę na zegarek który Ci się podoba, ale sprzedawca wciąż nie chce sprzedać

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.