Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość The Lord

Co do Soulfly to miałem okazję być na jednym koncercie i ewidentnie ludzie najlepiej się bawili przy piosenkach Sepultury.

Wcale mnie to nie dziwi. Wychowywałem się na muzyce Sepultury, ale... Nadal co prawda grają dobrą muzę jednak bez braci Cavalera, to już nie jest ten sam zespół, z którym ja się utożsamiam. To dokładnie tak, jakby grupę Metallica tworzył Lars Ulrich z nowymi muzykami, bez Jamesa, Kirka. Nie wymieniłem Roberta, bo nie jest w zespole od początku. W sumie Kirk też nie, ale dołączył do grupy jeszcze zanim powstała pierwsza płyta. Wracając do Sepultury, moja fascynacja tym zespołem zaczęła się od "Beneath the Remains" i skończyła na "Roots". Obecnie w składzie został jeden założyciel czyli Paulo Jr. no i jest jeszcze Andreas Kisser, który z Sepulturą współpracuje od 1986 roku, a więc prawie od początku, bo zespół powstał w 1984 r. Mimo wszystko dla wielu fanów Sepultury stara ekipa była wyjątkowa.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna dyskusja o grunge, która i mnie przypomniała czasy liceum :)

Nie trudno zauważyć, że ja akurat bardzo lubię STP no i Pearl Jam, z którym jestem od pierwszej płyty...lubię też Soundgarden, za to akurat nigdy nie przepadałem za Nirvaną.

Z ostatnich przeżyć live - PJ z Berlina:


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pearl Jam jakoś nigdy mi się nie spodobał na tyle, żeby ich słuchać godzinami ;) Są spoko (no i żyją, a to wśród grandżowców nie takie oczywiste :/), ale oprócz pierwszych dwóch plyt mnie jakoś nie zaskakują. STP to samo.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo, z całej ''elity'' grungu najlepiej mi się słucha Alice In Chains i Soundgarden poźniej Nirvana a Pearl Jam na końcu.

Mocnym zespołem jest Stone Temple Pilots, szczególnie 2 pierwsze albumy, nie sposób ominąć Mother Love Bone i Mad season z albumem ''above''. Od czasów szkolnych do teraz jestem dość mocnym fanem tego gatunku.

Dzisiaj przy sobocie zupełnie coś innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Elektronicznie  :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@colector

"(...) Dzisiaj przy sobocie zupełnie coś innego"

 

Jak Booker T. , to nie sposób tego nie przypomnieć :)

 

 

 

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Prowler

opeth - pale communion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tego nikt nie słucha (tylko 70K wyświetleń Jet Black)? Minimalistyczny, świetny beat/house. Dla mnie objawienie.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Prowler

Gratuluję, nie zapomnij mu dzisiaj wieczorem na ołtarzyku, parę kadzidełek zapalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż za piękny kawałek...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Prowler

ulver -shadows of the sun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto się zgadza z LUCiem? :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Skoro dziś urodziny obchodzi Robert Plant, to nie może być inaczej  ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.