Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Recommended Posts

to prawie 40 lat temu - na początku ich kariery, ale ten czas leci...

Czas zmienia perspektywę

Guest fidelio

Metallica najfajniejsza była wtedy... ;)

Hmmm. Metallica wówczas była super i nawet nie chodzi o Fade to black, bo dla mnie osobiście, jeśli chodzi o Ride The Lightning, to najfajnieszy kawałek jest taki: 

Ja tam jednak jestem wyznawcą Master of Puppets, a skoro tak to:

W tamtych czasach nowości metalowe (naturalnie wyłącznie jeszcze na winylu) ze Stanów osiągały na giełdach płytowych ceny stanowiące równowartość średniej krajowej za album. Przewinęło się tego trochę... ;) 

A mój ulubieniec z "Master..." to ten pikuś:

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

Guest fidelio

W tamtych czasach nowości metalowe (naturalnie wyłącznie jeszcze na winylu) ze Stanów osiągały na giełdach płytowych ceny stanowiące równowartość średniej krajowej za album. Przewinęło się tego trochę... ;)

A mój ulubieniec z "Master..." to ten pikuś:

Super kawałek! Oczywiście w tej sytuacji nie mam już wyboru: 

Guest fidelio

No, to ja też nie mam - jak powszechnie bowiem wiadomo... SLAYER, K....A!!! :D :D :D;)

Dla mnie to już zbyt ekstremalnie  ;) Więc żeby troszkę uspokoić atmosferę: 

Edited by fidelio

No, to ja też nie mam - jak powszechnie bowiem wiadomo... SLAYER, K....A!!! :D :D :D;)

\m/

Ja teraz cisnę Nuclear Assault :)

Edited by Admof

dalej w duchu klasyki i rocka gotyckiego

koncert Fields of The Nephilim z 1991

Czas zmienia perspektywę

Guest Turrican

dzisiejsza nabytki, oryginalne amerykańskie wydania - brzmią pięknie, wyglądają jeszcze lepiej : )

post-104255-0-31388300-1523705611_thumb.jpg

post-104255-0-91042400-1523705621_thumb.jpg

Guest Kwiatek

Ja dziś w ramach prezentu dla mojej ukochanej, miałem przyjemność posłuchać live tej Pani:

mFaz5ne.jpg

To w ogóle nie są moje klimaty, ale czego się nie robi z miłości ;)

W każdym razie, muszę przyznać że jestem pod mega wrażeniem wokalu tej Pani oraz atmosfery na koncercie.

Mimo wszystko nie zacznę jej słuchać ;)

Edited by Kwiatek

Guest Turrican

Ani Dąbrowskiej nie ma się co wstydzić, no może tylko ostatniej płyty, ale cała reszta jest świetna. Jedna z niewielu polskich wokalistek których z przyjemnością można posłuchać.

Guest The Lord

Lubię takie mroczne klimaty...

The Newton Brothers & Richard Patrick. Kawałek ze ścieżki dźwiękowej do filmu "The Bye Bye Man".

Ani Dąbrowskiej nie ma się co wstydzić, no może tylko ostatniej płyty, ale cała reszta jest świetna. Jedna z niewielu polskich wokalistek których z przyjemnością można posłuchać.

No dokładnie, ja tam lubię i Anię Dąbrowską i Dawida Podsiadło jak i Burzum, Napalm Death, albo Extreme Noise Terror ;D

Guest The Lord

Tymczasem w Krakowie...

No i jak tu Metaliki nie lubić?  :D  W Pradze grali "Jožin z bažin". Edited by The Lord

Ja nie lubię :D Muzyka dla mnie średniawa, podnieśli ceny biletów bo im pieniędzy brakuje... Chyba że coś źle przeczytałem, to przepraszam. Aczkolwiek przez takie akcje powoli się do nich przekonuje ;)

Edited by SzymonJestem

Guest fidelio

Ja nie lubię :D Muzyka dla mnie średniawa, podnieśli ceny biletów bo im pieniędzy brakuje... Chyba że coś źle przeczytałem, to przepraszam. Aczkolwiek przez takie akcje powoli się do nich przekonuje ;)

Byłem na ich koncercie na Narodowym 4 lata temu, w ramach trasy, która była typowym "odcinaniem kuponów". Nie żałuję jednak ani złotówki wydanej na biley, bo dzięki trmu, że to fani układali set, na żywo był "Orion", "Call of Khtulu", "For Whom the bells ...", " One" i inne "perełki" ;-)

Guest fidelio

Fakt, studio to studio. Na koncertach wychodzi jednak, że Lars nie jest wirtuozem :-) Za to Kirk, bardzo go cenię jako gitarzystę bo widać, że odebrał tu klasyczne wykształcenie - vide lekcje z Satrianim :-)

Edited by fidelio