Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

Dzisiaj u mnie Megadeth.
 


 

 
Zawsze ceniłem ich za technikę gry, która (moim zdaniem) przykrywa czapką popularniejszą Metalikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojciecha Manna wywalili z "Trojki". Mam nadzieję że osoby odpowiedzialne za czystki w tej kultowej rozgłośni niedługo wylecą z hukiem z tej branży.

 

W hołdzie Panu Wojtkowi:

 

https://youtu.be/OiXsM0eo-hk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dziś urodziny obchodzi Kazik Staszewski. Z tej okazji, jeden z moich ulubionych kawałków Kultu, choć może nie tak popularny, jak największe przeboje tego zespołu  :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katuje cały czas bez przerwy odkąd wyszło.

 

PRO8L3M - Art Brut 2

 

Tekstowo to jest jakiś obłęd.

Muzycznie to samo.

Niesamowita podróż sentymentalna dla osób wychowujących się w latach 80-90tych.

post-24476-0-80837400-1584182331_thumb.jpg

Edytowane przez pisar

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj u mnie Megadeth.

 

Zawsze ceniłem ich za technikę gry, która (moim zdaniem) przykrywa czapką popularniejszą Metalikę.

post-108120-0-45565500-1584188106.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam krytykować, ale jeśli chodzi o technikę gry, polot i ogólnie pojętą aranżację utworów, to w mojej ocenie wszystkim tym przymiotom może sprostać jedynie Steve Vay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Nie zamierzam krytykować, ale jeśli chodzi o technikę gry, polot i ogólnie pojętą aranżację utworów, to w mojej ocenie wszystkim tym przymiotom może sprostać jedynie Steve Vay.

 

Jak uczyłem się grać na gitarze to najbardziej inspirujący byli dla mnie Marty Friedman oraz Zakk Wylde.

 

 

 

Do grona gitarzystów, których cenię, zaliczyłbym też między innymi Kiko Loureiro, a w miarę nabierania dojrzałości muzycznej przyszło zainteresowanie dokonaniami Pata Metheny.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna jest ta płyta P.M.

 

A, chociaż lubię niektóre fragmenty twórczości Metallici, to - będąc z pokolenia, które "na bieżąco" ;) dorastało z rozwojem thrash metalu, zawsze jakoś miałem większy sentyment do Megadeth. Pewnie przez Larsa Ulricha. :lol:


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Co masz do Larsa?

 

A skoro Metallicę wywołałeś, to mój ulubiony kawałek, który miałem okazję słyszeć "na żywo"  :D

 

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim podyskutujemy, Rafale, o tym, kto co ma do Larsa, słyszał "na żywo", itd., pozwól, że wrzucę swoją fotę z 1992 r. - liczę w rewanżu na Twoją z tamtego okresu. ;)

286464_10150271619237052_5947092_o.jpg?_

 

 

Przy okazji, dzisiaj urodziny Cyco Miko. ;)

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że z Rafałem to byśmy mogli chodzić razem do kina i na koncerty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zanim podyskutujemy, Rafale, o tym, kto co ma do Larsa, słyszał "na żywo", itd., pozwól, że wrzucę swoją fotę z 1992 r. - liczę w rewanżu na Twoją z tamtego okresu. ;)

 

 

 

Przy okazji, dzisiaj urodziny Cyco Miko. ;)

 

 

Mnie po prostu zaciekawiło do stwierdzenie o Larsie, a o tym, co kto "na żywo" słyszał, to dyskutować nie zamierzam  ;) A o Orionie napisałem z tej przyczyny, że to kawałek raczej rzadko przez nich grany, podobnie zresztą jak dla przykładu Call of Ktulu, który na tym samym koncercie również zagrali  :D

Widzę, że z Rafałem to byśmy mogli chodzić razem do kina i na koncerty

 

Właśnie "Rozważną i romantyczną" z małżonką oglądam  :ph34r:

Ale za to wczoraj, w ramach zaostrzenia apetytu, oglądałem sobie Diunę (serial) z 2000 roku  :D

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Co masz do Larsa?

 

Ten komentarz mnie rozwalił.  :D

 

This is why James started drinking again.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Łeeee, myślałem, że chodzi o coś mniej oczywistego :-)

 

Swoją drogą, łatwo Cię rozwalić ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie po prostu zaciekawiło do stwierdzenie o Larsie, a o tym, co kto "na żywo" słyszał, to dyskutować nie zamierzam  ;) A o Orionie napisałem z tej przyczyny, że to kawałek raczej rzadko przez nich grany, podobnie zresztą jak dla przykładu Call of Ktulu, który na tym samym koncercie również zagrali  :D

 

Tak sobie zażartowałem - bez głębszego "przesłania". ;) "Orion" to akurat bardzo fajny kawałek. A o koncertach można przecież pogadać - czemu nie? No i czekam na fotę z Twoim headbangingiem. :D

 

In the meantime...

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Żadna taka fota się nie uchowała ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Yyyyy, nie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Łeeee, myślałem, że chodzi o coś mniej oczywistego :-)

 

Swoją drogą, łatwo Cię rozwalić ;-)

Zbieżność czasowa zrobiła swoje. Przeczytałem komentarz słuchając męczarni Larsa oraz podśmiechujek Jamesa i to mnie rozbawiło.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojciecha Manna wywalili z "Trojki". Mam nadzieję że osoby odpowiedzialne za czystki w tej kultowej rozgłośni niedługo wylecą z hukiem z tej branży.

 

W hołdzie Panu Wojtkowi:

 

 

Chyba nikt nie miałby odwagi „wywalić” z Trójki Wojciecha Manna. On z Trójki odszedł po wyrzuceniu Anny Gacek. Wielka szkoda obojga. Mam tylko nadzieję, że to koniec odejść z redakcji muzycznej.

 

 

Wysłane z itelePhone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intro na czasie...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie miałby odwagi „wywalić” z Trójki Wojciecha Manna. On z Trójki odszedł po wyrzuceniu Anny Gacek. Wielka szkoda obojga. Mam tylko nadzieję, że to koniec odejść z redakcji muzycznej.

 

 

Wysłane z itelePhone

Odszedł w geście protestu. Wyrzucenie Anny Gacek było ciosem wymierzonym w Wojciecha Manna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.