Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

Yenjay, Purple Rain do genialny utwór dla gitarzystów solowych. Zobaczcie jak to wygląda w przypadku wymiatacza gitarowego Neila Zaza. Świetny motyw, progresja akordów, można zbudować napięcie. Brawo dla Princa, bo ma ten "smak" muzyczny i nawet nieźle gra na gitarze :)

 

 

cowboy, dobry tribute! Rozumiem, że obaj jedziemy na Maiden --> ? ;-)

 

Ten kawałek z wszystkich z albumu "Dance of Death" powoduje u mnie najszybsze bicie serca! Riffy gitarowe i solówka miód malina!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=iCoRjcepMkY&feature=related

Edytowane przez Kangie

Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kangie jak najbardziej, a zapowiada się jakiś koncert w Polsce? Niestety Sonisphere w tym roku mnie ominęło, czego bardzo teraz żałuję, bo Maideni i Motorhead na jednym koncercie... echh.. Ale na następnym koncercie Maidenów melduję się napewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kangie jak najbardziej, a zapowiada się jakiś koncert w Polsce? Niestety Sonisphere w tym roku mnie ominęło, czego bardzo teraz żałuję, bo Maideni i Motorhead na jednym koncercie... echh.. Ale na następnym koncercie Maidenów melduję się napewno.

No, ja byłem :angry: Jak coś wypali w 2012, to dam znać. Będziemy w kontakcie.

 

Tym razem z innej beczki! To był gość! Czapki z głów!

 

 

 

i genialne:

 

http://www.youtube.com/watch?v=2TPa_D3MMKc&feature=related

Edytowane przez Kangie

Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis jestem "zdenerwowany" delikatnie piszac.

Mialem po raz pierwsze okazje poznac prawdziwa twarz znanego portalu aukcyjnego(alleKUPA).

Kup kupe!

??? My nic wspolnego z tym nie mamy!!!

 

Moja odpowiedz taka!!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=UJrWjUBrrQk

 

 

Opisze to jak sie wszystko skonczy.


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to coś na uspokojenie ;)

 

Edytowane przez Solve

Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dubel:/

Edytowane przez Pavulon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peter Gabriel, fenomen i zarazem najbardziej niedoceniany artysta szczególnie w naszym kraju. Moja cudowna Święta Trójca to jego genialne płyty SO, US, oraz UP :brawo:

Klimat, estetyka, pomysł, przepiękne melodie. Każdy dzwięk coś znaczy i można go odbierać po stokroć w inny sposób. POLECAM. Wielki artysta. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peter Gabriel, fenomen i zarazem najbardziej niedoceniany artysta szczególnie w naszym kraju.

 

Witam,

 

no chyba nie jest aż tak źle :). Wszyscy miłośnicy rocka progresywnego z pewnościa znają go z GENESIS > faktycznie fenomenalny frontman.

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peter Gabriel, fenomen i zarazem najbardziej niedoceniany artysta szczególnie w naszym kraju. Moja cudowna Święta Trójca to jego genialne płyty SO, US, oraz UP :brawo:

Klimat, estetyka, pomysł, przepiękne melodie. Każdy dzwięk coś znaczy i można go odbierać po stokroć w inny sposób. POLECAM. Wielki artysta. :roll:

 

Podpisuję się pod tym obiema rękami :) Bardzo lubie twórczość P. Gabriela, ponadto jestem też fanem Kate Bush, która jak wiadomo miała z Peterem Gabrielem trochę wspólnego. I nie myślę tu jedynie o stosunkowo dobrze znanym uspokajaczu ("Don't give up") ale o tym:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.