Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Hiroki

Jak wyglądamy?!

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name="loco50" post="2735300"

 

Ale oblicze masz srogie :-D. Pozdro z pogranicza polsko-czesko-niemieckiego (obecnie niestety zamkniętego na cztery spusty)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym Cię spotkał w lesie, to bez pytania oddałbym portfel i telefon i dorzuciłbym od razu klucze do auta laugh.png

Ja bym wyciągnął flaszkę z plecaka. Zawsze się przydaje.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wyciągnął flaszkę z plecaka. Zawsze się przydaje.

Masz bardzo interesujący awatar :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo interesujący awatar :)

Niestety nie kicha, szkoda. Ale za to jaki klimacik... aż chciałoby się tam być

Edytowane przez souls_hunter

Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Ale za to jaki klimacik... aż chciałoby się tam być

Szczególnie za nią. Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tak wyglądam, jak w nogach mam już 70 km na rowerze ;-)

post-34987-0-29908600-1585418306_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Tak wyglądam, jak w nogach mam już 70 km na rowerze ;-)

A d*pa Cię nie boli? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

d*pa akurat nie. Ale kolana, to już tak ;-) Ale za dzień czy dwa będzie z nimi spokój :-) A skończyło się dziś na prawie 89 km...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Dziwne, ja zawsze tył czuję. U mnie maks to 50 km, ale tyłeczek odzywa się już po 20. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To nie jest dziwne. Po pierwsze mam sensowne siodełko (to była pierwsza rzecz, jaką wymieniłem), a poza tym, jadąc poza czarnym, na nierównościach i tak za bardzo na nim nie siedzę. Zresztą jeżdżąc po czarnym też staram się za wiele nie siedzieć ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

d*pa akurat nie. Ale kolana, to już tak ;-) 

 

Może jeździsz na zbyt „twardych” przełożeniach, za bardzo siłowo, a za mało szybkoobrotowo. :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ortopeda powiedział, że podnoszenie tyłka z siodełka strasznie niszczy stawy kolanowe. Należy cały czas siedzieć i przy odpowiedniej długości sztycy kolana nie mają prawa się odzywać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mi ortopeda powiedział, że podnoszenie tyłka z siodełka strasznie niszczy stawy kolanowe. Należy cały czas siedzieć i przy odpowiedniej długości sztycy kolana nie mają prawa się odzywać

U mnie to raczej nie kwestia techniki jeżdżenia. Mam z kolanami problem już od dłuższego czasu. Szczególnie przy pieszych wycieczkach, w górach. Przy pewnym poziomie wysiłku na rowerze, niestety też się odzywają, w czym pewnie i zasługa tego, że póki co jeżdżę sam, dość mocno (siłowo). Pod tym względem nie pomaga też jazda na szerokich oponach po czarnym, ale opony na dniach będę zmieniał i liczę na to, że będzie lepiej :-)

Może jeździsz na zbyt „twardych” przełożeniach, za bardzo siłowo, a za mało szybkoobrotowo. :)

Pewnie tak :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bart_us zdecydowanie za nisko prowadzisz ręce. Polecam concept 2! Mam również

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku przypomnieniu :)

Łapa dość duża.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

d*pa akurat nie. Ale kolana, to już tak ;-) Ale za dzień czy dwa będzie z nimi spokój :-) A skończyło się dziś na prawie 89 km...

Na ból sempiterny dobrze pomyśleć nad majtkami z pieluchą. No i kwestia przyzwyczajenia, z czasem d*pa twardnieje :o

Co do kolan, poza kwestiami czysto medycznymi, warto poeksperymentować z pozycją. Wysokość siodełka, ustawienie przód <-> tył. Czasem nawet centymetr robi różnicę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ból sempiterny dobrze pomyśleć nad majtkami z pieluchą. No i kwestia przyzwyczajenia, z czasem d*pa twardnieje ohmy.png

Co do kolan, poza kwestiami czysto medycznymi, warto poeksperymentować z pozycją. Wysokość siodełka, ustawienie przód <-> tył. Czasem nawet centymetr robi różnicę tongue.png

Nie zawsze. Jest jeszcze zespół chorobowy o nazwie PESEL i tutaj już tylko zaawansowana medycyna pomoże. Mam podobnie z kolanami tyle, że mi pomogły narty a jeszcze wcześniej Aikido. Trzeba się oszczędzać po prostu.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze. Jest jeszcze zespół chorobowy o nazwie PESEL i tutaj już tylko zaawansowana medycyna pomoże. Mam podobnie z kolanami tyle, że mi pomogły narty a jeszcze wcześniej Aikido. Trzeba się oszczędzać po prostu.

Miałem dwa tygodnie temu okazję spędzić trzy dni w szpitalu na oddziale ortopedii. Na drugi dzień dokwaterowali mi gościa w średnim wieku. Z rozmowy wynikało że ma „zużyte” kolano. Miał mieć operacją przecięcia kości piszczelowej i wstawienia klina, który by zmienił kąt pracy kolana na bardziej optymalny - rzecz po krótce ujmując.

Tak że postęp w medycynie jest, szkoda tylko że od czasów średniowiecza nie uporaliśmy się z cholerą, dżumą czy im podobnymi przypadłościami ;)

Edytowane przez Tadzik01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wprawdzie u siebie w norze ale też w maseczce - jedna i ta sama od wielu dni - brudna ale jeszcze działa

post-68206-0-06777500-1585926336_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Rano tak miałem, jak zaraz po przyjeździe pod Lidla, wszedłwm z marszu jako klient liczba kas x 3. 6.28 była...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.