Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Hiroki

Jak wyglądamy?!

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, loco50 napisał:

Bo na Podlasiu tak jest😁

Tak jest👍 Powinnam jeszcze dodać, że zdjęcie zrobione na twoim terenie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Carrot napisał:

Tak jest👍 Powinnam jeszcze dodać, że zdjęcie zrobione na twoim terenie 🙂

Proponuję abyś w ramach wolontariatu upiększała forum wrzucając co dwie /trzy strony tą lub podobną fotografię swojej osoby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak , gdzie diabeł nie może tam ...

@Carrot Marilyn Monroe mogłaby się od ciebie uczyć 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim terenie? Bez mojej wiedzy? 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ja twierdziłem, że wcześniej było źle ? :)

Teraz to istny heros z marines. 💪

Edytowane przez rmak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Triptical napisał:


Będzie forumowy rekord lajków jak nic!
Świetna fota.

 

Rekord byłby, jakbym w tamtej sytuacji kichnęła nie mając chusteczki😉

8 godzin temu, Enkil napisał:

Proponuję abyś w ramach wolontariatu upiększała forum wrzucając co dwie /trzy strony tą lub podobną fotografię swojej osoby :)

Aż takich zapędów ekshibicjonistycznych nie mam, raz do roku wystarczy🙂 

8 godzin temu, loco50 napisał:

Na moim terenie? Bez mojej wiedzy? 😁😁😁

Następnym razem będę meldować😉

9 godzin temu, Paweł Bury. napisał:

No powiem Wam - marchewki na Podlasiu pięknie obrodziły

Ładna dziewczyna wnosi sporo świeżości do tego forum - no i taki nasz rodzynek

Brawo Ty ;)

Jest tu trochę kobiet, nawet całkiem aktywnych, tylko jeszcze nie w tym wątku 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Carrot napisał:

Rekord byłby, jakbym w tamtej sytuacji kichnęła nie mając chusteczki😉

...


Na wszelki wypadek: na zdrowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Carrot napisał:

Rekord byłby, jakbym w tamtej sytuacji kichnęła nie mając chusteczki😉

 

Kot by pewnie wszystko zasłonił 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Always be yourself, unless... You can be Batman. Always choose Batman :D

IMG_20200524_102123.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Carrot Twoje zdjęcia pociągnęły za sobą ,,lawinę" jak na ten wątek caming out-ów innych użytkowników😀 Tylko dlaczego przeważają osobniki rodzaju męskiego i to bez koszulek?🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że w tym roku to może jednak być dobry moment na podróże - z tego, co zasłyszałem będąc nad morzem, to w wielu miejscach obłożenie na poziomie 50% - to daje pole do negocjacji cen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Negocjacje cen nad morzem ? Oni by musieli mieć obłożenie na poziomie 1% żeby coś chcieć opuścić. A i to wątpię. Przecież muszą w 2 miesiące zarobić na 12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Szyszkops napisał:

No, ale na razie stoją puści emoji41.png

Wynajmuje apartament w Sopocie i co chwilę mam telefon od 500+, czyli 2 dorosłych i dwoje dzieci (5 i 8 lat) i chcieliby wynająć za 50 złotych za dobę, grzecznie ich odsyłam do Radissona Blue albo Sheratona.

Tak się porobiło że jak dostają za darmo to myślą że będzie wszędzie za darmo, do tej pory siedzieli ze szwagrem nad sadzawką i łoili bełty, teraz zamarzyły się wakacje w Sopocie, czy Juracie. 

Nikt nie stoi pusty, a nawet lepiej stać pustym, jak inwestować w naprawy po pobycie takiego towarzystwa, wystarczy wylany soczek na sofę i masz 4K w plecy, sofa do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem w obiekcie, w którym byliśmy nad morzem, jak powiedziałem, że my z bookinga, to gość mnie pyta czy to z tej rezerwacji rano - znaczy nie musiałem rezerwować z wyprzedzeniem, a mogłem podjechać w ciemno i szukać na miejscu. Między puszczaniem za darmo a zejściem z ceny widzę spory margines, ale każdy ma swoją politykę prowadzenia biznesu.

Jeżeli idzie o niszczenie, to nie wiem, nie mam doświadczenia, ale powiem, że poczułem się dziwnie, kiedy w regulaminie apartamentu we Wrocławiu przeczytałem, że mam 60 minut od odebrania kluczy na telefoniczne zgłoszenie wszelkich wad, bo inaczej to ja zostanę obciążony za zniszczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Szyszkops napisał:

Jeżeli idzie o niszczenie, to nie wiem, nie mam doświadczenia, ale powiem, że poczułem się dziwnie, kiedy w regulaminie apartamentu we Wrocławiu przeczytałem, że mam 60 minut od odebrania kluczy na telefoniczne zgłoszenie wszelkich wad, bo inaczej to ja zostanę obciążony za zniszczenia emoji41.png

Wówczas po otrzymaniu takiej informacji, nalezy poprosic obsługe o wspólną wizyte w apartamencie i  tzw. "odbiór" przed rozpoczeciem pobytu..

