Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
capt66

Zegarki nawiązujące do motoryzacji

Rekomendowane odpowiedzi

No to jeszcze "zwykłe" Maserati. Nawiasem mówiąc, są w warszawskiej Promenadzie. Niby ładnie wyglądają (na zdjęciach) ale to raczej niskawa półka. W realu czuć oszczędności w wykonaniu.

post-60300-0-70031500-1379632429_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o świetnej mieszance: moto w wielu rodzajach, rajd, egzotyka, przygoda...

post-60300-0-13948700-1379671369.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo specyficzny i limitowany - ORIS TT3 GrandPrix Limited Edition. Sprzed kilku lat (chyba nawet starszy niż ten wątek bo z 2008r.). Pozycja must have dla fanów F1 - tory świata.

post-60300-0-27819200-1379782801.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hublot MP-05 LaFerrari, stworzony w hołdzie dla najnowszego supersamochodu ze stajni w Maranello. 

 

post-27899-0-85428600-1379838465_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Hublot przypomniał mi coś...

wprawdzie dzisiaj Rolex jest official F1 ale zbiorek sympatyczny

post-60300-0-91101600-1379851327_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ładnie pod kątem czysto wizualnym prezentuje się model G. Gerlach Lux Sport:

mVUihx6.jpg

 

Opis na stronie producenta:

PZInż Lux-Sport jeden z najwspanialszych samochodów jaki powstał przed II Wojną Światową. Niezwykle nowatorskie rozwiązania techniczne wyprzedzały swoją epokę. Dotyczyło to m.in. zawieszenia pojazdu, a także opływowego nadwozie. Samochód napędzany był polskim silnikiem V8 o pojemności 3888 ccm. Produkcja PZInż Lux-Sport miała rozpocząć się w 1940 roku, plany te jednak przerwała wojna.


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze wspomniał o TAGach:

 

Autavia

 

1428.jpg

 

 

Heuer Calibre 17

 

Jack-Heuer-Carrera-Calibre-17.jpg

 

Carrera RS 2

 

23638.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylo juz o Vostokach Europe. jedna ze swiezsych nawiazan Gaz-14. ladna sztuka moim zdaniem

post-64247-0-69699000-1398696281_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Tagi najlepiej oddają klimat motoryzacyjny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebię trochę temat limitowaną edycją zegarków Davosa Pontos. Dedykowana jest sportom motorowym, szczególnie 4 legendarnym modelom samochodów wyścigowych:

  • Renault A110 z 1970
  • Mercedes Benz 300 SL z 1954
  • Alfa Romeo Montreal z 1970
  • Jaguar E-Type Series 1 z 1961
Mechanizm DAV 6498 (na bazie unitasa), 44 mm średnicy, szafir z antyrefleksem, SuperLumiNova na wskazówkach oraz indekasach. Limitacja na tabliczce znamionowej z boku koperty. 5 ATM.

 

g2Ji88Z.jpg

 

PQsEe1C.jpg

 

xOXYyEf.jpg

 

yUqne3c.jpg

 

QhHIPVu.jpg


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limitowany  Baume & Mercier Capeland Shelby Cobra 

 

45lqWy.jpg

 

 

CHtnt9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj trochę przypadkowo kupiłem na ebay Eberharda ( jedna z moich ulubionych marek zaraz po Glashutte Original) z serii poświęconej pewnemu włoskiemu kierowcy wyścigowemu. Zupełny spontan, bo nie miałem w planach żadnego zakupu, uległem.... :wacko: :wacko:

Dałem ofertę cenową, wydawać by się mogło nie do przyjęcia dla sprzedającego, i o dziwo zaakceptował :blink:

Już nie mogę się doczekać, coś czuję, że jakością pozamiata te wszystkie Tudorky Black Baye którymi tutaj na forum się masowo podniecacie a ja uważam je za przeciętne zegarki.

xx-TAZIO-NUVOLARI-Solo-Tempo_RGB-non-pub

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj trochę przypadkowo kupiłem na ebay Eberharda ( jedna z moich ulubionych marek zaraz po Glashutte Original) z serii poświęconej pewnemu włoskiemu kierowcy wyścigowemu.

Wygląda doskonale i nawet skojarzenia z JLC czy Blancpain nie przeszkadzają.

Fajna nowoczesna odmiana serii ku czci Tazio Nuvolari, największego rywala Enzo Ferrariego. Też bardzo lubię Eberhardy, także za to że nie są przedmiotem masowego zainteresowania ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj trochę przypadkowo kupiłem na ebay Eberharda ( jedna z moich ulubionych marek zaraz po Glashutte Original) z serii poświęconej pewnemu włoskiemu kierowcy wyścigowemu. Zupełny spontan, bo nie miałem w planach żadnego zakupu, uległem.... :wacko: :wacko:

Dałem ofertę cenową, wydawać by się mogło nie do przyjęcia dla sprzedającego, i o dziwo zaakceptował :blink:

Już nie mogę się doczekać, coś czuję, że jakością pozamiata te wszystkie Tudorky Black Baye którymi tutaj na forum się masowo podniecacie a ja uważam je za przeciętne zegarki.

 

Okaże się, jak weźmiesz do ręki. W necie strasznie ciężko o real foty tego modelu, wszędzie tylko rendery.

Co do porównania z BB, to nie byłbym taki pewien, że je pozamiata, bo jakościowo Tudorowi ciężko coś zarzucić,. Ja nie nazwałbym ich przeciętnymi.

Poza tym Eberhard jest tylko na pasku, a w przypadku BB masz bardzo porządną bransoletę (z pewnością jest lepsza niż np. w Tagach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.