Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Hiroki

Jak wyglądamy?!

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co jak wyraźne zdjęcie :)

 

 

 

attachicon.gifCAM00555.jpg

azbestowa strzelnica? ;)

Ja mam takie

1551526_693413027399157_3353560043382766


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ja z shotgunem pod dachem dla frajdy...tak amatorsko :)

 

Ta falowana blacha koło Ciebie wygląda jak azbestowa :)

Edytowane przez piotrkrakow

Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, widząc Was już nie boję się Putina i psychicznie chorych Rosjan.

Możemy czuć się bezpiecznie, bo jak jeden Rambo rozwalił cały batalion to dwóch obroni nas na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez ironii.. ja od kilku lat wylewam pot dwa razy w tygodniu , nie wspominając o 300 sztukach amo co trening aby osiągnąć minimalny poziom strzelecki a Wy tu o Rambo etc

na razie jestem greenhorn :) a potem zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie bez ironii. Cieszę się, że mieszkam na zachodzie, bo jak widać wschód zatrzyma szturm wojsk obcych ;)

Ja się z tego bardzo cieszę, bo Marcin tak się opieprza żeby dozbroić chociaż w noże zachód, że na dzień dzisiejszy musiałbym walczyć nożem kuchennym, a wtedy to wróg umarłby ze śmiechu.

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez ironii.. ja od kilku lat wylewam pot dwa razy w tygodniu , nie wspominając o 300 sztukach amo co trening aby osiągnąć minimalny poziom strzelecki a Wy tu o Rambo etc

na razie jestem greenhorn :) a potem zobaczymy

Swego czasu ,,we wojsku'' jechało się 70km, w najlepszym wypadku, troszkę gorsza opcja 130km, żeby 4 ( słownie: cztery ) pestki wystrzelić!

Także panie Dariuszu, podejrzewam, że kolejna część ,,Niezniszczalnych'' będzie z Pana udziałem ;) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh Darku, to ty jesteś zawodnik.

Ja raz w miesiącu, raz na dwa, idę na strzelnice, biorę 200 pestek i bawię się kilkoma pistoletami, czasem rewolwerem a kończę na kałachu albo shotgunie :)

Tak dla funu tylko.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eh Darku, to ty jesteś zawodnik.Ja raz w miesiącu, raz na dwa, idę na strzelnice, biorę 200 pestek i bawię się kilkoma pistoletami, czasem rewolwerem a kończę na kałachu albo shotgunie :)Tak dla funu tylko.

No co Ty Piotrek

Ty to jesteś służby specjalne Rolexa. Niepozorne sandałki i buch ruskiemu w łepetynę ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grudniu robiłem pomiary odbiorcze na podobnej elektrowni wodnej w Pilchowicach......o której już Koledzy wcześniej wspomnieli  :)

 

Polecam widoki z tamy :)

Czy wszystkie turbozespoły zostały już wymienione na nowe? Jakie zamontowano, wiesz może? Pamiętam, że stare turbiny były chyba Voith'a a generatory Siemens&Schuckert, ale byłem tam ostatni raz w końcu lat 90-tych, a słyszałem,  że elektrownia została zmodernizowana. Czy to prawda?

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez ironii.. ja od kilku lat wylewam pot dwa razy w tygodniu , nie wspominając o 300 sztukach amo co trening aby osiągnąć minimalny poziom strzelecki a Wy tu o Rambo etc

na razie jestem greenhorn :) a potem zobaczymy

 

Greenhorn to był Old Shatterhand ,Ty Darku to już poziom Butch Cassidy co najmniej ^_^  :)  ;)

Absolutnie bez ironii. Cieszę się, że mieszkam na zachodzie, bo jak widać wschód zatrzyma szturm wojsk obcych ;)

Ja się z tego bardzo cieszę, bo Marcin tak się opieprza żeby dozbroić chociaż w noże zachód, że na dzień dzisiejszy musiałbym walczyć nożem kuchennym, a wtedy to wróg umarłby ze śmiechu.

Nic się Krystian nie bój...kolejny raz was obronimy :D

A Ty tymczasem kup jakąś gre na Play Station i trenuj :D  :lol:

A tu masz instrukcję do rzeczonych noży :D ,video :lol:

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CCAQtwIwAA&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DlIu2gHHqAO4&ei=fbXzVIC5NeP4yQPA04GoDQ&usg=AFQjCNHZchFPqkUlfAG5MvhM_wr8lxNvxg

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breivik ponoć ćwiczył na Call Of Duty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

azbestowa strzelnica? ;)

Ja mam takie

1551526_693413027399157_3353560043382766

Strzelnica jak strzelnica. Najwazniejsze, ze sandalom skarpetki nie towarzysza  :)

Edytowane przez chrono-craze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie bez ironii. Cieszę się, że mieszkam na zachodzie, bo jak widać wschód zatrzyma szturm wojsk obcych ;)

Ja się z tego bardzo cieszę, bo Marcin tak się opieprza żeby dozbroić chociaż w noże zachód, że na dzień dzisiejszy musiałbym walczyć nożem kuchennym, a wtedy to wróg umarłby ze śmiechu.

 

Jak nam zagrają na "organach Stalina" to już nieważne czy wyskoczysz z pistoletem czy taboretem  ;)

 

Katiusza BM-13

 

Tu w oryginale

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:unsure:  hmm ... wojna idzie ... ? brr ...  :huh:

 

post-4044-0-48128900-1425319223_thumb.jpg


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten z prawej

 

 

IMG_20150306_071324642_HDR_zpslw7gqpp7.j


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogli bo ten po lewej jest nizszy stopniem:-)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duzo nizszy i nie tylko stopniem ;-)


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przeglądam tematy na fonie w tapatalku, to zajawka tematu "jak wyglądamy" jest następująca:

f5e221ed929ca71a2ab401805a3aa5c6.jpg

Trzeba cos z tym zrobic, bo potem spać nie moge po nocach :D

Edytowane przez loituma

Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.