Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Hiroki

Jak wyglądamy?!

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, GTB napisał:

Wyjdę na pantoflarza ale na tapecie mojego fona jest miejsce wyłącznie dla mojej żony 

Nie dziwię się, bo bardzo fajne zdjęcie. A jak przy okazji jest tam żona to cóż zrobić.  :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.07.2020 o 12:11, PiotrX napisał:

Wynajmuje apartament w Sopocie i co chwilę mam telefon od 500+, czyli 2 dorosłych i dwoje dzieci (5 i 8 lat) i chcieliby wynająć za 50 złotych za dobę, grzecznie ich odsyłam do Radissona Blue albo Sheratona.

Tak się porobiło że jak dostają za darmo to myślą że będzie wszędzie za darmo, do tej pory siedzieli ze szwagrem nad sadzawką i łoili bełty, teraz zamarzyły się wakacje w Sopocie, czy Juracie. 

Nikt nie stoi pusty, a nawet lepiej stać pustym, jak inwestować w naprawy po pobycie takiego towarzystwa, wystarczy wylany soczek na sofę i masz 4K w plecy, sofa do wymiany.

Rewelacyjny post 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.07.2020 o 12:11, PiotrX napisał:

Wynajmuje apartament w Sopocie i co chwilę mam telefon od 500+, czyli 2 dorosłych i dwoje dzieci (5 i 8 lat) i chcieliby wynająć za 50 złotych za dobę, grzecznie ich odsyłam do Radissona Blue albo Sheratona.

Tak się porobiło że jak dostają za darmo to myślą że będzie wszędzie za darmo, do tej pory siedzieli ze szwagrem nad sadzawką i łoili bełty, teraz zamarzyły się wakacje w Sopocie, czy Juracie. 

Nikt nie stoi pusty, a nawet lepiej stać pustym, jak inwestować w naprawy po pobycie takiego towarzystwa, wystarczy wylany soczek na sofę i masz 4K w plecy, sofa do wymiany.

Ale żenująca wypowiedź. Już przez telefon poznajesz, że siedzieli nad sadzawką i pili bełty? 
Normalnie jasnowidz...

W cenie Twojego apartamentu (jeśli jeden pokój z widokiem na krzaki można tak nazwać) w zeszłym roku wynająłem w Chorwacji apartament (2 pokoje, 2 łazienki, klima) 15 metrów od morza. Wejście na plażę własną furtką i raptem kilka schodków.

Oczywiście zgadzam się, że może dzwonić cała masa „dziwaków”. No ale taki biznes....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Qdlaty napisał:

Ale żenująca wypowiedź. Już przez telefon poznajesz, że siedzieli nad sadzawką i pili bełty? 
Normalnie jasnowidz...

 

Tak, łatwo rozpoznać po kilku słowach, że nie dzwonią z ONZ :lol:

Nie trzeba być jasnowidzem, ,,,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sofę do apartamentu serio włożyłeś za 4k??? Czy najtańsza angste z Ikei za 899? Nikt mnie nie przekona że wyposażenie tych lokali nad morzem jest premium. Nikt. Bywałem. Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, mandaryn44 napisał:

A sofę do apartamentu serio włożyłeś za 4k??? Czy najtańsza angste z Ikei za 899? Nikt mnie nie przekona że wyposażenie tych lokali nad morzem jest premium. Nikt. Bywałem. Dziękuję.

 

Nie mam zamiaru nikogo przekonywać, wystarczą opinie które dostaje (10/10) i ludzie którzy wracają drugi raz w sezonie, raz czerwiec i teraz zabukowali się na sierpień, a są to osoby które wcześniej spędzały wakacje w dobrych hotelach nad morzem i odkryli że można taniej i lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomyliłem się. Sofa to nie angsta.

Nie żebym się kolegi czepiał ale ... no właśnie ... ale.... Gratuluję obłożenia naprawdę serio i życzę samych zadowolonych klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mandaryn44 napisał:

 Gratuluję obłożenia naprawdę serio i życzę samych zadowolonych klientów.

 

Szkoda że nie można klientom wystawiać opinii, nie dość że zadowoleni, to tak wysprzątają po sobie że szok!!!

