Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

 
Hirek Wrona też odchodzi.
Spodziewam się ze na tym nie koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jackm napisał:
3 godziny temu, satanic napisał:
 
Hirek Wrona też odchodzi.

Spodziewam się ze na tym nie koniec.

u mnie w domu odkąd pamiętam słuchało się trójki, wychowałem się przy ich dźwiękach, szkoda że tak dużo już zostało zniszczone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
18 godzin temu, ecipeci napisał:

u mnie w domu odkąd pamiętam słuchało się trójki, wychowałem się przy ich dźwiękach, szkoda że tak dużo już zostało zniszczone...

 

Trafnie całą sytuację skomentował Wojtek Mann na antenie TVN24. W naszym kraju wykreowano patologiczną wręcz atmosferę wdzięczności za stanowiska z nadania politycznego i jak się okazuje klucz partyjny odbiera ludziom rozum. Tragedią naszej krajowej polityki, niezależnie od tego kto rządzi, jest to, że za "rządzenie Polską" biorą się ludzie często postępujący nieetycznie, niestety. 

 

Wracając do muzyki... Dziś 18 maja, więc wspomnę Chrisa Cornella.

 

 

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach wspominek audiobiograficznych, dzisiaj trzy kawałki duetu, który w dużej mierze wpłynął na moją wciąż trwającą sympatię do różnej maści elektronicznych produktów okołotanecznych. ;) Ich live w londyńskim klubie SUBTERRANIA w 1991 roku pamiętam dokładnie do dzisiaj. A ta publika wewnątrz i wokół klubu! Ech, kiedyś to były subkultury i imadże... :D

 

 

 

 

 

 

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym z albumów, jakie zgrałem sobie teraz do samochodu, jest soundtrack ze "Znikającego punktu". Ta piosenka naprawdę zostaje w głowie :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasłuchałem się w muzykę człowieka o ksywie Mr. Bill który nie wydał chyba fizycznie płyty ale robi bardzo dobrą elektronikę z mocnymi basami, samplami ciętymi z precyzją chirurga i różnie brzmiącymi perkusjami podczas jednego utworu. Rzekłbym to wirtuoz programu Ableton, prowadzi kursy na temat produkcji na tym DAW.

 Nie wiem czy korzystacie z spotify jak nie to znajdziecie pewnie wszystko na YT

ale polecam playlistę:

https://open.spotify.com/playlist/0eBcSFxM7BlVMPkMlCnh7T?si=TSdaBt2NQ0KeWOWpHOTaxw

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
W dniu 17.05.2020 o 13:35, Lincoln Six Echo napisał:

Kolejna z kapel, które poznałem i polubiłem w tzw. czasach studenckich. Dinosaur Jr, jedna  z grup "około-grunge'owych" ;), które nie odniosły aż tak spektakularnego sukcesu, jak Nirvana (nawiasem mówiąc, Cobain był, a Grohl nadal jest wielkim fanem kapeli), czy choćby Soundgarden, ale... "ci, co mają wiedzieć, to wiedzą." ;) Dwa kawałki własne + kultowa przeróbka The Cure. :)

 

Skoro wspominamy to i ja wrzucę tu kilka kawałków. Wówczas wielu chciało grać jak Nirvana i mnie również ta fala pochłonęła, chociaż kawałki były trywialne, a poziom wyzwania technicznego praktycznie żaden. Pamiętam jak Joe Satriani ubolewał, że gitarzyści nie pracują nad techniką, grają niechlujnie i solówki poszły w las. Podzielałem ten pogląd. A teraz do muzyki...

 

 

 

 

Poniżej druga strona muzycznej skali lat 90.

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Zasłuchałem się w muzykę człowieka o ksywie Mr. Bill (...) polecam playlistę:https://open.spotify.com/playlist/0eBcSFxM7BlVMPkMlCnh7T?si=TSdaBt2NQ0KeWOWpHOTaxw

 

 

Wciąga! Prawdę pisząc, podobają mi się w zasadzie wszystkie Twoje muzyczne wybory. Rzadko coś tu wrzucam, bo głównie słucham nudnego jazzu, ale w poszukiwaniu nowych inspiracji, lubię popatrzeć czego słuchacie.

Wczoraj przyszły kolejne winyle, a wśród nich dwie płyty Pata Metheny: 'Bright Size Life' i 'Letter From Home', będą słuchane jeszcze dziś, po umyciu 064f08d566e1675b79e3f39b4f823064.jpg&key=7c642facf0b4ff4900651515e91cbe205bf9405c38b75fc9050c12339ca264ee

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, herbee napisał:

 

 

 

 

 

Wciąga! Prawdę pisząc, podobają mi się w zasadzie wszystkie Twoje muzyczne wybory. Rzadko coś tu wrzucam, bo głównie słucham nudnego default_wink.png jazzu, ale w poszukiwaniu nowych inspiracji, lubię popatrzeć czego słuchacie.

Wczoraj przyszły kolejne winyle, a wśród nich dwie płyty Pata Metheny: 'Bright Size Life' i 'Letter From Home', będą słuchane jeszcze dziś, po umyciu default_smile.png064f08d566e1675b79e3f39b4f823064.jpg&key=7c642facf0b4ff4900651515e91cbe205bf9405c38b75fc9050c12339ca264ee

 

Dzięki za komplement.
Słuchałem ostatniej płyty Pat’a całkiem niezła muszę do niej wrócić ale nie koniecznie latem. 
A z winyli to ostatnio kupiłem (jeszcze nie dotarły) płyty Noon’a przy okazji, że asfalt wydaje limitowaną 180g wersje Gier Studyjnych. Jego numer Full Level to u mnie tester głośników. I z rapu wpadła mi płyta nieboszczyka Nipsey Hussle „Victory Lap” również fajne bity, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za kolejne propozycje, też lubię testować moje audio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dzisiaj zebrało mi się na Acid Drinkers. ?

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Przemierzając YouTube trafiłem na wykon utworu "Crazy Train" kapeli Slasha. Solówka, którą poczynił Slash, to prawdziwe arcydzieło. ???? Randy Rhoads pewnie miał niezłą bekę gdziekolwiek jego dusza teraz jest, a i wyraz twarzy Ozzy Osbourne'a bezcenny. Oklaski na koniec to chyba tylko kurtuazja albo docenienie wokalu Mylesa Kennedy.

 

 

Brzmi to tak, jakby Slash nie nastroił swojej gitary. Blamaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Edmund Exley

 

Rewelacyjny gitarzysta. Hendrix uważał go za lepszego od siebie i nazwał najlepszym gitarzystą we wszechświecie. To moje the best of >>>

 

 

 


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
W dniu 28.05.2020 o 14:08, satanic napisał:

Ostatnio najczęściej.

 

Jeżeli lubisz takie klimaty, to polecam Watain.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie płyty do słuchania w aucie.

 

 

MGLA-AGE-OF-EXCUSE-CD~2.jpeg

a26ec3a242e087e239d09829e859~2.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.