Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jarosław

...nauka w zakładzie zegarmistrzowskim....

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie.

Mam pytanie które kieruję bardziej do zegarmistrzów udzielających się na FORUM. O co chodzi? Jak w temacie. :(

 

Pomyślałem sobie i zastanowiłem się nad pewną sprawą.

Pytanie:

CZY JEST SZANSA I CZY MOGĄ BYĆ ZAINTEWRESOWANI ZEGARMISTRZOWIE ABY POZWOLIĆ I PRZYJĄĆ KOGOŚ NA PRZYUCZENIE / NAUCZENIE I OBYCIE Z ZAWODEM W ICH WARSZTACIE ...OCZYWIŚCIE NIEODPŁATNIE!!!

 

Jestem zainteresowany taką możliwością. Interesuje mnie naprawa, budowa zegarów i zegarków. Chętnie uczęszczałbym do takiego zakładu aby nabyć praktyki i wiedzy ...po godzinach ucząc się i pomagając zegarmistrzowi.

Oczywiście pracuję na codzień od 8 do 16 ale od czego są soboty i niedziele? (sobota od rana do 13 - 14)

Myślę że mógłbym zacząć na wiosnę lub latem.

Interesują mnie okolice Opole - Ozimek - Kluczbork

 

Jeśli wiecie coś więcej lub są tacy u których można by było praktykować to bardzo proszę o odzew.

 

Pozdrawiam Serdecznie


Jarosław Urbanowicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mariosob69

Wiesz co tak sobie mysle -ze jak ktos chce i bedzie taki co ciebie czegos nauczy to czemu nie,ale musze ci powiedziec ze jak kazdego zawodu my zegarmistrze uczymy sie cale zycie i zeby byc w tym naprawde dobrym wyruszamy w swiat-pozdrawiam zegarmistrz /chicago/.Ciekawe jaki ty zawod wykonujesz?? czy mozesz kogos szybko nauczyc czegos czego sie uczysz cale zycie ?.Zreszta powiem ci szczerze na warunki polski wystarczy wiedza ogolna wiec glowa do gory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek

W związku z ostatnim zdaniem ostatniego postu, chciałbym się dowiedzieć, czym się różni zegarmistrz z polski, od zegarmistrza z Chicago :?:

 

PS. Tak, z czystej ciekawości, mariosob69 w jakim kraju nauczyłeś się podstaw, oraz szlifowałeś swój fach?

 

POLACY NIE GĘSI TEŻ SWOICH FACHOWCÓW MAJĄ :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mariosob69

No coz nie chcialem nikogo urazic -widze ze sa tu na forum ludzie nerwowi,co w tym zawodzie przeszkadza w pracy.przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.