Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Paweł Jankowski

Chronos-Art

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanie mam ... Dopiero dziś znalazłem ten temat ... jakoś mi umknął ... Kiedy finalizacja i ile za takie arcydzieło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

produkcja idzie pełną parą !

i mechanizm już gotowy !

Świetna robota Paweł !


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno juz na nic tak nie czekalem jak na zakup TEGO zegarka...jest pieknie!


Dark Side is a pathway to many abilities, sometimes considered unnatural...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest rozmiar tej tarczy?

 

Bardzo ładne są te symbole dzień/noc.


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę powiedzieć. Mieszkam w Łodzi od urodzenia i nigdy nie sądziłem, że znajdzie się tu jakikolwiek producent zegarków, a tu taka niespodzianka. Zachęcam gorąco do pracy z niecierpliwością czekając na końcowy efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zobaczę efekt końcowy tak szczerze to nie mogę się doczekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest na co patrzeć !

świetna robota !


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt - przedostatnie foto - zapowiada się naprawdę nieźle :)


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super to wygląda... jeśli tylko zegarek będzie w moim zasięgu chętnie stanę się posiadaczem :lol: ...jeśli nie przyjdzie mi poczekać parę latek na rynek wtórny :/

 

Gratuluję i podziwiam.. fajnie widzieć jak ktoś spełnia się w pasji.. i wygląda na to, że będzie w stanie z niej żyć godziwie :(


Przemo;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porywasz się na wielką rzecz Paweł..wielką i trudną...

 

Trzymam mocno kciuki, chociaż zadanie postawiłeś sobie tytaniczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite jest to co pokazujesz. Paweł czy masz jakiś plan wg którego działasz i realizujesz kolejne punkty zgrywając to w czasie?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wita Panowie plany rodzą się w trakcie postępowania prac i jeśli mi coś wychodzi podwyższam sobie poprzeczkę i sprawdzam kiedy się potknę i walnę bolenie du.ą o glebę i to ostudzi moje zapędy i wybujałą ambicje i wtedy zrozumiem ze trzeba się zatrzymać i odpuścić :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wita Panowie plany rodzą się w trakcie postępowania prac i jeśli mi coś wychodzi podwyższam sobie poprzeczkę i sprawdzam kiedy się potknę i walnę bolenie du.ą o glebę i to ostudzi moje zapędy i wybujałą ambicje i wtedy zrozumiem ze trzeba się zatrzymać i odpuścić :lol:

Obawiam się, że to może strasznie rozciągać w czasie cały projekt.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o inne modele zegarka to prace posuwają się do przodu i finał zbliża się a ten projekt będzie następnym etapem jeśli pierwszy wzbudzi choć niewielkie zainteresowanie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że to może strasznie rozciągać w czasie cały projekt.

Podpisuje się pod tą obawą...przydał by się konkretny plan. Konkretny projekt stworzenia tego pierwszego,w pełni skończonego zegarka...moim zdaniem oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod tą obawą...przydał by się konkretny plan. Konkretny projekt stworzenia tego pierwszego,w pełni skończonego zegarka...moim zdaniem oczywiście.

 

A ja uważam, że wcale nie ma do czego się śpieszyć i wprowadzać od razu ISO do tego nie zaprojektowanego projektu.

Paweł wcześniej nie "produkował" zegarków i właśnie teraz zdobywa doświadczenie, które za czas jakiś na pewno się przyda.

To co robi teraz zaprocentuje z pewnością za czas jakiś. To, że pozwala nam zaglądać do warsztatu i podglądać pierwsze próby nie upoważnia do nacisków i jak wyczuwam prób szybkiego uprofesjonalnienia prototypów.

Po prototypach przyjdzie czas na produkcję - i nie liczcie na to że kupicie prototypy bo one powinny trafić do osobistego muzeum Chronos-Art i Pawła.

 

No i jeszcze dodam że zazdroszczę :lol: zazdroszczę bo zawsze miałem podobne marzenia ale bez poparcia dobrego wujka nie ma szansy na realizacje tak drogiej pasji.

 

Pawle świetnie zapowiada się to co robisz - wytrwałości !!!


AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planu nie ma (był kiedyś pięcioletni)ja nie mam wielkiego ciśnienia żeby robić coś na siłę kieruje się pasją i przyjemnością tym co robię i uważam ze tak jest dobrze a po drugie sami wiecie co znaczy otworzenie firmy a jeszcze zegarkowej i to w Polsce.Nie jest sztuką zamówić komponenty złożyć je i powiedzieć oto Polski zegarek a później usłyszeć ze składany ze nic nie jest wniesione od siebie i ze w ogóle to każdy to potrafi. Zdaję sobie sprawę z tego ze niektórych z Was może to denerwować bo facet nie wiadomo od jakiego czasu pokazuje Wam jakieś tam fotki i ciągle pie..zy o jakimś tam zegarku który "stara" się zrobić. Ale ja chciałbym żeby większość z Was nie zarzuciła mi podobnych uwag a po drugie chciałbym pokazać wszystkim ze w Polsce też można zrobić coś co jest przypisywane tylko i wyłącznie innym nacjom (i nie chodzi tylko o zegarek)Jeśli Was denerwują moje relacje z prac to przepraszam i nie ma sprawy choć na waszym miejscu też by mnie to wku.....o :lol: A pokazuję Wam to wszystko tylko i wyłącznie dla tego bo Wasza opinia i Wasze uwagi są dla mnie wręcz bezcenne i bardzo ważne i każda wypowiedz motywuje mnie do dalszego działania .Bo przecież może kiedyś ktoś z Was zaszczyci mnie zakupem mojego zegarka i sprawi mi tym wielką radość :( Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kogo niby ma denerwować czyjaś pasja, która tak mocno zazębia się z jego życiem, że pragnie się ta pasją podzielić ! Dla mnie to jest mistrzostwo świata ! Zrobić coś z niczego. Powołać do życia takie przedsięwzięcie to nie lada wyczyn a co dopiero ciągnąć dalej ten wózek.

 

Ja wierze i trzymam kciuki za ten pomysł !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.