Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

RUSKI

Wskazówki do Unitasa. Pomocy.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Gdzie mogę zdobyć wskazówki do Unitasa 6497 -1. Nie chcę wskazówek w stylu Panerai tylko coś innego. Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję.


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ma w sprzedaży tarczki do pilotów- ostatnio ktoś poszukiwał takie. A wracając do tematu, dziękuję za pomoc ale to jeszcze nie to co bym chciał założyć do mojego pierwszego zegareczka ;) Przelecę się jeszcze po lokalnych zegarmistrzach, może u Nich coś dobiorę.


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tam kupował? Mam problem. Po zrobieniu zakupów chce zapłacić i wpisuję wszystkie informacje potrzebne do zakończenia transakcji ale cały czas wyskakuje komunikat żebym wpisał poprawnie dane z mojej karty. Wpisuję po raz enty i cały czas to samo. Wysłałem zapytanie czy za zakupy mogę zapłacić poprzez PayPal ale nie otrzymałem odpowiedzi. Czy może ktoś mi pomóc i zrobić za mnie zakupy na kwotę 59.10USD ewentualnie podpowiedzieć co robię źle, że nie mogę zapłacić kartą?


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką kartą chcesz płacić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jaką kartą chcesz płacić?

MasterCard


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś tam kupował? Mam problem. Po zrobieniu zakupów chce zapłacić i wpisuję wszystkie informacje potrzebne do zakończenia transakcji ale cały czas wyskakuje komunikat żebym wpisał poprawnie dane z mojej karty. Wpisuję po raz enty i cały czas to samo. Wysłałem zapytanie czy za zakupy mogę zapłacić poprzez PayPal ale nie otrzymałem odpowiedzi. Czy może ktoś mi pomóc i zrobić za mnie zakupy na kwotę 59.10USD ewentualnie podpowiedzieć co robię źle, że nie mogę zapłacić kartą?

Czy może ktoś mi pomóc :) Za chiny nie daję sobie rady :) Wpisuje w te pola już rożne rzeczy i nic to nie pomaga ;)


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również poszukuję kopert do Unitasa 6497, tylko trochę mniejszych 43-44 mm. Jeśli ktokolwiek ma namiar na kogoś kto takie koperty robi to bardzo proszę o pomoc. Ulan w tym samym sklepie Ofrei masz namiar na koperty: http://www.tztoolshop.com/page185.html. Problem tylko w tym, że akurat ja nie znajduję tam wzoru dla siebie ;) Najchętniej to zrobiłbym kopertę podobną do tej pierwszej tylko z innego materiału, ale z tym to może być problem niestety. W Polsce to cena będzie strasznie wysoka (wiem, bo pytałem o koszt wykonania tarczy bazowej i prawie się przewróciłem). Zna może ktoś kogoś w Polsce, kto odlewa koperty ze srebra lub złota?


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja również poszukuję kopert do Unitasa 6497, tylko trochę mniejszych 43-44 mm. Jeśli ktokolwiek ma namiar na kogoś kto takie koperty robi to bardzo proszę o pomoc. Ulan w tym samym sklepie Ofrei masz namiar na koperty: http://www.tztoolshop.com/page185.html. Problem tylko w tym, że akurat ja nie znajduję tam wzoru dla siebie :) Najchętniej to zrobiłbym kopertę podobną do tej pierwszej tylko z innego materiału, ale z tym to może być problem niestety. W Polsce to cena będzie strasznie wysoka (wiem, bo pytałem o koszt wykonania tarczy bazowej i prawie się przewróciłem). Zna może ktoś kogoś w Polsce, kto odlewa koperty ze srebra lub złota?

 

z tego co wiem to kopert sie nie odlewa tylko obrabia obrabiarkami np. cnc

może taka koperta? http://cgi.ebay.ch/F1-SWISS-MADE-FLIEGER-S...id=p3286.c0.m14

 

Wpisz sobie w google hasło: Uhrengehäuse unitas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Member007 dzięki za odpowiedź, co do kopert to stalowych oczywiście się nie odlewa, ale złote i srebrne to już zgodnie z moją wiedzą tak :) A jako, że nie mogę nigdzie znaleźć koperty, która by mi odpowiadała to szukam także miejsc wykonujących koperty na zamówienie. Zegarek chcę zrobić w stylu eleganckim, Breguetowskim :)


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.