Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Hiroki

Jak wyglądamy?!

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł oddaj rzesz te majtki żonie i przenieś się z tego betonu na jakiś ciepły piasek, bo wilka dostaniesz...


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Koszulina jak się patrzy
Czyja produkcja?

Senkju, przekażę :)

Rysunek Córy. Za mną po prawej Spiderman i zwierzę. Nie zdecydowałem się dopytywać, co to dokładnie za gatunek :)


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł oddaj rzesz te majtki żonie i przenieś się z tego betonu na jakiś ciepły piasek, bo wilka dostaniesz...

:lol:  :lol:  Prawie trafiłeś, to jej bluzka bo mi kapelusza nie wzięła.

Beton gorący wilca się nie dostanie.

 

 

Zupełnie jak szejk z Arabii :D

Z szejka tylko turban ewentualnie bo ropy tyle co w baku najwyżej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie takie malownicze betonowe miejsca wypoczynku.............. Czyżby urokliwa, przyjazna Chorwacja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I weź się tam w tym betonie z parawnem rozłóż :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba akumulatorowy sprzęt do odwiertów zabierać. A pić się przy robocie chce. A piwo w tej Chorwacji nie dość , że smaczne inaczej to drogie jak ambrozja. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Trzeba akumulatorowy sprzęt do odwiertów zabierać. A pić się przy robocie chce. A piwo w tej Chorwacji nie dość , że smaczne inaczej to drogie jak ambrozja. :)

Polecam w dwulitrwych plastikowych butelkach, wychodzi najtaniej, a jak na raz, to nawet plastik nie przeszkadza ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moje wakacje... kuźwa...

 

post-75614-0-88230700-1534766787.jpg

 

post-75614-0-08728800-1534766797_thumb.jpg


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczuję - ja w te upały jeszcze tydzień temu układałem czarny gont na dachu,tak się nagrzewał że stary koc kładłem pod nogi bo parzyło.

 

Z tymi "plażami" to niestety tak jest ale jak się postarać to można mieć prywatną odludną tylko dla siebie


A piwko cały czas kupuje w tych butlach 2l

post-68206-0-55598000-1534769877_thumb.jpg

post-68206-0-89779400-1534769901_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie piwo mozna kupic w takich cysternach ? :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam w dwulitrwych plastikowych butelkach, wychodzi najtaniej, a jak na raz, to nawet plastik nie przeszkadza ;-)

post-6254-0-69605800-1534771507_thumb.jpg

 

Niezależnie od ceny, tylko upał powoduje, że się to pije ;)

A nazwa "marcowe" to w wypadku ożuja kpina.

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

E tam, jakimś wielkim smakoszem piwa nie jestem, ale to Ozujsko, podobnie zresztą jak Karlovacko, dawało radę ;-) Poza tym, jak jest upał, to jakoś trzeba się ratować :-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka opowieść. Jest organizowany bardzo ważny konkurs piwny. Pojawiły się piwa z bardzo różnych browarów. Z browaru x sędziowie ocenili, piwo świetne wspaniały aromat wyraźnie czuć właściwe dla stylu nuty, wspaniała ocena, złoty medal. Jakieś tam inne piwo podobnie. No i Żywiec, niestety niczym się nie wyróżnia, zwykłe sztampowe piwo. Na konkursie było też Ożujsko. Po konkursie czekają na ocenę piwowarzy z tegoż browaru. Nic,.cisz. wrócili do Chorwacji. Po tygodniu przyszło pismo od jury konkursu piwnego. Po analizie: Koń który oddał mocz ma cukrzycę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Taka opowieść. Jest organizowany bardzo ważny konkurs piwny. Pojawiły się piwa z bardzo różnych browarów. Z browaru x sędziowie ocenili, piwo świetne wspaniały aromat wyraźnie czuć właściwe dla stylu nuty, wspaniała ocena, złoty medal. Jakieś tam inne piwo podobnie. No i Żywiec, niestety niczym się nie wyróżnia, zwykłe sztampowe piwo. Na konkursie było też Ożujsko. Po konkursie czekają na ocenę piwowarzy z tegoż browaru. Nic,.cisz. wrócili do Chorwacji. Po tygodniu przyszło pismo od jury konkursu piwnego. Po analizie: Koń który oddał mocz ma cukrzycę.

