Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

 

Polecam ,naprawdę polecam tym bardziej, że dziewczyna ma fenomenalny głos i dopiero 15 lat

Edytowane przez Pionier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtku, jeśli masz chwilkę to prześlij mi te wszystkie covery w mp3. Jeśli je oczywiście posiadasz w tym formacie. Wiesz ja jestem straszny "zadek" w komputerowych cudach.........

mp3 nie posiadam, niestety wszystko przesłuchałem właśnie na youtube i czekam na płytę - wyszła 25 października

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś Lenny Kravitz i wspaniałe Calling All Angels

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ak2p1MqFMKA

Edytowane przez Flieger

The sun is the same in a relative way but you're older,

Shorter of breath and one day closer to death.

 

Pink Floyd, Time

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Edytowane przez Dmn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caly wieczor za mna chodzi ten utwor :) to tylko intro :) polecam

[media]

[/mediathat

 

 

that shit is dope :)

Edytowane przez Yenjay

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A tego słuchać na full głośności ! ! ! ...

 

Edytowane przez michu

Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dzisiaj wolne i wziąłem się za sprzątanie, w cd załączyłem muzykę, na której się wychowałem, a dokładnie Moleste, pierwszą płytę (klasyka nad klasykami) - "SKANDAL" Ehh co to były za kawałki, co za zakręcone wspaniałe czasy - beztroskie życie, ciągłe wyjazdy, non stop jointy, alkohol, dziewczyny, imprezy... Zatęskniło mi się do tamtych lat, ależ ja byłem wariat :) Szkoda, że młodość tak szybko przemija.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Molesta to klasyka, jedna z plyt do ktorych wracam z usmiechem na twarzy. No i oczywiscie WYP3 i Kaliber44, Liroy.

 

http://www.youtube.com/watch?v=9nJt9TlYVUY

http://www.youtube.com/watch?v=LoHL6twMnPU&feature=related

Brudne Poludnie :) Piekne czasy :)


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wielu szokująca informacja. Kompozytor Depeche Mode Martin L.Gore oraz były członek ( współzałożyciel tej formacji ) Vince Clarke nagrywają wspólnie płytę pod szyldem VCMG o roboczej nazwie SPOCK. To pierwszy po 30 latach wspólny projekt tych jegomości. Miałem okazję odsłuchać pierwszy utwór z tego projektu. Jeśli ktoś lubi minimal-electro , klimaty rodem z Kraftwerk czy nowinki ze sceny techno. Powinien być zachwycony.

Natomiast informacje z obozu samego Depeche Mode są takie, że panowie Gore, Gahan i Andy spotykają się w styczniu 2012 aby posłuchać dema przygotowane przez Gora i od marca 2012 biorą się do roboty nad kolejną , już 13 studyjną płytą w swoim 32 letnim dorobku. :)

Yenjay na przełomie lat 80 i 90 z ekipą WYP3 tj Zajką, Borygo i Wojtasem często spożywałem wstydliwe trunki w postaci wina m-ki Okęcie. Piotrek Marzec zwane dalej Liroyem także tam się pojawiał. Ja obcowałem tam jako chłopak z tzw "lotniskiem na głowie" i butami z "blachami" jako zatwardziały "depechowiec". Ech....... stare dzieje..... :)

A propos, wcześniej z WYP3 nawijał Radoskór, którego zastąpił Borygo. Obecnie chyba Borixon. :)

Edytowane przez onkyo05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kojarzy ktoś ten utwór, niesamowicie mi się podoba :)

Edytowane przez Dmn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

polecam! i ostrzegam - po 2,3 przesłuchaniu tak wpada w ucho, że... aaa sami zobaczcie! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duffy - świetna laska...i jaki GŁOS !!! :D

 

Edytowane przez michu

Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was posiada soundtrack Michała Lorenca do filmy Psy II????? Obojętnie w jakim formacie CD lub Mp3.

Jeśli ktoś ma i poświęci odrobinę czasu to baaaaardzo proszę o przesłanie na PW :D

Kurcze nigdzie nie mogę tego dostać. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.