Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

I nie myślę tu jedynie o stosunkowo dobrze znanym uspokajaczu ("Don't give up") ale o tym:

 

 

Witam,

winyl z tym nagraniem pielęgnuję od momentu wydania do dziś :) > świetna płyta. A propos Kate Bush - warto przypomnieć równie znakomite nagrania we wspaniałym towarzystwie:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=jyZEl8g2I7E


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie "wałkuję" US i UP. O ile Us to płyta spokojniejsza , melodyjna i uduchowiona to w UP Gabriel poszedł trochę w stronę mroczniejszą, odhumanizowaną, szybszą , motoryczną. Brak tu pięknych melodii ale dzwięki są perfekcyjne, dopieszczone. Dla mnie Gabriel to taki nasz Lech Janerka. Obaj geniusze muzyczni oraz mistrzowie słowa.

A propos z UP utwór "Growing up" to jak żywcem wyjęty z dyskografii Depeche Mode. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za***iste, klasyka po ktorej lza sie w oku kreci.

 

U mnie dzis hardcore w wersji polskiej

http://www.youtube.com/watch?v=FU2xdVUrdTA&list=FLPyyZ2MHu_6-alNnqPkb0oQ&index=13&feature=plpp_video


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W życiu bym nie pomyślał, że taka prostota jest ludziom potrzebna , a jednak.

36138645 odsłonięć co by nie mówić - robi wrażenie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bylem młodym buhajem to: Death, Extreme Napalm Terror, Napalm Death, Pungent Stench, DRI, Exodus, Slayer, Nocturnus, Bathory itp.

 

Dzis wszystko co ma jakość np: 1984, Wagner, Diana Krall, Aldona, Led Zeppelin, Saint Vitius, Cab Calloway, Nalepa, Kaczmarski, stary Kult, Grzesiuk, Tiamat, Bathory, The Moody Blues, Gringsburg, Alain Bashung, Arno, Sweet, Deep Purple i wiele, wiele innych kapel, twórców, kompozytorów których teraz nie dam rady wymienić.


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie wręcz perwersyjnie wszystko z Petera Gabriela. :D

Od zawsze Depeche Mode, Kraftwerk, U2, Lech Janerka i paru innych z podobnie wysokiej półki muzycznej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla szukających elokwencji, pomysłu, braku ograniczeń wiekowych, perfekcji, gustu oraz szeroko rozumianego geniuszu w trasach koncertowych 63 letnia znakomitość Piter Gabriel LIVE:

Bez komentarza B)

Edytowane przez onkyo05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zwykle słucham lekkich jazzowych czy bluesowych ballad. Dziś jednak dopadł mnie bardzo, ale to bardzo zły humor, więc mam ochotę na zupełnie inną muzykę. Co powiecie na utwór pt.

grupy Metallica. Wybrałem studyjną wersję, gdyż te koncertowe nie bardzo mi się podobają!

....Mam w plikach trochę tego rodzaju muzyki, więc muszę pogrzebać i wyszukać coś jeszcze. Może Judas Priest, albo Halforda lub Ramstein??


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metallica i "One" moim zdaniem rewelacja...

Ramstein też miło się słucha...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freddie Mercury & Monserat Caballe album BARCELONA- dzisiaj operowo-rockowo-gospelowo. Rewelacja!!!

Edytowane przez freddiemercury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zwykle słucham lekkich jazzowych czy bluesowych ballad. Dziś jednak dopadł mnie bardzo, ale to bardzo zły humor, więc mam ochotę na zupełnie inną muzykę. Co powiecie na utwór pt.

grupy Metallica. Wybrałem studyjną wersję, gdyż te koncertowe nie bardzo mi się podobają!

....Mam w plikach trochę tego rodzaju muzyki, więc muszę pogrzebać i wyszukać coś jeszcze. Może Judas Priest, albo Halforda lub Ramstein??

 

Najlepsza muzyka na zły humor dla mnie to Pantera (wszystko od Cowboys From Hell - genialny i mój ulubiony ciężki zespół) i Electric Wizard (przede wszystkim Torquemada '71). Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weather Report płyta Heavy Weather (podobno ich najlepsza)

 

Witam,

świetna płyta, polecam równie znakomitą Mysterious Traveller (1974) - pochwalę się :lol:, to mój pierwszy "prawdziwy" winyl, kupiony w Pewex'ie w 1975r., mam na niej autograf Joe Zawinula.

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) na pewno posłucham.

 

Witam,

od tej płyty praktycznie rozpoczęła się moja fascynacja fusion/jazzrock. Posłuchaj jeszcze koniecznie koncertowej " 8:30 " - wspaniałe popisy Jaco Pastoriusa i Black Market. Te cztery, do tej pory wymienione to IMO najciekawsze płyty Weather Report.

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czteropłytowa składanka coverów B. Dylana "Chimes of Freedom" - poświęcona Amnesty International. Wykonawców, samych znanych, zbyt wielu aby ich wymieniać...


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od zawsze jestem wiernym fanem AC/DC :) miłość do tego zespołu zaszczepił mi mój ojciec teraz czasem przyznaję że to chyba już zahacza o obsesję :D Od 2009 roku udało mi się zaliczyć trzy koncerty w Pradze,Warszawie i Berlinie..Było to moje spełnienie marzeń bo szczerze mówiąc nigdy nie myślałem że będę miał okazję oglądać moich idoli na żywo.Przyznam że na pierwszym koncercie płakałem jak dziecko :) oczywiście że szczęścia! załączam trzy fotki z Pragi i Berlina.Ten facet z prawej to prezes Włoskiego fanklubu AC/DC Abruzzo ,którego spotkałem właśnie w Berlinie (Prawda że pasują mi te rogi?? :D ) pozdrawiam wszystkich :P

post-33578-0-96413700-1332594955_thumb.jpg

post-33578-0-33586600-1332594969_thumb.jpg

post-33578-0-60824000-1332594977_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

spokojne klimaty z ladnymi zenskimi glosami :D

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.