Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Hiroki

Jak wyglądamy?!

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, paul221 napisał(-a):

Kolega, widzę,  słusznej postury to i smartfon odpowiedni do łapy😀

Też od niemiaszków cegłę przewodnik dostałem 😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, AKPS napisał(-a):

Matka smoków i chowaniec, prawda @SPS? 😁 drugie zdjęcie uczciwie mówię, coby całego zacnego  zgromadzenia nie zgorszyć, przejechane filtrem wygładzającym, gdyż w danym dniu na makijażu poskąpiłam. 😅

 

 

56FEC9BC-211B-4804-83B3-2BCBEFE18B46.jpeg

E41377B2-BAD6-4823-B5A8-907E864BC0E2.jpeg

Mamy Barta na forum, zacny tekst.

Te oczy!

Edytowane przez Kurzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kurzy napisał(-a):

Mamy Barta na forum, zacny tekst.

Te oczy!

dlatego postanowiłem że idelanym prezentem będzie zielona omega :P no sami powiedzcie pod kolor oczu  :D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, SPS napisał(-a):

dlatego postanowiłem że idelanym prezentem będzie zielona omega :P no sami powiedzcie pod kolor oczu  :D  


🥰 jakże doceniam - po tylu latach zapamiętałeś kolor, jednak pojętny jesteś 🤪  😉 😂 ale żeby w taki sposób to udokumentować, to trzeba mieć fantazję 😍 tresura przynosi w końcu efekty 😂😇

19 minut temu, Kurzy napisał(-a):

Mamy Barta na forum, zacny tekst.

Te oczy!

Oczy własne i osobiste - bo w wnioskuję, że to o moich 😎 chociaż z drugiej strony @SPS ma  oczy różnokolorowe, więc w sumie nie wiem… 😂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, AKPS napisał(-a):


🥰 jakże doceniam - po tylu latach zapamiętałeś kolor, jednak pojętny jesteś 🤪  😉 😂 ale żeby w taki sposób to udokumentować, to trzeba mieć fantazję 😍 tresura przynosi w końcu efekty 😂😇

Oczy własne i osobiste - bo w wnioskuję, że to o moich 😎 chociaż z drugiej strony @SPS ma  oczy różnokolorowe, więc w sumie nie wiem… 😂 

Nie przyglądałem się @SPS

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, SPS napisał(-a):

dlatego postanowiłem że idelanym prezentem będzie zielona omega :P no sami powiedzcie pod kolor oczu  :D  

Coś mi w nadgarstkowych w wątku Omegi nie pasowało😉 Zbyt filigranowo ta "łapka" wyglądała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, facecik napisał(-a):

Coś mi w nadgarstkowych w wątku Omegi nie pasowało😉 Zbyt filigranowo ta "łapka" wyglądała.

 

no no, rozumiem :D  

zielona omega pod kolor oczu żony :P  taki romantyk ze mnie 

chociaż muszę powiedzieć, po cichu liczę że za dobre sprawowanie pozwoli czasem mi ją ponosić haha

pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, SPS napisał(-a):

 

no no, rozumiem :D  

zielona omega pod kolor oczu żony :P  taki romantyk ze mnie 

chociaż muszę powiedzieć, po cichu liczę że za dobre sprawowanie pozwoli czasem mi ją ponosić haha

pozdro 


 

łaskawie pozwolę 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AKPS @SPS miło Was widzieć. 

 

20 godzin temu, SPS napisał(-a):

 :D  

zielona omega pod kolor oczu żony :P  taki romantyk ze mnie 

chociaż muszę powiedzieć, po cichu liczę że za dobre sprawowanie pozwoli czasem mi ją ponosić haha

pozdro 

 

20 godzin temu, AKPS napisał(-a):

łaskawie pozwolę 

Sprytne, sprytne. Taki prezent 😉 A tak serio, to bardzo ładną kolekcję macie i fajnie, że obydwoje możecie korzystać ze znacznej jej części (no chyba, że Szymon te wybitnie damskie też nosi, tylko zdjęć nie wstawia 😎 ).


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, AK&AK napisał(-a):

@AKPS @SPS miło Was widzieć. 

 

 

Sprytne, sprytne. Taki prezent 😉 A tak serio, to bardzo ładną kolekcję macie i fajnie, że obydwoje możecie korzystać ze znacznej jej części (no chyba, że Szymon te wybitnie damskie też nosi, tylko zdjęć nie wstawia 😎 ).


Ty mnie nie prowokuj 😂🤣😅


940BE186-BAC6-4F5F-9441-D0DFFC4539C0.thumb.jpeg.4e2df794f01cb959aa2f8d9aef7f6455.jpeg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kolegi SPS nie podejrzewam o inklinacje do damskich dodatków 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam że się tak zapytam, ale jeśli mąż z żoną (partner z partnerką) chcą ze sobą porozmawiać o zegarkach i skomplementować nawzajem swoje wybory, to teraz się do tego publicznego forum używa? Pytam, bo ja, jak o coś żonę proszę/pytam, to używam do tego

strun głosowych i po prostu podchodzę; o ale ja jakiś niedzisiejszy chyba jestem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja przepraszam że się tak zapytam, ale jeśli mąż z żoną (partner z partnerką) chcą ze sobą porozmawiać o zegarkach i skomplementować nawzajem swoje wybory, to teraz się do tego publicznego forum używa? Pytam, bo ja, jak o coś żonę proszę/pytam, to używam do tego
strun głosowych i po prostu podchodzę; o ale ja jakiś niedzisiejszy chyba jestem. 

Tak jest czasem łatwiej, w internecie, anonimowo… serio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, beniowski napisał(-a):

Ja przepraszam że się tak zapytam, ale jeśli mąż z żoną (partner z partnerką) chcą ze sobą porozmawiać o zegarkach i skomplementować nawzajem swoje wybory, to teraz się do tego publicznego forum używa? Pytam, bo ja, jak o coś żonę proszę/pytam, to używam do tego

strun głosowych i po prostu podchodzę; o ale ja jakiś niedzisiejszy chyba jestem. 

Guma do żucia Ci się do podeszwy przykleiła? ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Guma do żucia Ci się do podeszwy przykleiła? ;)

... lub gumka w majtkach przycisnęła 🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ja jednak nie przystaję do rzeczywistości. Ostatnio widziałem jak jakaś para siedziała sobie w restauracji obok mnie, rozmawiała i jednocześnie komentowała się na FB. Pewnie teraz tak to się robi, jak widać.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja regularnie widzę jak sobie małżeństwo składa życzenia urodzinowe czy z innych okazji na Facebooku w formie elaboratu i wiem, że właśnie siedzą obok siebie na leżakach w hotelu albo nawet na domowej kanapie. Takie czasy… ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 4.09.2022 o 18:01, beniowski napisał(-a):

Ja przepraszam że się tak zapytam, ale jeśli mąż z żoną (partner z partnerką) chcą ze sobą porozmawiać o zegarkach i skomplementować nawzajem swoje wybory, to teraz się do tego publicznego forum używa? Pytam, bo ja, jak o coś żonę proszę/pytam, to używam do tego

strun głosowych i po prostu podchodzę; o ale ja jakiś niedzisiejszy chyba jestem. 

Dla mnie to się niczym nie różni od sytuacji kiedy dwóch kumpli na tym samym forum dzieli się komentarzem na temat swojego zegarka, wypitego piwa czy whisky, mimo że widzieli się wczoraj czy tydzień temu.

Cieszmy się wspólną pasją i dzielmy opiniami 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.09.2022 o 17:42, TomG80 napisał(-a):

 

Nie pracowałeś kiedyś w salonie Gianta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.