Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość grzegorzwilczek

Doradźcie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość grzegorzwilczek

No i stało się... Zaraziłem się... Już rozwijam myśl, poszukując odpowiedniego zegarka, przewalając tomy akt (postów):rolleyes: znalazłem to co mi do "życia" jest potrzebne. Błądząc po omacku poprzez kwarce w poszukiwaniu "tego czegoś" wybrałem te oto modele. Jako pierwszy urok na mnie rzucił Aviator 24 godzinny. Szukam krzyżówki klasyki z zacięciem sportowym (młodzieżowym). Tu mi podpasowała idealnie niebieska wskazówka odbiegająca od całości klasyki no i jeden obrót na dobę.

post-0-0-94358600-1331237529.jpg

 

Konkurecją głównie dzięki mechanizmowi dla pozycji wyzej stał się Vostok Europe K-3 Submarine

post-0-0-70803400-1331237531.jpg

 

Na dalszej pozycji klasyfikuję

post-0-0-45993000-1331237533.jpg

 

Kończąc na kolana powalił mnie Buran. Fakt budżet przekracza ale... heh to uczucie pewnie wiekszość zna.

buran.th.jpg

 

Napiszcie czy dalej błądzę. Może mylę zwykły ból głowy z magią tych oto zegarków. Osobiście wybrał bym Aviatora kierując się wyglądem, jakością oraz ceną (600zł) lub jeżeli stwiedzicie, że Buran jest wart swojej ceny (890zł) to ja się zgodzę i może wten sposób zostanę cudownie uleczony. Pozdr GW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Aviator jest piękny, kiedyś poważnie się nad nim zastanawiałem, więc jeśli miałbym wybierać tylko z tych wybrałbym właśnie go.

 

A jak już przekraczamy budżet, to widziałeś Gaza?

 

2426-5602059.jpg

 

Ew. jeśli chodzi o coś klasycznego ze sportowym zacięciem, ostatnio mój ulubiony SKX007:

 

so06.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten Aviator jest piękny, kiedyś poważnie się nad nim zastanawiałem, więc jeśli miałbym wybierać tylko z tych wybrałbym właśnie go.

 

Ktoś ostatnio go pokazywał , ciekawy lecz osobiście wolę klasyczną wersję z małą sekundą na 9-ej.

Co do Submarina - może niebieski? Sam też o nim myślę.

A 007 - klasyk.....

 

Ja bym radził tak : kup numer 1 ze swojego postu - a potem po kolei następne co jakiś czas :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorzwilczek
Ten Aviator jest piękny, kiedyś poważnie się nad nim zastanawiałem, więc jeśli miałbym wybierać tylko z tych wybrałbym właśnie go.

 

A jak już przekraczamy budżet, to widziałeś Gaza?

 

2426-5602059.jpg

 

Ew. jeśli chodzi o coś klasycznego ze sportowym zacięciem, ostatnio mój ulubiony SKX007:

 

so06.jpg

 

Gaza widziałem ma swój urok i dużo się wcześniej na niego napatrzyłem, jednak trochę za bardzo elegancki. Nad 007 też myślałem, ale musiałbym go zobaczyć na żywo. Na zdjęciach z pewnością duzo traci no i koniecznie na pasku:)

 

Hy Moser popieram!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

007 koniecznie na pasku, bo oryginalna bransoleta do tego modelu jest tragiczna :rolleyes: Ta na zdjęciu, nie jest od tego modelu ;) Napisz skąd jesteś to może ktoś się znajdzie kto Ci da przymierzyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.