Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Hiroki

Jak wyglądamy?!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

Michał... to nie Ty, nie ma bata :lol: :lol: :lol:

 

Groźny wyraz twarzy ?, to na pewno Michał. No właśnie, dlaczego na większości zdjęć masz taką minę jakbyś chciał komuś przyp.....lić ? :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toście mnie podsumowali, nie ma co :D

 

Mariusz, ogólnie nie lubię jak się mi robi zdjęcia, a to ostatnie jest z tego co widzę z Helu - miałem pamiętam wtedy przeokrutnego kaca, stąd pewnie taka powaga na mojej twarzy ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał dobrze Ci z włosami . Wyglądasz jak mafiozo ! :lol: Nie wiem czemu, ale we włosach kojarzysz mi się z jakimś włoskim gangsterem ;)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie młodo wyglada

 

Z tą 40stką to koledzy przesadzili...wyglądasz na swój wiek. Ale z łysiną wyglądałeś młodziej ;)

 

 

Pisałem na podstawie osób, które znam, a są w tym wieku.

Wszyscy (no prawie wszyscy, bo jeden kolega wygląda starzej) moi znajomi w podobnym wieku (większość jest o rok starsza od Michała) wyglądają dużo młodziej niż Michał na ostatnim zdjęciu. Co innego zdjęcia z łysiną. Tam wygląda na swój wiek.

Może na żywo to zupełnie inaczej wygląda i faktycznie wyglądasz młodziej, ale jak dla mnie na ostatnim zdjęciu 40+, ale kac w sumie wszystko tłumaczy :lol:

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian, być może zdjęcie mnie postarza, być może to faktycznie wina całonocnych baletów, nie wiem. Zresztą nie ważne czy staro, czy młodo, ważne, że panny za mną sznurem :lol:

 

Wczoraj jak powiedziałem młodej, że chce wrócić do łysej pały, to się cały wieczór do mnie nie odzywała.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian, być może zdjęcie mnie postarza, być może to faktycznie wina całonocnych baletów, nie wiem. Zresztą nie ważne czy staro, czy młodo, ważne, że panny za mną sznurem :lol:

 

Wczoraj jak powiedziałem młodej, że chce wrócić do łysej pały, to się cały wieczór do mnie nie odzywała.

 

Łysa Pała musi być pewnie dumny, że tak ci w głowie zawrócił ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito ja Cię tam widzę pierwszy raz i powiem tak - pasują te zegarki do Ciebie :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał ja Cię widzę pierwszy raz i powiem tak - pasują te zegarki do Ciebie :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remont salonu?

 

 

Dlaczego remont? To tak właśnie miało być... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim prywatnym podniebnym jacuzzi (marzenie ostatnio spełnione). Wiosną je wyładnię.

post-34367-0-74839000-1347961155_thumb.jpg


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Monsterem w strefie Zulu.

post-46051-0-51568100-1347963528_thumb.jpg

Edytowane przez Szlamfajer

[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ejjj kto wykasował moje zdjęcie z wesela kuzynki na Podlasiu z ciotką z Ameryki, ciotką z Białego Stoku i ciotką z wujkiem ze Szczytna? To moja jedyna fotka na której jestem uśmiechnięty... :unsure: Zdjęcie z patykiem możecie skasować, ale te z wesela musi być bo cookowi bardziej się podobało.

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim prywatnym podniebnym jacuzzi (marzenie ostatnio spełnione). Wiosną je wyładnię.

 

Bomba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zaczyna umierać śmiercią naturalną, więc odświeżmy trochę ;)

Ze szczytu Śnieżki(sprzed 2 tygodni) czyli z dedykacją jak łatwo się domyśleć dla Lestafa :lol:

Pogoda była fatalna- zimno, mgła taka, że piękne widoki trzeba było sobie wyobrażać,

choć pewnie na tej fotce tego nie widać- to pierwsze po wyjściu z knajpy na szczycie(oczywiście z moją

piękniejszą połówką- choć w tym przypadku łatwiej chyba o ćwiarteczce mówić :P:lol: ):

 

snc03563kopia.jpg

 

tu chyba lepiej widać, że pogoda nie sprzyjała nam zbytnio:

 

snc03564kopia.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) hehe ... podobne okolyczności przyrody i niep... B)

 

img9706mini800.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

ps . prosz nie regulować odbiorników , ja tak niestety wyglądam :(


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niestety? Zdrowy chłop :) Tylko ten papieroch niepotrzebny.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niestety? Zdrowy chłop :) Tylko ten papieroch niepotrzebny.

Ten co nigdy nie palil;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie zapaliłem ani jednego papierocha!


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.