Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bartheck

Myjka ultradźwiękowa

Rekomendowane odpowiedzi

Może komuś się przyda, od jutra będzie takie cuś w ofercie Tchibo, za jedyne 119 PLN

 

Myjka ultradźwiekowa


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś to ma albo testował?

 

 

 

quote name='Bartheck' date='11 August 2009 - 11:02 AM' timestamp='1249984941' post='416728']

Może komuś się przyda, od jutra będzie takie cuś w ofercie Tchibo, za jedyne 119 PLN

 

<a href="http://www.tchibo.pl/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/pl/-/PLN/TdPlDisplayProductInformation-Start;sid=W3a4MT8KAxG4MXWLGjKyVTyUC93aXhNOJjg=?ProductSKU=0014153" target="_blank">Myjka ultradźwiekowa</a>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zepsuła mi się już (po ok. 1 roku ) lampa z Tchibo i czajnik el.z Tchibo ..żalu nie mam były tanie ,ale na cud już bym nie liczył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem je w ofertach - tylko teraz nie pamiętam gdzie po 89 PLN , ma tylko jeden przetwornik i bardzo niską moc (chociaz mocy nie daje sie określić sztywno - wykres to sinusoida ) ... jednym słowem niewiele daje takie mycie , poza tym jest nienaprawialna .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.