Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

usłyszałem w klubie i... nawet mi się spodobało :oops: :oops: :oops:

 

:shock:

 

A ja od niedawna:

 

post-1501-0-63116100-1330780006.jpg

 

PS moze ktos zna tytul piosenki z tej strony http://www.staurinofratelli.com :?:


...Dominic

_________________

Tempus Fugit jak jasna cholera!

_________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vielen Dank! Ta piosenka nie dawala mi spokoju od 3 miesiecy.


...Dominic

_________________

Tempus Fugit jak jasna cholera!

_________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Slayer to koncert "Decade of Agression" 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak, Decade to świetny koncert. Fajna jest też pierwsza koncertówka, Live Undead - bardziej dzika taka :lol:


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michale przypomniałeś mi co mam sobie zapodać w domu :lol:

 

U mnie ostatnio Therion leci: Lepaca Klifoth, Theli i Vovin :lol: a w kolejce czeka Erase i Soul Survivor Gorefestów :lol:


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapuściłem sobie "Black magic" na youtubie i stwierdziłem, że trzeba odpalić emula :twisted: Dzięki Michał! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Slayer to Seasons In The Abyss

 

Poprostu genialne:

 

 

 

 

B000062YB1.01.LZZZZZZZ.jpg


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RIP wyczytałem z tego tematu że byłeś na koncercie Metallicy w Chorzowie :lol: Masz może jakieś fotki? Też byłem ale bez aparatu :cry: Przypomniałbym sobie jak to wtedy było...

Za to złapałem dwie (!!!) kostki od Roberta i Kirka 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fixxxer jakies zdjecia mam. Ale musze je przerobic do wersji elektronicznej. Jak chcesz to cos moge wkleic.

 

Pamietam, ze nie wolno bylo wnosic aparatow. Ja swoj wnioslem schowany w spodniach :lol:. Pozniej na koncercie jak widzieli, ze ktos robil zdjecia to chcieli zabierac albo sprzet, albo klisze, albo baterie :lol: Ja jedne baterie musialem ochronie oddac........ mialem kolejny zestaw :twisted:


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie aparatów nie wolno było wnosić, a jak się zrobiło ciemno to tylko flesze błyskały na trybunach :evil:

Za to ostatnio na G'N'R kumpel wniósł aparat bez problemu i natrzaskał sporo fotek :lol:

Na koncercie na Stadionie Gwardii to nawet pasek do spodni mi zabrali...

Jeśli nie masz czasu obrabiać fotek itp to podeślij mi takie jak masz na maila, będę wdzięczny :lol:

Jak będzie kolejny koncert to mam jeszcze zapasowy pasek na rękę, dzięki któremu można wejść pod scenę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie teraz na topie pani Natacha Atlas.Nigdy nie słuchałem dotychczas takich klimatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, Fixxxer pojechal bym na jakis porzadny koncert, juz dawno nie bylem. Ostatni raz na wiekszym koncercie to prawie rok temu bylem, na Vai'u.

Na kameralnym to miesiac temu, Riverside, tez bylo przyjemnie.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TEKNIK

Nie w CD, ale na gramofonie :lol:

 

 

upload2world_0ae6f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=cv4HDdC7U1w

 

na marginesie - nie wbierajcie się do Parku. Może wnętrze fajne, może muza znośna, może niedaleko metra ale obsługa i klienci... :lol: raz widziałem bójkę to ochrona wy...rzuciła 3 osoby postronne. chwytając je za szyję. :roll:a barmanki potrafią robić drinki najwyżej dwuskładnikowe i są (to eufemizm) oschłe. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Cinnamon to klub dla snobow i glupich, zeby nie napisac, tanich lasek. Takie zdanie wyrobilem sobie przed rokiem. Ale to oczywiscie moje zdanie. W parku jest naprawde dobrze, dopoki nie ma dresow na "czerwonym dywanie". W przeciwnym razie dochodzi do zajsc opisanych post wyzej :lol:

 

Ostatnio mialem przyjemnosc bawic sie w katowickim klubie http://www.grzesznicywniebie.pl/. Klimat w porzadku, obsluga "kumata", a ochrona nie upierdliwa.

 

Co do Ibizy

http://www.youtube.com/watch?v=mjniHHvVgRI o 8)


...Dominic

_________________

Tempus Fugit jak jasna cholera!

_________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ehh, Fixxxer pojechal bym na jakis porzadny koncert, juz dawno nie bylem. Ostatni raz na wiekszym koncercie to prawie rok temu bylem, na Vai'u.

Na kameralnym to miesiac temu, Riverside, tez bylo przyjemnie.

Ja już prawie zapomniałem jak porządny koncert wygląda.... Miałem na poprzedni piątek VIP wejściówki do Fabryki Trzciny, polskie zespoły coś grały, ale sam nie mogłem pojechać i oddałem kumplowi :roll: Niedawno Apocalyptica grała w Progresji ale bilety w przedsprzedaży były po 110zł :shock:

na marginesie - nie wbierajcie się do Parku. Może wnętrze fajne, może muza znośna, może niedaleko metra ale obsługa i klienci... raz widziałem bójkę to ochrona wy...rzuciła 3 osoby postronne. chwytając je za szyję. barmanki potrafią robić drinki najwyżej dwuskładnikowe i są (to eufemizm) oschłe.

Ja akurat z Parku wspominam najlepsze imprezy... Kilku kumpli poznało tam swoje przyszłe żony (w tym ja), zawsze pełno napalonych dziewczyn było (koksów też), do ochrony nigdy zastrzeżeń nie miałem, ale barmanki potrafiły klientów w konia robić :evil: Czasami był tylko problem z wejściem, bo ochroniarze na widok kilkunastu legitymacji WAT-u mieli wyraźne opory :lol: Kilka razy im się porządnie oberwało od "naszych" i później nie chcieli nas wpuszczać :lol:

Ja obecnie słucham "Radia Michnika" które kolega z pracy puszcza przez całe 8h :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam nowy Exodus.Imho. :idea: pzdr.


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny spróbuję kogos przekonać do Claypoola ;-)

 

Tu strawny dla każdego "kawałek":

http://www.youtube.com/watch?v=iR851MitBnI...feature=related

 

Tego każdego powinien posłuchać z przyjemnością:

http://www.youtube.com/watch?v=Bj7MxGiAb1s...feature=related

 

 

A tu - whamola, czyli coś, co nie każdemu podejdzie: http://www.youtube.com/watch?v=mzNGFfKQ4bQ...feature=related

 

Dla mnie :twisted:

 

EDIT: Jeszcze taki drobiazg


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po raz kolejny spróbuję kogos przekonać do Claypoola ;-)

 

niektórych nie musisz :P

 

dorzuce coś z primusowej klasyki lat 90 - numer który rządzi :D

 


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.