Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Znam trochę dyskografię Dire Straits, ale tego jakoś nie kojarzę... :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To żaden manifest z mojej strony  :D Po prostu usłyszałem dziś rano w radio i tak chodzi za mną ten kawałek  ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam trochę dyskografię Dire Straits, ale tego jakoś nie kojarzę... :-)

Bo to dość zamierzchłe czasy :) Płyta "Love over gold" z 1982 roku. A na dobrym sprzęcie brzmi rewelacyjnie i dzisiaj.

Edytowane przez Watch-er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Watch-er

 

"Zamierzchłe" ale najlepsze :) + oczywiście Brothers In Arms

Warto posłuchać i obejrzeć świetny koncert Alchemy 1984r. - podsumowanie tego okresu.

Cała płyta/pojedyncze utwory - tylko dźwięk:

 

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Bo to dość zamierzchłe czasy :) Płyta "Love over gold" z 1982 roku. A na dobrym sprzęcie brzmi rewelacyjnie i dzisiaj.

Mój komentarz odnosił się do pierwotnego postu Jarka, który zamiast utworu Dire Straits pewnie przez pomyłkę wstawił piosenkę zupełnie innego zespołu ;-) Ten kawałek to ja znam bardzo dobrze :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój komentarz odnosił się do pierwotnego postu Jarka, który zamiast utworu Dire Straits pewnie przez pomyłkę wstawił piosenkę zupełnie innego zespołu ;-) Ten kawałek to ja znam bardzo dobrze :-)

 

Tak, kliknąłem nie to okienko i wkleił się RICK SPRINGFIELD. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Dzięki Jacek, ulubiona piosenka mojej 7 letniej córki - zna całą na pamięć  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jacek, ulubiona piosenka mojej 7 letniej córki - zna całą na pamięć :wub:

Mała ma dobry gust :) oby muzycznie poszła w dobrym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój komentarz odnosił się do pierwotnego postu Jarka, który zamiast utworu Dire Straits pewnie przez pomyłkę wstawił piosenkę zupełnie innego zespołu ;-) Ten kawałek to ja znam bardzo dobrze :-)

Uff...  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Forum zegarkowe, więc pozwolę sobie wrzucić taki oto kawałek.  :unsure:

 

 

Na miejscu szefostwa AP czym prędzej dałbym do noszenia zegarek jakiemuś wybitnemu muzykowi klasycznemu, żeby ratować wizerunek firmy.  :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Twojego sarkazmu. Bardzo progresywny, i to wielopłaszczyznowo, utwór. Wprowadza elementy multikulturowe. Przekracza granice językowe. Walczy z uprzedmiotowieniem kobiet. Pokazuje przy tym, co jest w życiu naprawdę ważne. Nowoczesny, ale podkreśla szacunek dla tradycji. A tych snobujących się słuchaczy "winer filharmoniker" i tak jest coraz mniej. ;)



WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

 

Nie rozumiem Twojego sarkazmu. Bardzo progresywny, i to wielopłaszczyznowo, utwór. Wprowadza elementy multikulturowe. Przekracza granice językowe. Walczy z uprzedmiotowieniem kobiet. Pokazuje przy tym, co jest w życiu naprawdę ważne. Nowoczesny, ale podkreśla szacunek dla tradycji. A tych snobujących się słuchaczy "winer filharmoniker" i tak jest coraz mniej. ;)

 

 

Dla mnie to plastikowa muzyka z komputera, która nie koresponduje z zegarmistrzostwem Audemars Piguet. Firma z Le Brassus nie bez powodu udziela się promocyjnie w starannie wyselekcjonowanych dziedzinach.

 

https://www.audemarspiguet.com/en/experience/

 

Mamy tu zaangażowanie w sztukę, ochronę środowiska, a jak sport to golf, tenis ziemny oraz jeździectwo. Jest też miejsce na muzyczne wydarzenia kulturalne i tu AP promuje Teatr Bolszoj oraz festiwal jazzowy w Montreux. W przypadku jazzu sam producent opisuje to w sposób następujący:

 

Audemars Piguet’s partnership with the Montreux Jazz Festival comes as logical consequence of the Manufacture’s longstanding interest in music and connects two artistic and technical worlds that share many common values.

 

Mowa tu o podzielaniu wartości przynależnych do świata artystycznego oraz technicznego. Nie bez powodu Audemars Piguet zaangażował się w jazz.

 

 

Teatr Bolszoj...

 

Its very name evokes the grandeur of immortal Russia. The Bolshoi is not just a theatre. It is one of the cardinal points of world culture. Since its foundation in 1780, this venue has seen it all, yet without ever losing an ounce of its vast artistic tradition. Partner to the Bolshoi since 2009, Audemars Piguet has created a Jules Audemars extra-thin special series featuring an openworked rotor engraved with an effigy of the famous building. A landmark model reflecting a proud history.

 

Wystarczająco wymowne, gdzie AP chce być, a gdzie nie chce. Patek Philippe też nie jest zadowolony z takich kawałków.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze można być tam gdzie się chce, czyż nie jest tak, że więcej Patków i AP mają raperzy i szefowie meksykańskich karteli narkotykowych niż ludzie, których Ci producenci chcieliby mieć za target? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Nie zawsze można być tam gdzie się chce, czyż nie jest tak, że więcej Patków i AP mają raperzy i szefowie meksykańskich karteli narkotykowych niż ludzie, których Ci producenci chcieliby mieć za target? ;)

Dlatego niestety trzeba żyć z tym, że tacy jak Rick Ross, Lil Wayne, biegają z zegarkami AP na ręku. Z drugiej strony jest król Hiszpanii Filip VI, wnuk króla Jerzego V - książę Michał z Kentu, architekt Bjarke Ingels itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dla mnie to plastikowa muzyka z komputera, która nie koresponduje z zegarmistrzostwem Audemars Piguet. Firma z Le Brassus nie bez powodu udziela się promocyjnie w starannie wyselekcjonowanych dziedzinach.

 

Mój wpis to były, naturalnie, "jaja". ;) Kawałek to kompletne dno. Jednak nie deprecjonowałbym - już serio piszę - "muzyki z komputera". Liczy się efekt, a środki wiodące do niego mogą być najróżniejsze. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

 Dobry wieczór

Jako że nie pamietam czy tu kiedyś odpowiadałem,to myśle że spamu nie popełnię.

 

W tym momencie leci kawałek RICH BICZ grupy DIE ANTWOORD :)

A ogólnie to juz leci sobie druga płyta tegoż to bandu

 

Zabawne jest to że to totalnie nie moje klimaty..a ich polubialem za całokształt ich oryginalności 

Swoja drogą,w życiu prywatnym są chyba nieżle zwariowana rodzinką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.