Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Enkil napisał(-a):

 

 

 

Coś czego szukałem xd

Dzięki


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawnych wspomnień czar > znakomity polski jazz rock > Laboratorium i ich opus magnum

 

 

i przy okazji, dzisiaj znalezione :)  - współczesny koncert Laboratorium (zawiera m.in. również powyższy utwór)

 

 

jeszcze dopiszę > jutro wielka "premiera", remaster z okazji 50 lecia wydania tej IMO najznakomitszej płyty w historii rocka:

 

 

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś premiera najnowszej płyty Depeche Mode pt. "Memento Mori"😍

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja parę dni temu w radio usłyszałem...

KULT - Arahja [OFFICIAL VIDEO] - YouTube

...i po prostu głowa mi wybuchła, bo nie słyszałem tego tyle długich lat. Razem z Arahją wróciły wspomnienia ze szczenięcych lat, z ognisk w parku, z darcia mordy przy gitarach i piwach, wspomnienia o ludziach, których nie widziałem szmat czasu, z których nie wszyscy są jeszcze na tym świecie... ech, łezka się w oku kręci...

 

A swoją drogą, to zaskakująco aktualny ten kawałek w dzisiejszych, spolaryzowanych czasach.

 

P.S.

Jestem lamą i nie umiem wstawić wideo do posta... :D

A pracuję w IT 🤣

Edytowane przez JakubZet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopiujesz link wklejasz i dłużej czekasz, aż wskoczy film.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dokładnie tak jak robiłem wcześniej :)

Nasuwa się klasyczny cytat:

Cytat

Did you try turning it off and on again?

 

To teraz z innej beczki w takim razie. Zna ktoś podobne pustynno-egipskie klimaty muzyczne? Szukam czegoś w tej stylistyce...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, JakubZet napisał(-a):

Czyli dokładnie tak jak robiłem wcześniej :)

Nasuwa się klasyczny cytat:

 

To teraz z innej beczki w takim razie. Zna ktoś podobne pustynno-egipskie klimaty muzyczne? Szukam czegoś w tej stylistyce...

 

Może to , znasz🤔🤔🤔   Dead Can Dance  https://youtu.be/sJqUbb-WuPQ

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, TomcioMiki napisał(-a):

Może to , znasz🤔🤔🤔   Dead Can Dance 

Znam i uwielbiam :D Ale dzięki za zwrócenie uwagi - chyba muszę przeszukać twórczość Dead Can Dance i Lisy Gerrard pod tym kątem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_0600.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W świetle powyższych, najlepsza będzie klasyka..

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz właściwie co chwilę mija 50 lat od wydania jakiejś słynnej płyty. Kilka dni temu "Houses of the Holy". Lubicie? Ja rzadko do niej wracam, tak na dobrą sprawę moim zdaniem jest tam tylko jeden wielki utwór ("No Quarter"). Lubię też "Over the Hills...", ale do reszty jakoś nigdy nie mogłem się przekonać. Za to wewnętrzna grafika - ekstra.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój gitarowy bóg Adrian Belew przypomniał album, na którym grał u Sakamoto:

 

 

Słucham - bardzo interesujące.  Przy okazji fajne zdjęcie:

 

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/339296545_1019618662348643_3828976450971351950_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p526x296&_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=Tj1bFLIKPg4AX8eTkIj&_nc_oc=AQlG3gvchY8n656XOuSjLSDm_Kn-RMQvpCF3CUilMUjo_-GJ3Q1Oji2itY50Gw_gBGQ&_nc_ht=scontent-fra3-1.xx&oh=00_AfCH07_Y38LzGxHZHp4-xIUXYL1jbqBLOE1kCXPhDfK_PA&oe=642EC8C3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edmund Exley przypomniał w innym temacie, to aż sobie posłuchałem bo utwór i film klasa.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.