Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

STARUSZEK

KONKURS FOTOGRAFICZNY z nagrodami

Rekomendowane odpowiedzi

Spendit 2 tez był nominowany , ale trzeba bylo coś wybrać , ja w kazdym razie nie potrafiłem ;)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przyroda:

 

seiko

65d5a6f0788c84b9med.jpg

To był mój faworyt ;)

Widziałem go tak:

post-2370-0-29172100-1331238645.jpg

(gdyby padło na mnie to swoje bym wstawił)

Rozumiem jednak wybór jurorów

:lol: Gratulacje


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOO ja, pierwszy raz w życiu coś wygrałem. Chyba skoczę do Włoch kupić los na loterii!

A tak na poważnie, bardzo, bardzo dziękuję choć głupio mi niezmiernie, bo tak naprawdę na tle większości prac, moje zdjęcie wypada dość miernie. To chyba przez to zamieszanie ze stroną, szanowni jurorzy nie mieli głowy do dokładnych oględzin :-)) Jeszcze raz dziękuję. A pomysł z konkursem genialny, mam nadzieję, że organizowanie co jakiś czas takich konkursów stanie się taką nową, świecką tradycją KMZiZ.

Pozdrawiam


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolegów Krzychoksa i Zetore proszę o dogadanie sie ktora klamra dla Kogo , jeśli się nie dogadają - to znowu decyzja jury , w kazdym razie proszę o info na PW .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Panowie, Zetore prosił mnie żeby serdecznie podziękować wam wszystkim za konkurs, nagrodę, motywacje i dobre słowa ;)

Coś mu się stało z forum i sam nie może napisać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców. Wszystkie zdjęcia byłe bardzo dobre ale szczerze ja obstawiałem inne typy, ale jury zawsze ma racje ;)

Jeszcze raz gratuluje i czekamy na następne równie ciekawe konkursy, jak już będzie po sezonie wakacyjnym będzie więcej uczestników i jurorzy będą mieli jeszcze trudniejszy wybór;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!

 

@y60 mnie zmiażdżył Bezbronnym - GENIALNE zdjęcie. Czekam na Twojego fotobloga (ale o tym już pisaliśmy) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również bardzo dziękuję i co tu dużo mówić -cieszę się :)

 

Ps:mi się strasznie podobało zdjęcie z Tissota zapalniczką i podwodny seiko ,oba Zetoriusza

 

pzdr Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.