W czasie pobytu w Chorwacji tego Ozujsko wypiłem całkiem sporo. Rozumiem, że teraz nadszedł czas na zbadanie poziomu cukru we krwi ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ożulsko to naprawdę ściek, nie bylem nigdy w Chorwacji ale kolega przywiózł właśnie takie w plastiku. Czegoś tak obrzydliwego nigdy nie piłem.

Maltański Cisk też ma jakość naszego Harnasia, natomiast z takich "wakacyjnych" piw całkiem dobry jest turecki Efes.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ożulsko to naprawdę ściek, nie bylem nigdy w Chorwacji ale kolega przywiózł właśnie takie w plastiku. Czegoś tak obrzydliwego nigdy nie piłem.

Maltański Cisk też ma jakość naszego Harnasia, natomiast z takich "wakacyjnych" piw całkiem dobry jest turecki Efes.

 

Twoja wypowiedź mogła by być prawdziwa, a przy tym nie była by grubiańska i nieokrzesana gdybyś dodał przedrostek "moim zdaniem". Nie wkładaj swoich kubków smakowych w cudze usta. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ... spokojnie to tylko piwo nie przenośmy tego na relacje między nami, jednemu smakuje innemu nie to normalne.

To piwo jest bardzo lekkie według mnie idealne na tutejszy klimat.Przywożę sobie zawsze kilka piwek na start z Polski *Okocim mocny* i tutaj nie da się go pić jest za ciężki, za mocny

Druga sprawa to że potrawy i napoje inaczej smakują w różnych miejscach, spróbujcie sobie pieczonej na ognisku kiełbaski czy pieczonego w ognisku ziemniaka tylko w domu na talerzu zamiast przy ogniu z ekipą znajomych, gwarantuje nie smakuje tak samo.

Będąc gdzieś na urlopach warto korzystać z kultury jaka panuje w danym miejscu, jeść lokalne potrawy, pić ich alkohole i słuchać ich regionalnej muzyki.... taki zestaw gwarantuje udany wypoczynek i odmianę od codzienności.

 

Mielone, kiszone, schabowe no i (dobre piwa) to ja mam w domu ale tutaj tego nie chcę  ;)

 

Pozdrawiam wakacyjnie  :)


ED:  A jeszcze jako ciekawostkę dodam że Ożujsko jest sponsorem Chorwackiej reprezentacji w piłce nożnej 

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enkil, jeśli ktoś pisze o smaku czegoś to chyba jasne, że jego zdaniem? ;)

Choć w przypadku "piw" z Chorwacji to raczej powszechnym. Osobiście nie znam nikogo komu by smakowało, choć z braku laku, z pomocą upałów, wielu piło. Wraz z Carlsbergiem, Harnasiem i Tyskim Ożuj to jedne z podlejszych trunków piwopodobnych. A nazwanie go "piwem marcowym" to nieśmieszny żart. :)

To obiektywnie moja subiektywna opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Też piwoszem nie jestem i też z wakacji w Chorwacji wracałem cały uradowany do najprostszego Żywieckiego jasnego :) 2litrowe butle karlovacko ratowały sytuację na miejscu, ale tylko dlatego, że były tanie i były :)

 

AntyOT - taka sytuacja:

0tsvMzY.jpg


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Będąc gdzieś na urlopach warto korzystać z kultury jaka panuje w danym miejscu, jeść lokalne potrawy, pić ich alkohole i słuchać ich regionalnej muzyki.... taki zestaw gwarantuje udany wypoczynek i odmianę od codzienności.

 

Mielone, kiszone, schabowe no i (dobre piwa) to ja mam w domu ale tutaj tego...

Zgoda. Z tym, że akurat w Chorwacji mają całkiem przyzwoite wino, więc raczej tego się powinno kosztować (nie byłem, ale kolega przywiózł sporo dobrego wina, piwa nie przywoził właśnie dlatego, że drogie i ponoć „szczochy” )

 

AntyOT - taka sytuacja:

0tsvMzY.jpg

Czyli się wysypiasz?

 

Ja tak. Chciałem sam, ale zawsze się wepchają

78d62af2789933162f24b816e6923b27.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam te łajbe na różowych sznurkach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.