Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Jacek K. napisał:

@Edmund Exley

 

Rewelacyjny gitarzysta. Hendrix uważał go za lepszego od siebie i nazwał najlepszym gitarzystą we wszechświecie. To moje the best of >>>

 

 

@Jacek K., Jacku, dzięki za linki - posłucham. Teraz właśnie słucham sobie pierwszej płyty Chicago - a powodem tego jest właśnie utwór Katha i film, o którym pisałem już na forum w kilku miejscach, bo bardzo mi się spodobał - "Electra Glide In Blue". "Tell Me" rozbrzmiewa tam w całości, wywołując niesamowite wrażenie. Więcej nie będę zdradzał, bo może ktoś nie widział, a chce obejrzeć. To w ogóle jest film bardzo mocno osadzony w kręgu zespołu Chicago - Kath, Cetera i Parazaider grają epizodyczne (choć ważne) role, a reżyserował James William Guercio. Widziałeś może?

 

A odnosząc się do Twoich słów:

 

 

 

Wspaniała muzyka.

Edytowane przez Edmund Exley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny nowy kawałek Kaleo...


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Edmund Exley napisał:

 

Widziałeś może?

 

 

 

Cześć.

Nie pamiętam - być może widziałem, bo to stary film :) , ale poszukam i chętnie sobie przypomnę.

 

edycja: film już mam, też dęciaki :)

 

 

 

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na takie przyszła pora:

 

 https://youtu.be/Q7KLdET1lBM

 

 

 

I takie:

 

 

 

 

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Barry Adamson. Moim zdaniem, postać niesamowita i jedna z tych zdecydowanie za mało docenianych.

Grał m.in. w MAGAZINE, VISAGE, BIRTHDAY PARTY i NICK CAVE & THE BAD SEEDS, remiksował np. DEPECHE MODE, RECOIL, czy JON SPENCER BLUES EXPLOSION. Zrobił  razem z ANGELO BADALAMENTIM soundtrack do "Lost Highway" DAVIDA LYNCHA. Jego kawałki wykorzystano m.in. w "The Beach" z DiCaprio, czy "Natural Born Killers". I tak dalej... A solowo - mega eklektycznie. I to mi się podoba! :)

 

 

 

 

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca ten dział, ale tu pasuje bardziej????

 

ViWlHvadR2W0JPJA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich ulubionych zespołów "około-popowych". Mam wszystkie albumy TFF i jeden solowy album ROLANDA ORZABALA. Jako małolat, jarałem się strasznie "Shout", "Change", "Pale Shelter", itp. Gdybym miał w tej chwili wybierać jeden tylko ulubiony ich numer, byłby to chyba "Woman In Chains". :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jacek K. napisał:

@Lincoln Six Echo

 

Przy okazji warto wspomnieć o tym ciekawym projekcie

 

 

Na pewno warto. :)  Bardzo ciekawe są również wspólne projekty Sylviana z Ryuichim Sakamoto i Holgerem Czukayem. 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, paul221 napisał:

????

 

 

Akurat "Earthling" zgrałem sobie teraz do samochodu. Jaka to jest dobra płyta! Mój numer 1 na niej to:

 

 

A przy okazji - to chyba moja ulubiona okładka Bowiego. Zawsze jak widzę jakiś urokliwy zakątek tego typu, to sobie o niej przypominam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To również mój ulubiony utwór z tej płyty. Wysoko ją cenię, na równi z moją ukochaną "Outside". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ten czas leci... ;) Dzisiaj 53 lata kończy Dave Navarro - można powiedzieć, że jedna z postaci, z którymi muzycznie dorastałem (i to praktycznie dosłownie, bo koleś jest ledwie troszeńkę starszy ode mnie). Ma na koncie naprawdę wiele świetnych momentów. Jestem zapewne zdrowo pier...nięty, ale... ja go lubię! :D

 

 

 

 

 

 

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.