Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

Bardziej chodziło mi o to jak nagrywasz dźwięk do swoich klipów, jest naprawdę przyzwoitej jakości. Po prostu telefon, czy jakaś kamerka z mikrofonem? Żeby nie robić offtopu, u mnie tak:8eb76617ae39fd83dd0588af1884a93d.jpg

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym preampem nagrywam na komputer. Obraz leci z kamery cyfrowej samsunga ale dzwięk podkładam zarejestrowany na komputerze. nie ma sensu pod głośnik podstawiać mikrofon w takim układzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa, dzięki i wyczekuję kolejnych inspiracji :). Dawno nie kręciłem moim SL-1610, chyba zacznę od Coltrane'a:a6fb7be914e326e66a98dc83c69469de.jpg

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Progresywna nowość - słychać klasykę gatunku, świetna płyta, aż miło posłuchać ...

 

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

W oczekiwaniu na nową płytę legendarnej grupy...

 

https://www.youtube.com/watch?v=9vluBFWv4mE

 

Zachwycał mnie kiedyś Tool, więc tym bardziej nie mogę się już doczekać nowego dzieła Amerykanów.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Paganini w mistrzowskim wydaniu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś trafiłem na mega  poj... piosenkę śmieje juz z godzine z tej głupoty. Posłuchajcie tekstu hahhahhaa.

 

Edytowane przez floyd

Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zgrałem sobie do samochodu kilka albumów, które wprawdzie trochę już znałem, ale jak dotąd dość wybiórczo.

 

Alphaville - "Forever Young". Każdy zna oczywiście wielkie przeboje z tej płyty, ale smakowitości jest tam więcej. Nie ma tam właściwie słabej piosenki, znakomity przykład ambitnej muzyki pop.

 

Talk Talk - "The Colour of Spring". Może nie tak przebojowa, bardziej wyciszona, ale też świetna i bogata płyta. Trochę klimaty Byrne'a, ambitne eksperymenty brzmieniowe i rytmiczne. Bardzo dobra.

 

Joy Division - "Unknown Pleasures". Oczywiście. "New Dawn Fades" uwielbiam od lat, ale po resztę sięgałem rzadziej. Cóż, wymaga ta muzyka szczególnego nastroju. Spójna rzecz, choć często zdarzało mi się przełączać.

 

R.E.M. - "Automatic for the People". Rzecz jasna "Everybody Hurts" lubi każdy. Reszta na ogólnie dobrym poziomie, ale raczej nie budzi we mnie jakichś specjalnych emocji. 

 

Velvet Underground - debiut. Nie moje rejony, choć bardzo inspirujące dla wielu kontynuatorów. Nie trzeba zbyt dobrze grać, by coś muzyką wyrazić. Mnie jednak szybko nuży ta płyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Jakoś po 4-5 latach odkrywam na nowo.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W drodze...

post-34987-0-97669600-1556973778_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.