Bawię się tym od czerwca i odpukać w niemalowane, gości miałem super, zero zniszczeń i pełne zadowolenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, nie daj się wciągać...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, tarant napisał:

Piotrze, nie daj się wciągać...

 

OK, nie dam się :rolleyes:

Mam jednego chętnego forumowicza (zacna i wiarygodna osoba, nie ksiądz), który oceni; zadowolony / nie zadowolony :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zamierzam kolegi wciągać, rozmawiamy sobie, ot i tyle. Chciałem swoje zdanie wyrazić, a na serio życzę Mu samych fajnych klientów i dużo zarobku.

Jak ja jeździłem na kwatery tez zawsze po sobie posprzątaliśmy. Uważam, że kultura tego wymaga. Nawet jak nocuję w hotelu, służbowo czy prywatnie, to zawsze na koniec pościelę łóżko. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje że "kwatery" nad morzem mogą różnie wyglądać i omijać takie duuuużym łukiem :(

Najgorzej nad morzem było w Dżibuti, a najlepiej w Bombaju (nawet samochód z kierowcą do dyspozycji) :lol:

 

To ja jestem z tych złych klientów, nie ściele łózka :rolleyes:

A teraz za wszystkie czasy sprzątam po klientach, ha, ha i jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się mi jakoś przypomniało :D
- zasłałem łóżko
- dziękuję
- płoszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, trez napisał:

Tak się mi jakoś przypomniało :D
- zasłałem łóżko
- dziękuję
- płoszę

W mieszkaniu  czy na kwaterze?  ;)

 

Jak miało być po ang to lodging.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie nie tutaj jest problem czy kolega apartamentem nazywa pokój z łazienką, czy dwa pokoje i dwie łazienki. Czy kanapę wstawił za 4 tys, czy z Ikei za 400. Chodzi o podejście kolegi do innego człowieka, pozwolę sobie zacytować np:

 

Cytat

mam telefon od 500+, czyli 2 dorosłych i dwoje dzieci (5 i 8 lat) i chcieliby wynająć za 50 złotych za dobę, grzecznie ich odsyłam do Radissona Blue albo Sheratona.

 

Cytat

do tej pory siedzieli ze szwagrem nad sadzawką i łoili bełty, teraz zamarzyły się wakacje w Sopocie, czy Juracie. 

 

Nie znam kolegi, nigdy nie widziałem, nie zamieniłem ani jednego słowa, pewnie to miły i przesympatyczny człowiek, ale biorąc pod uwagę powyższe to mnie osobiście takie podejście się nie podoba.

 

I na koniec ostatni cytat.

Cytat

Dziwią się "Janusze" jak proszę o dowód celem zrobienia zdjęcia, aby udokumentować klienta w razie czego.

 

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale wydaje mi się, że kopiowanie dowodu osobistego (zdjęcia, ksero) mogą zrobić tylko pewne instytucje (czytałem jakiś czas temu o ustawie z 22 listopada 2018 r. o dokumentach publicznych i za złamanie przepisów tej ustawy będzie grozić kara nawet do dwóch lat pozbawienia wolności) więc pewnie też bym się zdziwił jakby mnie prywatna osoba poprosiła o okazanie dokumentu celem zrobienia zdjęcia. Potrzeba danych do meldunku czy opłaty klimatycznej to je można spisać z dowodu i to zawsze wystarczało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten wątek się rozjechał! @Carrot zrób coś z tym i wrzuć jakieś foto😄 w Tobie jedyna nadzieja, że nie będziemy czytać o wynajmie apartamentów w temacie ,,jak wyglądamy”😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, rafalmosty napisał:

Ale ten wątek się rozjechał! @Carrot zrób coś z tym i wrzuć jakieś foto😄 w Tobie jedyna nadzieja, że nie będziemy czytać o wynajmie apartamentów w temacie ,,jak wyglądamy”😉

Dałem +


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, alleck napisał:

......za złamanie przepisów tej ustawy będzie grozić kara nawet do dwóch lat pozbawienia wolności......

 

Już za to kiedyś siedziałem :P:lol:

 

54_800x560.jpg.ee0d69601e0cb1e0b511cd2077aa82f8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kolej już była, teraz czas na resztę😀 @PiotrX zaczyna kroczyć w dobrym kierunkuB)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy w temacie więziennictwa ...

IMG_20200726_230920.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.