Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zer0

Prośba o pomoc w ustaleniu informacji o zegarku

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o pomoc w ustaleniu informacji na temat tego zegarka. Jest to spadek po "babce-prababce", złoty, koperta cechowana, nie widzę dokładnie jak, bo nie mam lupy przy sobie. Zegarek niestety nie na chodzie, koronka nie kręci się, nie był ruszany od dziesięcioleci.

Na denku grawer E.Mole

 

Gdyby ktoś znał chociaż przybliżoną wartość będę wdzięczny za informacje.

img7330.th.jpg

post-27396-0-24812300-1331234543.jpg

post-27396-0-36068700-1331234548.jpg

post-27396-0-52430400-1331234551.jpg

post-27396-0-74998300-1331234553.jpg


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

10 kamieniowy swiss cylinder, koniec XIX a poczatek XXw.Punce proby masz na przednim deklu i da sie ja odczytac bez lupy.Werk zapuszczony jak łolera(korozja az wylazi), ale pocieszajace jest ze balans wyglada calo, wiec jest do bezproblemowego zrobiena.Wartosc przy stanie werku(werk cylindrowy-malowartosciowy) i nieorginalnej jednej wskazowce to zlom zlota.Dlatego ratuj werk wstaw szklo do krytego i ciesz sie sykajaca pamiatka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za informacje. Próby nie odczytam bo wzrok u mnie słaby ;)

Z ciekawości jeszcze - która wskazówka jest nieoryginalna? Minutowa czy godzinowa?


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Minutowa jest zmieniona, zreszta te najczesciej sie gubia.Obydwie powinny byc w tej samej stylistyce czyli z diamencikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.