Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

No dobre jest jest cały album zamówiłem i czekam. Ogólnie polska scena BM jedna z najlepszych na świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jacek K. napisał(-a):

Nowa płyta Avishai Cohen - Two Roses ... z orkiestrą symfoniczną - bardzo ciekawa

 

 

 

 

 

Jestem fanem A.C. Ostatnio na pewnej grupie Fejsbukowej, znany nam wszystkim z forum człowiek pisał o Hiromi Ueharze, Anthony Jacksonie i Simonie Phillipsie, że "grają tak, że nic się kupy nie trzyma" i że "mają miny jak upośledzeni".  ;)

 

 

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za wspaniała perła z dawnych lat, super obraz i dźwięk, muzyka ... wiadomo :)

 

 

 

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy zakup:

 

IMG_0001.JPG.bbc08c6ef14bd74483ffdb1a85f4f2d5.JPG

 

IMG_0003.JPG.11ffd18a543a1ce4b29170031f6ab35e.JPG

 

Piękne wydanie: obie okładki w pełnym formacie, sporo świetnych zdjęć, 26 stron tekstu w książeczce. Jedyne, co mi się nie podoba, to sposób umieszczenia dysków w kieszonkach. Płyty włożone są do nich bezpośrednio, niemal przylegając do krawędzi opakowania. Wyjmuje się je z lekkim niepokojem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.04.2021 o 21:38, Edmund Exley napisał(-a):

 

Genialna płyta, a raczej płyty. Pamiętam, jaki szczęśliwy byłem, kiedy w 1997 udało mi się kupić je na kasetach, bodajże firmy Digiton. Rok później dorwałem je na analogach w Lubinie na słynnej giełdzie samochodowej, bo wtedy nie było chyba jeszcze wersji na CD. To były czasy 😀

Edytowane przez paul221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa płyta Liquid Tension Experiment - LTE3 ... po 22 latach :) jest moc.

 

 

 


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Edmund Exley napisał(-a):

 

Same killery! Must have w kolekcji 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niecałe dwa tygodnie temu ukazała się płyta pt. " Be There"  formacji KRUK & Wojtek Cugowski. Pomysłodawcą był Piotr Brzychcy, a autorem tekstów i wokalistą  Wojtek Cugowski.  Płyta na której nie ma kawałków skrojonych przez wytwórnie  płytowe, takich do tylko 3 min. Tu muzyka trwa tyle ile trzeba. Czasami i ponad 10 min. Całość przemyślana i zagrana z rockowego serca. Sami posłuchajcie kilku solowych improwizacji. Jeśli ktoś lubi takie brzmienia, to powinien być zadowolony. Na naszym rynku to perełka.

 

IMG_2032.thumb.jpeg.51d5b34a410b93937a9e48184569a7b6.jpeg

 

IMG_2033.thumb.jpeg.0a3b60b89e2e7157e440cef576834e86.jpeg

 

 

IMG_2031.thumb.jpeg.4f5f232baf9be5d48fa14aad40054177.jpeg

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna Greta, której lubię słuchać:

 

 

 

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MasterMind napisał(-a):

Jedyna Greta, której lubię słuchać:

 

 

Przyznam, że lubię, gdy akurat "Heat Above" jest w radiu, a zdarza się to ostatnio często. Dla mnie to taka przyjemna wariacja na temat brzmień późnych Zeppelinów, przyprawionych amerykańskim komercyjnym rockiem połowy lat 70. Radia słucham właściwie tylko w samochodzie, na przemian ze zgranymi albumami. A w nich ostatnio mam Roda Stewarta, który zawsze jest fajny, a z rzeczy, które poznaję, "Dummy" Portishead. W "Tylko Rocku" przed wielu laty dużo pisano o tej płycie, ale dopiero teraz jej słucham i bardzo mi się podoba. Janerka napisał o nich kiedyś, że są jak połączenie Ewy Demarczyk i King Crimson :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemne!

 

Z moich ostatnich odkryć (co nie znaczy, że odkryłem coś nowego), przyjemny band z Holandii o którym jakoś nigdy wcześniej nie słyszałem:

 

 

 

@Edmund Exley to jest to, że ja nie słucham radia w ogóle. Większość moich "odkryć" to przypadkowe propozycje na YT - i czasem wydaje mi się, że dokopałem się do złota, a to się okazuje, że to już od dawna katowane w rozgłośniach - a czasem rzeczywiście odkrywam coś, czego nigdzie nie puszczają.

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, MasterMind napisał(-a):

 to jest to, że ja nie słucham radia w ogóle. Większość moich "odkryć" to przypadkowe propozycje na YT - i czasem wydaje mi się, że dokopałem się do złota, a to się okazuje, że to już od dawna katowane w rozgłośniach - a czasem rzeczywiście odkrywam coś, czego nigdzie nie puszczają.

 

U mnie jest po części tak samo. Tzn. radia słucham NIEZWYKLE rzadko - w samochodzie, kiedy czekam na córkę albo robię dłuuuugą trasę (czasem wtedy włączę). Z drugiej strony, mając za sobą "długie lata w branży muzycznej" ciągle mam sporo różnych kontaktów i m.in. stąd czerpię "muzyczne newsy", a także z licznie obserwowanych/subskrybowanych profili na FB/YT. Ale, tak, jak u Ciebie, czasem mi się wydaje, że odkryłem "Bóg wie co", a tu okazuje się, że "dawno już spenetrowane".  ;) Tak trochę jest u mnie od paru dni z tymi CANNONS. :)

 

 

 

Holendrzy fajni, a jako stary dziad, powiem, że z tych "półzaangażowanych, gitarowych kapel przed 50-tką" :D, to nawet ci całkiem mi leżą - zwłaszcza ten konkretny number (u mnie, jako, że jestem sentymentalnym pierdołą, czasami za mocno mnie "łapie za gardziel" tekścior... ;):)  

 

 

 


 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Fajna płyta. Jutro premiera.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.