Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

y60

Doxa Sub 600 T-Graph ,kilka fotek

Rekomendowane odpowiedzi

do Canona jak najbadziej są ,cena IMO ok ,to jest szkło z serii ATX.wykonanie dość pancerne.

 

robiłem testy z dużym szkłem powiększającym, ale jest tak jak piszesz o eksperymentach, potworne zniekształcenia..choć czasem fajne.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozbieraj te wszystkie fotki i zrób Album tej Dosi w galerii. Bo warto ;)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos "szlachetna firma zegarkowa"...

Zmieniałem bransoletę na gumowy pasek w dość szanowanym salonie i serwisie Omegi ,Longinesa i Blancpaina w W-wie,przy okazji zwróciłem uwagę na nie idealnie płynną pracę wskazówki sekundowej przy włączonym chrono-

 

skrzywiona mina Pani

(skądinąd niezwykle uprzejmej i pomocnej,nie wzieli grosza za zmianę bransolety i generalnie miła rozmowa)

potwierdzona słowami-"nie wymagajmy od Doxy takiej precyzji jak od Omegi.

I na pytanie czy zgłosić to w Doxie -zegar na gwarancji itd -powiedziała,że nie nie ma sensu i tak nic z tym nie zrobią..chyba Doxa nie ma w naszym kraju najlepszej opinii..

 

Nie wiem jak w ECIE, ale skoro pani wspomniała Omegę... wskazówka sekundowa w Lemanii z Moonwatcha też potrafi się przycinać. Te typy tak mają. Jeśli po włączeniu stopera wskazówka chodzi równo z nominalną sekundą wszystko jest OK. A dłubanie... cóż w Swatch Group Service bym nie ryzykował. (zaryzykowałem kiedyś Mido)

Pozdrawiam, Doxa przepiękna!


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.