Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

LukasS

Seiko SKX007 (przybysz z daleka)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DeeMeSZ

tez chce Taikonauta 8)

Bardzo ladny - gratulacje!!

 

PS: jest taki Taikonaut tylko ze jasniejszy odcien?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Czy można usłyszeć lepszy komplement pod adresem tego paska? :) :twisted:

 

swietny jest ale podobalby mi sie jeszcze bardziej jakbys wzial skalpel i wybcial to gumopodobne cus z krawedzi :lol:

 

Niech samo odpadnie...

:lol:

 

nie odpadnie, to bardzo porzadne paski :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aferuss

witam,

przyznam się, że po przeczytaniu chyba wszystkich postów na forum zdecydowałem się - kupuje skx007 :) , powiem więcej - mam go już na ręce 8) . Zegarek jest świetny,duży, ciężki, bardzo ładnie wykonany. Muszę przyznać, że wygląda na grubszy od amfibii, choć w rzeczywistości tak nie jest. Mam tylko małe zastrzeżenia co do bransolety, jest jakby za mało masywna jak na ten zegarek, trochę za wąska przy zapięciu, poza tym nie mogę złego słowa powiedzieć o tym zegarku :) Planuję kupić do niego pasek Hirsch Liberty tylko gdzie go można dostać? najlepiej w jakimś polskim sklepie internetowym lub we wrocławiu. Narazie fotki słabej jakości ale nie miałem czasu na zrobienie ładnych zdjęć.

post-0-0-69139100-1330688078.jpgpost-0-0-25041600-1330688111.jpg

post-0-0-96271900-1330688079.jpgpost-0-0-53006600-1330688112.jpg

 

Pozdrawiam i dziękuje za pomoc w podjęciu decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.......

 

Cześć wysłałem Ci priva nt Amfibii Latin.

Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą - bo i po co ma się kurzyć - to daj znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie go mam.

Wczoraj odebrałem paczkę.

Zacznijmy od zdjęć:

 

attachicon.gif5zegarek2hm.jpg

 

attachicon.giftarczaa4gq.jpg

 

attachicon.gif6tarczag8zh.jpg

 

attachicon.gif9abok9ij.jpg

 

attachicon.gif7czesctarczy7sr.jpg

 

attachicon.gifczesctarczyy6ov.jpg

 

attachicon.gifbokk3ph.jpg

 

attachicon.giftyl119pb.jpg

 

attachicon.gifnoc8as.jpg

 

9bokx8kk.jpg

 

:mrgreen:

 

Zegarek jest śliczny. Bardzo mi się podoba.

Widziałem dziesiątki zdjęć Seiko SKX007 zanim go kupiłem, ale to co zobaczyłem po otwarciu pudełka przeszło moje najśmielsze oczekiwania.

Zdjęcia nie są wstanie oddać nawet części jego piękna.

Wszystko jest precyzyjne, nie ma się do czego przyczepić. Ciężko mi sobie wyobrazić, żeby mozna było zrobić ten czasomierz dokładniej.

Nie ma żadnego pyłku czy rysy, wszystko wręcz lśni.

 

Tak więc Omegi SP, Roleksy Submarinery chowajcie się! Seiko rządzi i wymiata. :twisted:

 

Jestem bardzo zadowolony z zakupu.

Jeżeli to Seiko podoba się Wam na zdjęciach chociaż trochę, to kupujcie je śmiało, bo na żywo wygląda 1000 razy ładniej. Tego się nie da opisać słowami!

Planowałem odpiąć bransoletę, ale nie zrobię tego jeszcze długo, gdyż zegarek prezentuje się na niej doskonale. Mam wrażenie, że ten czasomierz pasuje do wszystkiego. Zarówno do podkoszulka jak i garnituru.

 

Zakupu dokonałem w sklepie: http://www.timefactors.com/

Zamówienie złożyłem 24 stycznia (wtorek) o godz. 19, na drugi dzień o godz. 18 dostałem maila z informacją, że zegarek został już wysłany.

Paczka dotarła do mnie 30 stycznia (poniedziałek). Wszystko trwało 6 dni!

 

Złożenie zamówienia było dziecinnie proste: dodałem towar do koszyka, wybrałem sposób dostawy, wypełniłem formularz z danymi osobowymi, przeniosło mnie na stronę systemu obsługującego płatności kartą, podałem dane karty (eKarta mBanku) i to wszystko.

 

Z mojego konta bank pobrał kwotę 600 zł. 41 gr. Nie było żadnych dodatkowych opłat. Sklep jest w Wielkiej Brytanii, więc przesyłka nie była opodatkowana ani oclona.

Po prostu odebrałem ją od listonosza.

Zegarek otrzymałem z pudełkiem, instrukcją obsługi i gwarancją.

Dodatkowo firma Timefactors dodaje do każdego zegarka darmowy pasek Rhino wart 10 GBP, ale ja zamieniłem ten pasek na model Aviator (brązowy) warty 12 GBP- właściciel, Eddie Platts zgodził się na taką wymianę.

 

Z czystym sumieniem mogę polecić tego sprzedawcę i ten zegarek.

 

Jeszcze trochę zdjęć:

 

Paczka wyglądała tak:

attachicon.gif1paczka5es.jpg

(poczta lotnicza)

 

Po otwarciu i wyjęciu kilku ochronnych gąbeczek ukazał się znajomy napis:

attachicon.gif2otwarte2ty.jpg

smile.gif

 

To znajdowało się w środku:

attachicon.gif3pudelko6wi.jpg

 

Oprócz zegarka otrzymałem: instrukcja obsługi, gwarancja, broszura z Timefactors z radami jak przechowywać zegarek, wizytówka sklepu, delikatna, czarna szmatka, pasek i 2 teleskopy.

papieryy6nt.jpg

smile.gif

 

Zegarek noszę od dzisiaj i przez ostatnie 6 godzin przyspieszył 2 sekundy, gdyby utrzymał taką średnią, to by oznaczało +8 sekund/dobę. Zobaczymy, jak to się będzie zmieniać przy zmianie pozycji.

Rozpisałem się. 8)

 

Jeśli ktokolwiek się waha: kupować Seiko Divera, czy nie kupować? Odpowiedź brzmi: KUPOWAĆ!

 

p.s.

Thanks Eddie. smile.gif

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zegarek świetny. Miałem identyczny 15 lat temu miał koronkę tradycyjnie ustawiona i mnie „dziobała” kłuła w dłoń teraz jest dopracowany i koronka jest pod kątem to świetne Japońskie rozwiązanie. Zegarek jest bardziej punktualny niż myślisz. Ja mi daje 2-4 sekundy na tydzień.

Mechanizmy japońskie są lepsze od ETA ponieważ są na sucho nie musisz ich serwisować. Na dziś ja mam Citizena. Ale to inna bajka. Pozdawiam.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor posta na pewno odetchnie w końcu z ulgą otrzymując tę odpowiedź. 12 lat a minęło jak z bicza strzelił. I jeszcze z taką merytoryczną puentą. Brawo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba smieszniejszej rzeczy niz post #162 , zarówno jezeli chodzi o jego treść i warstwę "merytoryczną", jak i "kontekst sytuacyjny" to jeszcze na tym forum nie widziałem, a celny komentarz Kolegi dante100 jedynie dopełnił całości   :lol: .

 

buuuuuahahaha - jak to pisza w internetach  !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie "Seiko SKX007 (przybysz z daleka)" i w czasie :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.