Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Hiroki

Jak wyglądamy?!

Rekomendowane odpowiedzi

Niepokoją mnie niektóre zagięcia i kolor Twoich dłoni ;)

Są dwie możliwe odpowiedzi. Dziecko z wioski, ale nie sądzę, by mnie w tym wieku rodzice po kartoflisku puszczali, drugie to zapewne wina lampy błyskowej, albo matrycy, za mala czułość miały w 79, chyba, ze ktoś zmniejszył iso by szumów nie bylo :-)


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepokoją mnie niektóre zagięcia i kolor Twoich dłoni ;)

 

A ja widzę błonę pławną pomiędzy małym, a czwartym palcem :D :D W oczach też jakiś spirit-kształt się odbija :D Coś musi być na rzeczy ... 


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jeżeli chodzi o moje proporcje to są identyczne. Brzuch pozostał idealnie w takim samym kształcie, jest tylko nieco większy, ręce mi jednak pojaśniały, ale co ja tam takiego widziałem, domyślam się, ze stary zegar z kukułka, pamiętam ja, intrygowała mnie przez wiele lat. Zawiodłem sie nieco gdy w końcu dopadłem ja w swoje ręce. Jakieś trybiki, dwa małe miechy, sztuczny ptaszek... No lipa jednym słowem.

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne odczucia po rozebraniu zegara z kukułką. Tajemniczy odgłos, niejasny kształt wychylający się na krótki moment, w środku magiczna siła, a to wszystko bardzo wysoko, poza jakimkolwiek zasięgiem. Latami zadzierałem głowę, patrząc się na to zjawisko. Fascynację zastąpiło rozgoryczenie, gdy podrosłem na tyle, by umieć skorzystać z taboretu i okazało się, że części wcale nie jest tak dużo, kukułka plastikowa, a po mojej ingerencji nie opłaca się go naprawiać. Zawiedzeni byli w sumie wszyscy w domu.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem rowerek ;)post-81019-1528288480,9727_thumb.jpeg

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Egzo, wiecej jedz chlopie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemiana materii jak u chomika :)

Baaardzo szybka .

Niedowagę mam. Nie mogę się jej pozbyć za cholerę . Ale to skutki wcześniactwa mojego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym ja chciał się pozbyć niedowagi to nie jeździł bym na rowerze, tylko wpierdzielał kiełbasę i chodził na siłownię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na zdjęciu widzę zdrowego chłopa, na pewno lepiej w tą stronę, niż drugą. A co do Albinosa, to dzięki tobie wiem, że Reptilianie są też w szeregach naszego forum, będę o tym pamiętał :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Przemiana materii jak u chomika :)

Baaardzo szybka .

Niedowagę mam. Nie mogę się jej pozbyć za cholerę . Ale to skutki wcześniactwa mojego .

Teścia w dupsko i do siłowni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez roweru bym kota dostał :)

 

Siłownia odpada zdecydowanie że względu na moje przejścia z przepukliną oponowo rdzeniową i jeszcze parę innych przyczyn .

 

Urok wcześniactwa. 3 miesiące wcześniej mi się zachciało. :)

Rower dla mnie jest wskazany... mocno. Na codzień jeżdżę na xc i na szosie . Ten na focie to była zabawa maszyną kolegi :P

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egzo 18, znasz może MC Silk'a? Bo widzę, że z Tarnowa jesteś. Swoja drogą on też taki szczupły. Ja do około 20 ki też narzekałem, że nie mogę przybrać na masie. Najszybciej zacząłem tyć w wieku ok 26 lat. Na każdej dziennej zmianie zasuwałem do delikatesów po moja ulubiona kiełbasę półsurową, bułki i dwa kefiry. Nim sie obejrzałem to było mnie półtorej raza więcej.

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egzo 18, znasz może MC Silk'a? Bo widzę, że z Tarnowa jesteś. Swoja drogą on też taki szczupły. Ja do około 20 ki też narzekałem, że nie mogę przybrać na masie. Najszybciej zacząłem tyć w wieku ok 26 lat. Na każdej dziennej zmianie zasuwałem do delikatesów po moja ulubiona kiełbasę półsurową, bułki i dwa kefiry. Nim sie obejrzałem to było mnie półtorej raza więcej.

 

popijać kiełbasę kefirem....no no niezłą dietę ma ta nasza Policja :D pewnie dlatego tak mało ich na ulicach, siedzą na tronie po takiej wyżerce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te samoloty z drugiego zdjęcia, zwłaszcza z podwieszonymi bombami to straszny widok.

Edytowane przez loituma

Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wacko:

Moze sie wydawać, że półtorej raza wiece oznacza ciężar wyjściowy większy o 150% ale w istocie to ,,tylko" 50%. Trochę przesadziłem mimo wszystko, bo nie aż tal dużo. Ale jednak. Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Moze sie wydawać, że półtorej raza wiece oznacza ciężar wyjściowy większy o 150% ale w istocie to ,,tylko" 50%. Trochę przesadziłem mimo wszystko, bo nie aż tal dużo. Ale jednak.

Chyba nie o to Walterowi chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Moze sie wydawać, że półtorej raza wiece oznacza ciężar wyjściowy większy o 150% ale w istocie to ,,tylko" 50%. Trochę przesadziłem mimo wszystko, bo nie aż tal dużo. Ale jednak.

Koledze raczej chodziło o to, że powinieneś napisać "półtora" a nie "półtorej", ale to bardzo często powielany błąd i mi również się go zdarza popełnić :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Mało kto, o ile w ogóle, jest człowiekiem renesansu, byki popełniamy wszyscy. Trzeba jednak zwracać na to uwagę. Poprawna pisownia, to kolejne oczko do gry, w postrzeganiu tego miejsca przez innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.