Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

Od miesiąca na topie zespół MANU CHAO czyli potężna energia rytmów-połączenie punka,reggae oraz muzyki latynoamerykańskiej ,polecam gorąco!!!

Edytowane przez Gadzeciarz

-"bo raz tylko dany nam czas,więc żyj na huśtawce życia,ŻYJ !!!"
Życie z zegarkiem na ręku stało się jeszcze ciekawsze! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DUBEL

Edytowane przez Bartek19877

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XAVIER7 - ja też wolę ich ;-) takie Elvisowe brzmienia.

 

The baseballs - I don't feel like dancin

http://www.youtube.com/watch?v=MQa9oZqG_U0

Edytowane przez michu

Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem najnowszą płytę Sabaton "Coat of Arms". Płyta genialna w każdym calu. Na krążku kolejny po 40:1 ukłon w stronę Polski, w opowiadającym o Powstaniu Warszawskim utworze "Uprising".

 

http://www.youtube.com/watch?v=EbF8OhBVnlY

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powstanie warszawskie to akurat nie powód do chwały - to było po prostu wysłanie na zupełnie niepotrzebną śmierć tysięcy ludzi.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z Tobą, równie dobrze grecy mogli by powiedzieć, że bitwa pod Termopilami nie miała sensu, bo przecież i tak wszyscy zginęli. Tu chodzi o symbole. Gdyby nie Powstanie warszawskie, Polska została by wcielona do ZSRR. Ruscy bali się, że jeśli nie dadzą polakom przynajmniej ułudy wolności, powtórzy się to samo co w 1944.

Polska to niezwykle waleczny naród, a swoją odwagą zagrzała innych do walki o wolność. Polacy pokazali, że wolą zginąć niż poddać się bez strzału. Polska miała beznadziejne dowództwo, bo My sami w sobie byliśmy jak Spartanie i gdyby odpowiednio nami pokierować, mogli byśmy wygrać tą wojnę bez niczyjej pomocy, której de facto i tak nikt nam nie udzielił. Ja jestem dumny z powodu Powstania warszawskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska i tak de facto została wcielona do ZSRR - nie formalnie, ale byliśmy od tych s... synów zależni.Wygraliśmy wojnę, a łajdaki z USA, Francji i Anglii pozwolili, żeby ruski przez 45 lat nas okupowali.

Edytowane przez michu

Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy państwem satelickim, figurującym jako Polska a nie ZSRR. Że dostaliśmy się do niewoli nie ulega wątpliwości, ale i tak dzięki podobnemu do Powstania warszawskiego zrywowi udało nam się odzyskać wolność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DUBEL

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DUBEL

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maleńczuk & Waglewski - Biust


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego w samochodzie:

 

post-7884-0-39130300-1331573108.jpg

 

a w domu na zmianę E.S.T oraz Petera Hammilla ;)


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robbie Williams - Advertising space (dedicated to Elvis)

 

Edytowane przez michu

Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Sabaton nie przestaje mnie fascynować, piosenki ma świetne, a po sieci krąży pełno amatorskich teledysków, robionych przez fanów. Ten podoba mi się wyjąkowo.

 

No nieźle. Lestaf, nie masz jakiegoś odczucia, że powinieneś urodzić się kilka wieków wcześniej ?. Bo ja na przykład tak mam. Ciągnie mnie na średniowieczne zamki i w ogóle lubię odwiedzać miejsca, gdzie można poznać, zobaczyć kulturę średniowiecza.

 

A co do muzyki, to u mnie kręci się Slipknot...

 

http://www.youtube.com/watch?v=j4LK39wGK4w&feature=related

 

Goście są niesamowici, ale już od sikania i wymiotowania na scenie, mogliby się czasem powstrzymać.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieźle. Lestaf, nie masz jakiegoś odczucia, że powinieneś urodzić się kilka wieków wcześniej ?. Bo ja na przykład tak mam. Ciągnie mnie na średniowieczne zamki i w ogóle lubię odwiedzać miejsca, gdzie można poznać, zobaczyć kulturę średniowiecza.

