Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

Kobiety, kobiety.... ;)  :lol:

 

 

So long you did me wrong
So long you did me wrong
Baby, what you're doing now you're pissin' me off
Uh but your hair is so luxurious and your lips are so soft uh
Anyway you slice it uh, you're doing me wrong
But I love the way you walk now and your legs are so long
Well your looks had me putty in your hand now
But I took just as much as I can stand now
And you can walk your long legs baby out of my life
So long you did me wrong
Yeah you can walk your long legs baby right out of my life
So long you did me wrong
From the moment that I met you I thought you were fine, so fine
But your shitty fuckin' attitude has got me changing my mind, yeah
Everybody tells me uuh, I need to let go, I know
But your cocoa butter skin now has got me beggin' for more

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napiszę tylko tyle - trzeba mieć dobre słuchawki i dobry wzmacniacz słuchawkowy.

wracjąc do tematu -

opeth - sorceress, zmiażdzyło mnie. potężny krok w stronę progrocka, oczywiście miało to już miejsce na albumach damnation i pale comunnion, z czego się bardzi cieszę : )

 

Uzupełnienie - trzeba mieć dobry DAC (w końcu to format cyfrowy i jest to element konieczny w każdym urządzeniu odtwarzającym go), AMP i dobre słuchawki. 

 

Moim zdaniem przy ograniczonym budżecie zdecydowanie bardziej opłaca się zainwestować właśnie w taki zestaw (integra DAC/AMP + słuchawki). Po pierwsze mobilność - taki zestaw zabierzesz gdzie chcesz i zawsze możesz cieszyć się niezmienną jakością dźwięku (w przypadku kolumn ogromne znacznie w kwestii jakości dźwięku ma akustyka, która w przypadku nieregularnych kształtów pokoju, innych proporcji ścian->sufit oraz umeblowania potrafi przysporzyć problemów przy późniejszych korekcjach sprzętowych). Po drugie opłacalność - w cenie samych dwóch dobrych kolumn możemy mieć zbudowany cały porządny tor audio opierający się na słuchawkach, których jakość będzie dla większości użytkowników wystarczająca. Po trzecie izolacja - nie przeszkadzamy innym oraz na odwrót (jeśli posiadamy słuchawki zamknięte).

 

Co do wspomnianych pokazów Audio, to chętnie bym się kiedyś wybrał. Ciekaw jestem jak to jest tam zorganizowane (odsłuchy) - jakieś specjalnie przygotowane pokoje do samodzielnych odsłuchów?  :P

 

Ode mnie:

Edytowane przez Friedrich

"Tick Tick Tick, that's the sound of your life running out..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś u mnie cały wieczór gra Małomiasteczkowy Podsiadło :rolleyes:

u mnie grał, dopóki żona się nie upiła. teraz leci to, lecieć powinno ; ) : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablopavo i ludziki, mega dla mnie ten kawałek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pablopavo i ludziki, mega dla mnie ten kawałek!

Świetny numer, jak i cała płyta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały lekko jazzowy prog-rock:

 

 

Colosseum to klasyka klasyki, zawsze dobrze się słucha bracie : )

Świetny numer, jak i cała płyta :)

Próbowałem, poległem.

Z racji tego że dzisiaj sobota, parę głębszych poleciało, zarzuciłem koncert rocznicowy Metaliki - Kill'em All. Jedyny album tego zespołu, jaki uznaję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny numer, jak i cała płyta :)

Płyty nie słyszałem ale bardzo cenię Pawła, już w Vavamuffin był dla mnie najważniejszym wokalistą (nic nie ujmując Gorgowi i Reggaeneratorowi, też są genialni) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem, poległem.

Z racji tego że dzisiaj sobota, parę głębszych poleciało, zarzuciłem koncert rocznicowy Metaliki - Kill'em All. Jedyny album tego zespołu, jaki uznaję.

https://www.youtube.com/watch?v=63-AaJqoBjA

Bo Pablopavo to taki dziwny dla mnie gość, z często przeintelektualizowanymi tekstami i nierówną muzyką. Nigdy specjalnie go nie ceniłem, ale ta płyta, o dziwo, jakoś mi pasuje.

Dziś już za późno, ale już wiem od czego zacznę jutrzejszy dzień, fajnie, że wrzuciłeś ten link :)

Edytowane przez herbee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Pablopavo to taki dziwny dla mnie gość, z często przeintelektualizowanymi tekstami i nierówną muzyką.

No to się różnimy :). Jego utwory są nierówne ale wszystkie bardzo autorskie i charakterystyczne. A to właśnie wyróżnia artystę imo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się różnimy :).

No i o to chodzi, całe piękno życia polega na jego różnorodności : )

Wyobraź sobie, że większość Amerykanów, zna tylko dwa rodzaje jabłek - czerwone i zielone(red delicious i granny smith), wyobrażasz to sobie?

Ja do tej pory nie jestem w stanie tego zaakceptować i płaczę za polską różnorodnością wyżej wymienionych : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się różnimy :). Jego utwory są nierówne ale wszystkie bardzo autorskie i charakterystyczne. A to właśnie wyróżnia artystę imo.

Charakteru nie można mu odmówić. Rozpoznawalny i oryginalny jak kebaby z warszawskiego Efesa, kto jadł, ten wie, imo najlepsze w stolicy. Kiedyś drażniła mnie jego wokalna maniera, ale starzeję się, coraz więcej wybaczam ludziom dookoła :), i teraz już inaczej na to patrzę. Gość ma styl, ale wcześniejszej twórczości nie potrafię odpowiednio docenić, lubię wybiórczo. Ta nowa płyta to ewenement, pasuje mi bardzo. Edytowane przez herbee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i o to chodzi, całe piękno życia polega na jego różnorodności : )

Chyba nikt nie odważy się stwierdzić że nie masz racji! :) Nie znam kultury amerykańskiej ale przykład bardzo dobry podałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.