Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Paweł Jankowski

Chronos-Art

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł - ze stalowymi wskazówkami wygląda super!!!

 

Wprawdzie to nie moja bajka, ale naprawdę wygląda super.


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no no ladnie pojechales po bandzie.To jest ciekawy pomysl.Tak jak przedmowcy przychylam sie do opcji podkreslenia wskazowek tak jak na ostatnim zdjeciu.To chyba szkic tego projektu lezal na stole ostatnio?Proponuje drazyc ta wersje do konca.Jest bardzo dobra.Moze jeszcze jakis lekki odcien tej malej dolnej pajeczynki zeby sie nie zlewala z duza?


Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, a sprawdź jeszcze odwrotną opcję. Indeksy i wskazówki barwione, a pajęczyny stalowe (najlepiej w photoshop żeby nie generować kosztów).

Też mogłoby być ciekawie moim zdaniem.

Ps. Opcja ze wskazówkami stalowymi w tym zestawieniu świetna :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fantastyczne te tarcze + srebrne wskazówki i dosłownie zwala z nóg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę powiedzieć, że mi się bardzo, ale to bardzo podoba.

 

może dlatego, że lubię Finlandię i zegarki Stepana Sarpanevy :mellow:

 

nie wiem ile autor czerpał z tamtych zegarków, ale pajęczynka pasuje znakomicie.

 

powodzenia! temat śledzę od początku, nie wypowiadałem się "po drodze", teraz postanowiłem pogratulować i życzyć sukcesów.

 

LORT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, a sprawdź jeszcze odwrotną opcję. Indeksy i wskazówki barwione, a pajęczyny stalowe (najlepiej w photoshop żeby nie generować kosztów).

Pajęczynka stalowa chyba by się za bardzo "zlewała" z bielą porcelany i efekt byłby słabszy.

Jeszcze można spróbować wersję: pajęczyna czarna, oksydowana. Wskazówki i indeksy niebieskie, termiczne.. i ewentualnie ta pajęczynka mała obrotowa również niebieska..


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo bardziej mrocznie, zamiast porcelany ciemne tło, niebieska pajęczyna, ciemne indeksy :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rewelacyjny pomysł i wykonanie - niebieska pajęczyna razem ze stalowymi indeksami i wskazówkami wyglądają świetnie !

Paweł, koniecznie weź te pajęczynowe tarcze do Zgierza !


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe, choć rzeczywiście kojarzy się, ze Spidermanem...

Pawle, na tyle na ile przez forum Ciebie poznałem, jestem pewien, że to jeszcze nie ostatnie Twoje słowo! - Wyrazy uznania!

Edit: Przynajmniej w jednym z wariantów zrezygnowałbym z obrotowej pajęczynki na rzecz czegoś bardziej klasycznego, zrobiłoby to projekt czytelniejszym i mniej "spidermanowym" :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne tarcze i wskazówki, choć uważam, że bez pajęczynowego sekundnika byłoby jeszcze lepiej.

 

edit:

Nie czytałem całego wątku, ale jestem ciekaw, czy inspirowałeś się projektami zegarków Sarpaneva. (-:

 

edit #2:

Zdaje się, że wczoraj lort o to pytał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno bym skłamał mówiąc ze nie widziałem zegarków Sarpanevy ale fascynują mnie wszyscy niezależni i nie tylko chciałbym zaznaczyć ze to wszystko ci robię to nadal są poszukiwania i próba znalezienia własnej drogi a Wasze uwagi sugestie i opinie są dla mnie niezmiernie cenne i do każdej podchodzę z wielką uwagą i szacunkiem Pozdrawiam i liczę na Waszą wyrozumiałość w moim błądzeniu po tak trudnym lecz pięknym temacie :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo interesujące. Ciekawe jak by wyglądał skeleton - bez tej porcelany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, gdyby każdy tak błądził jak Ty byłoby pięknie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Pomysł z pajęczyną świetny. Uważam, że to dobry kierunek i jednocześnie wart uwagi koncept na zegarek. Tak mógłby wyglądać nasz zegarek klubowy, ale Jaegerów i Zenithów kilku osobom się zachciało :lol:. Paweł, barwiona na niebiesko pajęczyna i wskazówki na czarnej (lub antracytowej) tarczy wyglądałyby świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam ze taki "Sarpaneva" moglby byc klubowym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie to wygląda. Może zamiast pajęczynki na 6 wsadzić tam pająka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde wskazowka w tej pajeczynie na 6. zupelnie nie jest potrzebna. Ta pajeczyna powinna tylko pokazywac czy zegarek chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawel:

:D :D :) :) :lol:

Genialny pomysl!Swietnie to wyglada z niebarwionymi wskazowkami : )


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł z pajęczyną, dobry kierunek :lol: ma to smak


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genialne! bezkompromisowe przede wszystkim i pomimo, że zupełnie nie w moim klimacie to nosił bym z dumą!

o ile mam zwykle jakieś luźne uwagi z perspektywy osoby kompletnie nie znającej się na szczegółach wykonania takoż mechanizmów jak i pozostałych elementów, to tu nic mi nie przychodzi do głowy. Pełna kompozycja, oryginalna, kompletna, klimatyczna.

(wiem, straszna wazelina ale naprawdę ani słowo krytyki mi nie przychodzi do głowy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, sledzę temat od początku i coraz częściej przecieram oczy ze zdumienia. Projekt z pajęczyną jest rewelacyjny - gdyby wszedl do produkcji to ja jestem zainteresowany zakupem.

 

Pozdrawiam i czekam na dalsze prace.

pd


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się podoba motyw pajęczyny. Świetny pomysł!

Tylko nie powinno (moim zdaniem) być jej za dużo. Ja bym "główną" pajęczynę zostawił tylko u góry, tzn. pole miedzy 8 a 4 na dole zostawiłbym wolne, żeby pajęczynowy sekundnik nie właził na główna sieć. Pajęczyny niebieskie, a wskaźniki i wskazówki w stali, albo na odwrót. Kapitalne :)

 

EDIT: Albo już po bandzie - tylko główna pajeczyna, a sekundnik w formie pająka :)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem na lotnisku w Brukseli i patrze na wielka Rodanie ktora odmierza czas do odlotu i tak sobie mysle moze kiedys to bedzie Polski zegarek - Chronos Art?Mysle ze niedlugo cos sie pojawi Pawel.Jako dyletant zegarkowy uwazam ze te ostatnie projekty sa juz podstawa do formy ostatecznej zegarka.A gdzie masz te wskazowki co robiles na niebiesko?

Pozdrawiam Janek


Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.