Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Hiroki

Jak wyglądamy?!

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, koorchuck napisał(-a):

Ja w marcu 2022

W czerwcu 2022

Aktualnie

32 lata, na pierwszym zdjęciu jakieś 95kg, aktualnie 74,5 i wg pomiarów z Fitatu niecałe 12% bodyfatu.

7 lat temu było 125kg, stąd niestety, jak widać problemy ze skórą, z którymi teraz walczę.

No nieźle! Bardzo dobrze to wygląda. Zdradzisz metody jakie zastosowałeś żeby osiągnąć taki efekt? Widać wytrenowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, facecik napisał(-a):

No nieźle! Bardzo dobrze to wygląda. Zdradzisz metody jakie zastosowałeś żeby osiągnąć taki efekt? Widać wytrenowanie.

Dzięki!

Początki sięgają 2016 roku. Wtedy z tych 125 zjechałem do niecałych 80. Sama redukcja i cardio - głównie rower. Fitatu okazało się nieocenione.

Przez następne lata to sinusoida i wahania wagi między 80 a 105, co już i tak daje -20kg permanentnie zrzucone.

W tym roku definitywnie postanowiłem, że, jak to się mawia "biorę się za siebie" i od marca gdzieś do czerwca znowu głęboka redukcja, z 95 do 72. Tym razem rower, kroki, nawet trochę parkouru i biegania, ale bieganie mnie jednak nie kręci. Od czerwca zacząłem łączyć cardio z treningiem siłowym na gumach i kalisteniką, stopniowo im bliżej sezonu jesień/zima, tym bardziej przerzucałem się na ten drugi zestaw kosztem cardio. Tylko dużo kroków nadal robię ze względu na charakter pracy.

Aktualnie forma życia, ogromne pokłady energii i chęci do działania, zapomniałem, co to zmęczenie. Przez większość czasu zdrowe jedzenie, praktycznie zero alko, pilnowanie bilansu makro i wkręcanie się coraz bardziej w taki styl życia. Pełny trening 5 razy w tygodniu (we wrześniu i listopadzie było 6 😅, ale to już trochę przesada). 2x gumy, 3x kalistenika i inne ćwiczenia izometryczne plus codziennie kilka minut planka i 100-200 pompek. Duży nacisk kładę też na trening przedramion i chwytu. To zdjęcie kabli na ręce jest z sierpnia, teraz jest jeszcze lepsza waskularyzacja. Z suplementów - kreatyna, cytrulina, kolagen, D3, aschwaganda, okresowo arginina.

Ogromną dozę motywacji i merytorycznej wiedzy przyniosły kanały na YT, m.in. BNT, AJPA, Stalowy Szok, Calisthenicmovement, NEXT Workout i parę innych.

Postępy cały czas są, chęci też, więc działam dalej i nie zamierzam przestawać 💪

Dążę do zbalansowanej, wyrzeźbionej, ale nie potężnej sylwetki, góra 77-78kg, jak najmniejszymi kroczkami.

Reakcje ludzi, którzy nie widzieli mnie jakiś czas - bezcenne.

Edytowane przez koorchuck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, eye_lip napisał(-a):

POZDRO na Nowy Rok😁

 

Fajna rodzinka. Pewnie więcej snu będzie życzeniem na miejscu na 2023 r. 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm ... stary malutki :)  graty 


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A się było na strzelnicy 😎🤙

20230115_101908.jpg


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, loco50 napisał(-a):

Kacperek, pochyl się trochę do przodu i "przytul się" 😁 bardziej do grzmiącego kija. 

Już nie raz się było i spokojnie, jak byś nie zauważył przybrałem odpowiednią pozycję tylko kamera tego nie uchwyciła 🙃


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Kacperek_77u napisał(-a):

Już nie raz się było i spokojnie, jak byś nie zauważył przybrałem odpowiednią pozycję tylko kamera tego nie uchwyciła 🙃

Gdybyś miał prawidłową postawę i prawidłowy skład to po strzale odrzut nie powinien Cię odginać. Ale co ja tam się znam 😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, loco50 napisał(-a):

Gdybyś miał prawidłową postawę i prawidłowy skład to po strzale odrzut nie powinien Cię odginać. Ale co ja tam się znam 😁😁

Przecie widać że waży tylko trochę więcej od strzelby, jaką pozycję by nie przybrał, to i tak będzie odrzucało :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kacperek, żeby nie było. To nie jest złośliwość z mojej strony tylmo dobre, koleżeńskie rady. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Enkil napisał(-a):

Przecie widać że waży tylko trochę więcej od strzelby, jaką pozycję by nie przybrał, to i tak będzie odrzucało :D

 

50kg 😅

 

3 minuty temu, loco50 napisał(-a):

Kacperek, żeby nie było. To nie jest złośliwość z mojej strony tylmo dobre, koleżeńskie rady. 

Ta spokojnie 🙃

Wiem że radzisz mi dobrze ale tak jak pisał kolega Enkil...


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.