Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ritter

To retoryka była taka tylko :) . Nie lubię jak mi się coś majta przed oczami ale gdybym lubił to z całą pewnością nie zawiesiłbym dewocjonaliów ani płyt CD "celem oślepienia fotoradaru" bo to wystawia na pośmiewisko siedzącego za fajerą. To już lepiej powiesić coś konstruktywnego w tym stylu, klimacik taki :) . Świadczący o zdrowym podejściu i lubieniu siebie samego.

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 (!) lat temu miał swoją premierę album "Kollaps" z wiekopomnym wałkiem pt. "Tanz Debil", o którym można powiedzieć, iż nigdy w historii nie stworzono utworu, który tak skutecznie wypierdzielałby z tak wielu imprez tak licznych niemile widzianych i nie chcianych gości.  ;)

 

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Edmund Exley napisał(-a):

 

DUUUŻA ulga po "nieszczęsnym" 'I Love You But I'm Lost' z 2017. Może nie jest to utwór wybitny, ale trzyma klasę i poziom starego, dobrego TEARS FOR FEARS.  :)

 

 

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche z tematu zarty zartami, ale tu chyba lepiej pasuje 😁

60D22A88-13DE-4358-A634-469FEE0F1CF5.jpeg


zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znow przechodzę fazę blackmetalową i tym razem staram się odkrywać różne kapele, których do tej pory nie tykałem. Aktualnie poznaję szwedzki Shining. ;)

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znany i lubiany band. Carpathian Forest jeszcze zapodaj jak nie słuchałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam, znam. „Black Shining Leather” kupiłem na kasecie niedługo po premierze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że już nie nagrywają. Ja tam nową płytę KŁÓW zamówiłem lubię polski BM no i czekam czy w końcu MGŁA coś wyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.10.2021 o 09:37, Jacek K. napisał(-a):

Dawnych wspomnień czar :)

 

 

O tak, to było wydarzenie. Na całość potrzeba trochę czasu, obejrzałem fragmenty. "War Pigs" to moim zdaniem najdoskonalszy utwór Black Sabbath -  w pełnym słońcu kalifornijskiej autostrady, z tęczową dekoracją brzmi soczyście :) ELP monumentalni, bezkompromisowi w swej wirtuozerii. Ale najbardziej ciekawy byłem słynnych wyczynów Deep Purple. Głównie z uwagi na ekscesy, ale też dlatego, że uważam, że to niedoceniony okres ich działalności. "Come Taste The Band", już bez Ritchiego, uważam za świetną płytę. 

 

https://youtu.be/wo0gK7s40w8

 

Tym niemniej, 1974 to dla mnie ostatni rok apogeum złotej ery rocka, po którym zaczął się już jej schyłek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Edmund Exley

""Come Taste The Band", już bez Ritchiego, uważam za świetną płytę."

 

Ja również :) , a utwór "You Keep ..." za najlepszy, genialna końcówka. 


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Sotiria album "Mein Herz" 

Tutaj przykładny kawałek tortu :) .

 

 

 

 

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszyliśmy z konkursem! Zapraszam do oddawania głosów na najlepsze zdjęcia zegarkowe tej edycji. Wystarczy kliknąć w grafikę aby przejść do wątku :) Pojawił się motywy nie tylko muzyczne.

 

1092889414_697116(1).thumb.jpg.c7c256dd0f7e5b5a8554594da402e0a8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.