Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ptaku2

Jarmark Dominikański

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Był ktoś już na Jarmarku Dominikańskim ?

Od paru dni się wybieram bo to 45 minut drogi SKM :blink: ale coś nie mogę dojechać :/

 

Jak to wygląda cenowo? Jest coś ciekawego w postaci np. rusków, jakieś stare polskie, albo jakieś stare Omegi? Jednym słowem - lepsze to niźli allegro?

 

W.


Zim, Poljot Signal, Tissot Seastar, Stowa Flieger, G-Shock, Seiko Orange Monster. Budziki Slava, zegary Majak i Mołnia, Poljot De Luxe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Jeżdżę co rok i co rok stwierdzam, że jest coraz gorzej!

 

Może w ostatni dzień się da coś wytargować ale teraz to raczej ciężko bardzo duże ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

Kolego, odpuść sobie JD, bo niestety ostatnimi czasy to tandeta okrutna.

A co do zegarków, to trudno o bardziej odjechane ceny. Wiem, bo bywam regularnie i co roku jest ten sam cyrk-grupa panów handlarzy co za starego atlantica sobie kosi 5 stówek, ostatnio gosciu do mnie mówi "te, co cie to obchodzi co to za zegarek, i tak cię nie stać":blink: Co lepszy towar ma zaporowe ceny...w końcu trzeba kroić przyjezdnych.

Kiedyś bywało o niebo lepiej, a od czasu gdy jest Allegro...szkoda gadać. Lepiej pchle targi w 3miescie zaliczać, prędzej tam okazja wypłynie niż na JD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to na jarmarku jakiś cudów nie ma, ale fajne rzeczy też można trafić. Ceny też zróżnicowane okazje oczywiście można trafić, ale o nie jest bardzo trudno. Sprawa wygląda tak, że na jarmarak coraz mniej przychodzi handlarzy różnego rodzaju badziewia co nie wiedzą co mają. W większości przypadków na jarmaku są zawodowi handlarze. Niektórzy z nich handlują na allegro, ale niektórzy nie i u nich można coś trafić czego nie ma na allegro, ale ceny nie są niskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jedno stoisko z ładnie zachowanymi zegarkami vintage - Omega, Zenith, w dobrym stanie. Jak werki - nie wiem, bo była tylko żona właściciela i nie znała żadnych szczegółów, a o ceny nawet nie chciałem pytać, bo obok ktoś łucza sprzedawał. Na allegro taki egzemplarz kosztował jakieś 80-100zł. Na JD chciał dziadek 300!


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.