 Skad msz wiedziec czy 'wysiedziana sofa' to juz "zniszczenie" czy "eksploatacja"


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Szyszkops napisał:

 Między puszczaniem za darmo a zejściem z ceny widzę spory margines, ale każdy ma swoją politykę prowadzenia biznesu.

Jak w każdej transakcji można być elastycznym, ale jak podajesz cenę w ogłoszeniu (nie ważne czy to samochód, zegarek), a petent proponuje 10x niższą, to chyba zgodzisz się że klienta nie stać, a ma aspiracje bo ma 500+ i bon turystyczny :lol:

 

36 minut temu, Szyszkops napisał:

Jeżeli idzie o niszczenie, to nie wiem, nie mam doświadczenia, ale powiem, że poczułem się dziwnie, kiedy w regulaminie apartamentu we Wrocławiu przeczytałem, że mam 60 minut od odebrania kluczy na telefoniczne zgłoszenie wszelkich wad, bo inaczej to ja zostanę obciążony za zniszczenia emoji41.png

Też poczułbym się dziwnie, ja tego nie stosuje, ale widać ktoś się sparzył, nie ma co się dziwić, w końcu zostawiasz nie znanej osobie mienie o znacznej wartości.

Dziwią się "Janusze" jak proszę o dowód celem zrobienia zdjęcia, aby udokumentować klienta w razie czego.

36 minut temu, Szyszkops napisał:

 - znaczy nie musiałem rezerwować z wyprzedzeniem, a mogłem podjechać w ciemno i szukać na miejscu.

 Tak, tak, zrób tak to zobaczysz co znajdziesz :D

Takich na łapu capu ignoruje się, nawet jak buda stoi pusta :rolleyes:

Dwa dni temu miałem telefon; "Panie bądź pan katolik, my z Lubelskiego przyjechali i prom mamy jutro już 50 miejsc obdzwoniliśmy......"

Edytowane przez PiotrX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, maritimeeng napisał:


Zawsze poprawiasz mi humor swoim rozbrajającym uśmiechem 😂


 

 

Fakt. Z żadnego innego oblicza nie bije tyle beztroskiej, niepohamowanej radości.  👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, PiotrX napisał:

Jak w każdej transakcji można być elastycznym, ale jak podajesz cenę w ogłoszeniu (nie ważne czy to samochód, zegarek), a petent proponuje 10x niższą, to chyba zgodzisz się że klienta nie stać, a ma aspiracje bo ma 500+ i bon turystyczny :lol:

 

Też poczułbym się dziwnie, ja tego nie stosuje, ale widać ktoś się sparzył, nie ma co się dziwić, w końcu zostawiasz nie znanej osobie mienie o znacznej wartości.

Dziwią się "Janusze" jak proszę o dowód celem zrobienia zdjęcia, aby udokumentować klienta w razie czego.

 Tak, tak, zrób tak to zobaczysz co znajdziesz :D

Takich na łapu capu ignoruje się, nawet jak buda stoi pusta :rolleyes:

Dwa dni temu miałem telefon; "Panie bądź pan katolik, my z Lubelskiego przyjechali i prom mamy jutro już 50 miejsc obdzwoniliśmy......"

Czyli na godzinke bez dowodu u Ciebie raczej nie da rady ? :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adi, bo ja taki wesołek generalnie jestem😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak uważałem. Nadal tak uważam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, 70' napisał:

Czyli na godzinke bez dowodu u Ciebie raczej nie da rady ? :)

 

Widzę biznesmen z Ciebie, przy negocjacji pewnie podzielisz 400zł przez 24 (bo Ty tylko na godzinkę) co daje 16,67zł za godinkę i będziesz chciał rabat :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, PiotrX napisał:

 

Widzę biznesmen z Ciebie, przy negocjacji pewnie podzielisz 400zł przez 24 (bo Ty tylko na godzinkę) co daje 16,67zł za godinkę i będziesz chciał rabat :lol:

Rabat to chyba dopiero powyzej jednej godziny .... :)

Edytowane przez 70'

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, 70' napisał:

Rabat to chyba dopiero powyzej jednej godziny .... :)

 

Dobra, nie śmiecimy tutaj :)

Jak chcesz rabat to pisz na PW, coś wymyślimy.

Bonów turystycznych nie przyjmuje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.