 

 

Od zawsze czułem, że nie urodziłem się w czasach w których powinienem. Zawsze zafascynowany byłem rycerstwem, szczególnie bliska była mi historia antycznej Grecji, Sparta i jej militarna tradycja, epickie bitwy o honor pod Termopilami, pod Salaminą, albo Maratonem, fascynują mnie też złote lata Rzeczpospolitej ze swoją mrożąca krew w żyłach Husarią, tajemnicze zakony rycerskie, wyprawy krzyżowe, zaczytywałem się w dziełach Homera, Sienkiewicza i nigdy w tym czasie nie opuszczało mnie wrażenie, że ja się tu marnuję, że nie jestem stworzony do pracy w biurze, powinienem chwycić za miecz, albo za szable i cofnąć się w czasie co najmniej o 400 lat. Kto wie czy nie dowodzi to istnienia reinkarnacji, gdy człowiek tęskni za czymś co jak podświadomie czuje, utracił kiedyś bezpowrotnie... Masz to samo co ja McIntosh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Doom:Vs. Cudny kawał ciężaru w czarnym płaszczu rozpaczliwego smutku i melancholiilaugh.gif Teraz też katuję małżowiny Sabaton'em...nie,nie-nie zacząłem słuchać takiej muzyki po piosence 40:1wink.gif Mam tak od 7/8-ej klasy podstawówy a to już jest parę ładnych lat. Wtedy Sabatona nawet na świecie nie byłotongue.gif

Edytowane przez Zel Gadis

"Billy: -I'm scared Poncho.

Poncho: -Bullshit. You ain't afraid of no man.

Billy: -There's something out there waiting for us, and it ain't no man. We're all gonna die..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze czułem, że nie urodziłem się w czasach w których powinienem. Zawsze zafascynowany byłem rycerstwem, szczególnie bliska była mi historia antycznej Grecji, Sparta i jej militarna tradycja, epickie bitwy o honor pod Termopilami, pod Salaminą, albo Maratonem, fascynują mnie też złote lata Rzeczpospolitej ze swoją mrożąca krew w żyłach Husarią, tajemnicze zakony rycerskie, wyprawy krzyżowe, zaczytywałem się w dziełach Homera, Sienkiewicza i nigdy w tym czasie nie opuszczało mnie wrażenie, że ja się tu marnuję, że nie jestem stworzony do pracy w biurze, powinienem chwycić za miecz, albo za szable i cofnąć się w czasie co najmniej o 400 lat. Kto wie czy nie dowodzi to istnienia reinkarnacji, gdy człowiek tęskni za czymś co jak podświadomie czuje, utracił kiedyś bezpowrotnie... Masz to samo co ja McIntosh.

 

ech...

ja to bym z chęcią ze 150 lat temu poświęcił się żeglowaniu na smukłych, wysokomasztowych (tallship :) ) żaglowcach!

ale może zamienił bym to na oblężenie zamku w średniowieczu! (ja w środku!)

na Planete jest teraz program "Średniowiecze" jak mogę to chłonę, o życiu w wiekach średnich w wielu aspektach. nie-sa-mo-wi-te!!!

 

 

cytat za pl.Shvoong

Średniowieczna muzyka w Europie rozwijała się dwoma nurtami:

1. Stanowiła muzyka świecka, ludowa związana od wieków z życiem, obyczajami i obrzędami ludów.

2. Stanowiła muzyka kościelna. W kościołach i klasztorach dla kultu

religijnego szkolono śpiewaków i budowano instrumenty muzyczne.

Początkowo kościół zwalczał muzykę świecką jako pogańską

zachęcając do grzesznych uciech i zabaw. Muzyka średniowiecza

była więc podporządkowana Liturgii Chrześcijańskiej.

Stosowana była muzyka wokalna śpiewana chóralnie bez akompaniamentu.

Muzyka ta ma jednostajny rytm, powtarzające się elementy melodyczne, (czyżby Ska??)

 

 

a w temacie:


I love it when a plan comes together

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.