Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Hiroki

Jak wyglądamy?!

Rekomendowane odpowiedzi

Niech się zdrowo chowa!

Szyszkops, gratulacje!

Dzięki w ogóle dziwna sytuacja, bo ja raczej nie przepadam za dziećmi, ale jednak własny syn zmienia spojrzenie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha nie zmienia. Ja wciąż nie lubię dzieci, a moja córka ma już 6 lat (ten jeden egzemplarz naturalnie jest wyjątkiem). Ale reakcje ludzi na takie wyznanie w tym momencie są bezcenne. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.

Niech się zdrowo chowa jak również samych przespanych nocy.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluję ;-)


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak trzymaj Szyszkops!!!! Dzieci są super- odmładzają i nie dają zdziadzieć.

Pozdrów mamę- gratulacje zawsze dostają ojcowie od kolegów a przecież to dzięki naszym żonom, partnerkom mamy tyle małego szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować syna, został jeszcze dom i drzewo, no chyba, że już odhaczone? :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje!

Dzięki Ty to już doświadczony zawodnik jesteś w te sprawy

 

Haha nie zmienia. Ja wciąż nie lubię dzieci, a moja córka ma już 6 lat (ten jeden egzemplarz naturalnie jest wyjątkiem). Ale reakcje ludzi na takie wyznanie w tym momencie są bezcenne. :)

Dobre wydaje mi się, że mogę mieć tak samo

 

Gratulacje.

Niech się zdrowo chowa jak również samych przespanych nocy.

Gratulacje, zdrówka! :)

Również gratuluję ;-)

Dzięki! Pierwsza noc w domu dała nam niestety w d...pupę, ale wrażenia nadal mega

 

Tak trzymaj Szyszkops!!!! Dzieci są super- odmładzają i nie dają zdziadzieć.

Pozdrów mamę- gratulacje zawsze dostają ojcowie od kolegów a przecież to dzięki naszym żonom, partnerkom mamy tyle małego szczęścia

Dzięki, przekaże mam takiego, nawiasem mówiąc, starszego nieco ode mnie kolegę, który twierdzi, że najlepiej odmładzają 23-24 letnie partnerki, zmieniane najlepiej co dwa lata, ale to dość kontrowersyjne i odosobnione stanowisko

 

Pogratulować syna, został jeszcze dom i drzewo, no chyba, że już odhaczone? :D

Dzięki Nie, reszta ciągle przede mną - mam jednak nadzieję, że zacząłem w dobrej kolejności ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dzięki Ty to już doświadczony zawodnik jesteś w te sprawy

 

 

 

 

No tak  :) Moja żona co jakiś czas mówi coś o trzecim dziecku (mam dwóch synów, a moja żona bardzo by chciała córeczkę), ale ja tu jestem nieprzejednany. 17letnia Tajka, na zasadzie przysposobienia, czemu nie  ;)

 

A tak zupełnie poważnie, to oczywiście siły, wytrwałości i cierpliwości Wam życzę, bo przy maleństwie to konieczne. A maleństwo oczywiście zdrowia  :) I nie życzę Ci przespanych nocy, bo ich po prostu, przez jakiś czas, nie będzie. Ale za to życzę Ci, żebyś cieszył się tymi chwilami, odnajdował radość z bycia tatą, bo to w mojej ocenie są to najcenniejsze doświadczenia, jakie mogą być udziałem mężczyzny   :)  

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak  :) Moja żona co jakiś czas mówi coś o trzecim dziecku (mam dwóch synów, a moja żona bardzo by chciała córeczkę), ale ja tu jestem nieprzejednany. 17letnia Tajka, na zasadzie przysposobienia, czemu nie  ;)

 

 

 

Ja też się długo opierałem, a dzisiaj nie mogę się nadziwić jaki ja głupi byłem.

Paweł ma rację, nic tak nie odmładza jak dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie- mam 44, wyglądam na 35 a przy dzieciach zachowuję sie jak bym miał 15-18 ( czyt. dość mocno posunięty pozytywny świr).

Bez dzieci bylaby tylko opcja pierwsza- we wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie- mam 44, wyglądam na 35 a przy dzieciach zachowuję sie jak bym miał 15-18 ( czyt. dość mocno posunięty pozytywny świr).

Bez dzieci bylaby tylko opcja pierwsza- we wszystkim

 

Normalnie mój opis jak znalazł  ;)

 

Czyli coś w tym jest i to reguła, a nie wyjątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój syn ma już 16 lat, :o (kiedy to minęło?) i żona czasem mówi, że zachowujemy się identycznie :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój syn ma już 16 lat, :o (kiedy to minęło?) i żona czasem mówi, że zachowujemy się identycznie :D

Mójrównież.

Moja Żonka mawia, że niedaleko pada jabłko od jabłoni.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo my faceci dojrzewamy mniej więcej do 5 roku życia, potem już tylko rośniemy i zabawki nam drożeją :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica pomiędzy chłopcem (synem) a mężczyzną (ojcem) polega podobno tylko na wartości posiadanych zabawek  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie gdyby z puli naszych, dorosłych zabawek odjąć zegarki i auto, to mogłoby być różnie z tym kto ma droższy zestaw zabawek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie gdyby z puli naszych, dorosłych zabawek odjąć zegarki i auto, to mogłoby być różnie z tym kto ma droższy zestaw zabawek :P

U mnie Junior. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.5 roku i 3.5 to chyba nie :-D

A żeby było powiązanie z zegarkami to ostatnio podczas chrztu przekonałem się jak szybko przy dzieciach czas leci :D tu z Seiko Sarx 041

cd4b1e87cffc337772fd6756badb0d25.jpg

Edytowane przez MieszkoMieszko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie z żoną, z okazji jej urodzin sesja u fotografa.

Super foto.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.