Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Tylko bez spoilerów zaraz po wyjściu z kina, please. ;)

A co, też się wybierasz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po raz kolejny "odrabiam" dwupłytowe wydanie ze wszystkimi kawałkami z europejskiej i amerykańskiej edycji.


Klasyczna "jedynka" to jedna z moich najstarszych płyt CD, ma już ponad ćwierć wieku ;)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Świetna płyta, choć ja osobiście wolę Paranoida, głównie z powodu utworu tytułowego i oczywiście dla Iron Mana ;-) Wielki zespół!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iron Mana umiał (już jest za stary, szykuje się do powrotu do wiecznej Australii) wygwizdać mój papug, Teofil :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię wszystkie pierwsze cztery płyty, a i na "Sabbath Bloody Sabbath" uwielbiam niektóre momenty. Szczególnie "A National Acrobat", który mógłby dla mnie trwać nie 7, a 17 minut :)

 

Ale wracając do pierwszych czterech. Debiut powala surowym brzmieniem i świeżością, najbardziej lubię "Behind the Wall of Sleep"/"N.I.B.". "Paranoid" to już styl zdefiniowany w pełni (mój nr 1 - "War Pigs"), ale moim zdaniem najdoskonalsze jest "Master of Reality", bez słabej nuty. Do znarkotyzowanej "Vol 4." mam natomiast szczególny sentyment, bo miałem ją na kasecie w liceum i słuchałem dziesiątki razy. Nieco banalne "Changes" i "Laguna Sunrise" trochę rozbijają spójność płyty (inaczej niż wspaniałe "Solitude" na trójce czy "Planet Caravan" na "Paranoid"), ale jednak całość i tak jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Teraz Polska... Decapitated!

 

 

Poza tym, życzę chłopakom żeby wyszli jak najmniej pokiereszowani ze starcia z amerykańską dziwką, która opowiada brednie o porwaniu i gwałcie chociaż wszystkie fakty temu przeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wielki kawałek, dla niektórych, w tym dla mnie, swego rodzaju hymn... Dzień dobry  :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz Polska... Decapitated!

Decapitated ok - jedyne, co mnie u nich nie do końca przekonuje, to cera - jakaś taka mało metalowa - za mało zniszczona tanim winem i podkarpackim bimbrem (są z Krosna, o ile pamiętam, a to o rzut beretem :D od radosnych pieleszy rodzinnych mojej Lady). Tymczasem coś dla metal-staruchów :D takich, jak mła:

https://www.youtube.com/watch?v=ZpbpOgUybBM

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno najlepszy cover wszechczasów ( co nie oznacza że najbardziej kasowy)

 

The White Stripes > Jolene (Dolly Parton)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwoli coverów. Śpiewanie u uczuciach do diabła też zwykle wychodzi lepiej kobietom ;)



Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos Pink Floyd, to właśnie przyszły bilety na przyszły rok na tego Pana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jeśli chodzi o koncerty, to ja raczej czekam na tego Pana:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.