Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

y60

tak na prędce, Seiko Bell-Matic

Rekomendowane odpowiedzi

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, ale jak dla mnie za mały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to prawda wielki nie jest ,ale to inny niż diver czy lotnik gatunek,.....mnie ujął... :blink:

 

Swietny i legendarny juz alarmik na fajnym werku - pochwal sie kiedys werkiem, swietna maszyna - serdecznie gartuluje.

 

pozdr

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co się tak krygować, że niby "na prędce" :blink:

Świetne zdjęcia.

 

Zegarek, jak dla mnie, to taki sobie, ale dobry fotograf to i z Bytomia atrakcję turystyczną zrobi :)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ale po co się tak krygować, że niby "na prędce" :blink:

Świetne zdjęcia."

 

"Na prędce" ,bo pierwsze zdjęcie zrobłem ok.20 min po tym jak go odebrałem od poprzedniego właściciela :)

 

Tactic:"Zegarek, jak dla mnie, to taki sobie, ale dobry fotograf to i z Bytomia atrakcję turystyczną zrobi :)"

 

zegarek jak zegarek,nie jest zbyt duży i raczej nie spektakularny...ale ma jakiś urok,

a z Bytomiem....hmmm.. tyż by pewnie dało radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zegarek jak zegarek,nie jest zbyt duży i raczej nie spektakularny...ale ma jakiś urok,

Ja nie mówię, że on brzydki jest. Swój urok ma.

Tylko jak dla mnie, to za dużo natrzaskane tych podwójnych indeksów. Trochę mnie to razi. Może gdyby podwójne zrobili tylko na kwadransach, a reszta pojedyncze... albo gdyby były takie jak są, ale tarcza byłaby większa... to może by mnie to nie raziło...

Ale podkreślam słowo "jak dla mnie". To że mnie coś nie odpowiada, to nie znaczy że innym nie może się podobać.

Seiko to sprzedaż masowa. Oni muszą trafiać w różne gusta.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie bellmatici są fenomenalne - ja mam tą wersje 17 jw. Mój ma zupełnie inną kopertę imho bardziej vintage. Ten twój taki bardziej ekskluzywny.

Pozdrawiam i niech się dobrze nosi !


Poszukuje przycisk do Poljot chrono 3133

Wodołaz

Divers:

Alba, Seiko 7002-7000, amfibia blue lux & black.

22 - G-Shock

Seiko bellmatic

Poljot Chrono 3133

Orion Seal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masowa i w dodatku z lat 70 ,wtedy królowały nieco inne style i klimaty :)

Wiem, wiem... ja się wychowałem w tamtej epoce. Mimo wszystko, stylistyka tamtej epoki jakoś nie do końca mi odpowiada. Może dlatego, że byłem wtedy młody i gniewny, i wydawało mi się, że wszystko trzeba zmienić :)

 

No a teraz to ja już nie młody i gniewny, tylko stary i wkur**ony... :blink::):)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem... ja się wychowałem w tamtej epoce. Mimo wszystko, stylistyka tamtej epoki jakoś nie do końca mi odpowiada. Może dlatego, że byłem wtedy młody i gniewny, i wydawało mi się, że wszystko trzeba zmienić :)

 

No a teraz to ja już nie młody i gniewny, tylko stary i wkur**ony... :blink::):)

 

No tak ,a ja z kolei stare Seiko na przekór modnym Dieslom i Fossilom itp sobie upodobałem :),

Ze wskazaniem jednakowoż na Divery,ten jest wyjątkiem od tej reguły..

 

pzdr .już nie taki młody, ale jeszcze nie bardzo wk...wiony :) Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werk bardzo przyzwoity wrecz wypasiony i swietnie zachowany,

jeszcze raz gratki zegarka

 

pozdrawiam

R


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-23173-0-30132200-1331234939.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegar, zegarki miodzio! 6105 - moje marzenie od dawna. Kiedyś kupię:rolleyes: a Bellmatic.. no cóż, chciałoby się mieć w kolekcji.

Osobiście - coraz bardziej kręcą mnie klimaty vintage. Te zegarki mają coś w sobie, pomijając wiek:)

Wspominał ktoś diesle i inne takie - dzis miałem "przyjemność" oglądania takich cudów na jarmarku dominikańskim.. do teraz nie mogę się otrząsnąć...tragedia, no ale duże i tanie więc z tego co zauważyłem (ciepło było to nadgarstki nie pochowane pod rękawami) połowa męskiej populacji gdańska je nosi...brrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę chyba to co zawsze czyli że ekstra foty i ekstra zegarek :) Fajny stan tego Seiko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już odgrzewamy kotlety, to musze to napisać - jeden z ładniejszych seikaczy jakie kiedykolwiek ujrzały światło dzienne !


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już odgrzewamy kotlety, to musze to napisać - jeden z ładniejszych seikaczy jakie kiedykolwiek ujrzały światło dzienne !

 

 

Mało Seikaczy widziałeś ; )


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo to jakieś kilkadziesiąt zegarków marki Seiko widziałem i wg mnie obok SARB045 jest (a w zasadzie był) to jeden z najładniejszych seikaczy na rynku. Pisząc tego posta nie brałem pod uwage innej półki tych zegarków, czyli GS :lol:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne zdjęcia ! Zegarek też mi się podoba. Szacunek :lol:!


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że od czasu do czasu kotlety są odgrzewane, nie widziałem go wcześniej, piękny Seikacz - indeksy i wskazówki, koperta -

no i z alarmem :lol:


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.